Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 345 • Strona 35 z 35
  • 712 / 165 / 0
Awatar użytkownika

27 listopada 2020hval pisze:
Jak tam zbieranko na Warmińsko-mazurskim, komuś się udało?
Ja tam nie miałem w tym roku czasu by se spojrzeć.
A czy wcześniej udawały Ci się zbiory w tym regionie? Pytam z ciekawości, bo kilka razy się rozglądałem i jak dotąd nie udało mi się znaleźć żadnej miejscówki. Zresztą, wczoraj nad ranem było nawet -5 oC przy gruncie, więc w tym sezonie i tak już chyba po ptokach. Z grzybami leśnymi też było słabo w tym roku.
  • 193 / 33 / 0
Awatar użytkownika

Ta, w 2018 roku miałem takie jedno polko blisko(co roku w jesień/wiosne zalewane), 300 sztuk i więcej się nawet dało (jak już początek listopada się zaczynał). 2019 musiałem niestety spędzić parędziesiąt kilometrów od tego pola, szukałem innego, znalazłem "polko 2" jak na razie spoko, było tam 70 sztuk/1h, około 30 października. Ale na "polko 2" w 2020 to nie wiem, co się stało, jakoś tak ich mniej było, ale nie miałem czasu jak sezon rozkwitał(byłem tylko we wrześniu i z początku października i znalazłem tylko 49 sztuk przez łączne 5 godzin). Tak więc, trochę męczarni jest.
  • 1 / / 0

jak miśki kochane po grzybobraniu?
  • 230 / 33 / 0

Moja miejscówka została zaorana trochę czasu minie zanim grzybnia się wytworzy nowa kiedyś jak zbierałem to kilka tyś grzybów w sezonie szło zebrać
  • 2831 / 563 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Koniec sezonu. Zamykam temat.

:grzybki:
Aluminium based lifeforms
Zablokowany
Posty: 345 • Strona 35 z 35
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.