Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 17 z 24
  • 115 / 15 / 0
Czy 1, max 2buchy poprzedzone kroplą dobrego oleju cbd zaburzą terapie SNRI?
  • 4 / / 0
Witam!!!
Mam pewne pytanie, otóż zdiagnozowano u mnie depresję i doktor przepisał mi asertin 50 (SSRI) oraz Lorafen.
Moje pytanie brzmi czy branie kodeiny lub amfetaminy lub marihuany, co jakiś czas (w dawkach rekreacyjnych) przy jednoczesnym braniu leków może bardzo wpłynąć na moją terapię? Terapie fatmakologinczną zaczynam dopiero od dzisiaj, więc wolę wiedzieć to przed żeby nie zaliczyć wpadki :p

Swoją drogą to po jakim czasie zacznie działać asertin?

mam przepisane:
1x pół h przed spaniem lorafen 2,5mg
1x rano asertin 50mg
( Po tygodniu podwoić dawkę asertinu do 100mg na dobę)

Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!
:strzykawka: :wino: :amfa: :liść:
  • 120 / 5 / 0
U mnie wydaje mi sie zaczal dzialac po okolo dwoch tygodaniach ale bralem tez trazodon to ciężko określić. Bucha mozna raczej normalnie jarać mi psychiatra mowi ze dobrze ze inne rzeczy odstawilem a powiedzialem mu ze pale bucha codziennie ale wspomnial tylko ze ogolnie nie radzi palic bucha bo po parunastu latach beda widoczne zmiany w mozgu. Co do koreiny to też jestes ciekawy.
  • 3 / / 0
Jadąc parę lat na paroksetynie, zauważyłem, że palenie pogłębia stany depresyjne. Może i są to kwestia indywidualne, ale po postawieniu, przy takiej samej częstotliwości, trawa tak nie rozleniwiała i nie pogłębiała myśli, które są stricte depresyjne. Na następny dzień, efekt tak długo się nie utrzymywał, a kwestia zbilansowania sobie jakiś witaminek do picia, sprawiała, że rano czułem się idealnie. Wcześniej, byłem nie ogarem, praktycznie do końca dnia, nie potrafiłem złożyć jakoś wszystkiego w głowie.
Uwaga! Użytkownik sladami1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 7 / 1 / 0
Biore od niedawna FaxigenXL 75(SNRI) na depresje i zaburzenie lękowe, palę do tego zioło, ale nie czuję żeby lek mi jakoś pomagał poza tym, że odczuwam skutki uboczne, słaby sex, ból głowy, zamulenie, senność itp. Do tego dwa razy dziennie Fluanxol. Można palić podczas brania tych leków, bo wcześniej brałem SSRI i palenie poprawiało mi nastrój, ale odstawiłem bo mocne bóle głowy miałem?
  • 967 / 242 / 0
@silny
Jesli chcesz kontynuować terapię tymi lekami to odstaw palenie.
THC wchodzi w interakcje z tymi samymi układami co te leki i robisz sobie ziaziu.

THC zwiększa syntezę i uwalnianie dopaminy za to flunaxol blokuje receptory dopaminowe.

FaxigenXL 75(SNRI) blokuje wtórny wychwyt serotoniny i noradrenaliny i także dopaminy.
THC w zależności od dawki może wzmagać syntezę i uwalnianie serotoniny albo może zwiększać jej wychwyt.
Dodatkowo THC pośrednio poprzez CB1 aktywuje receptor 5HT2 który odpowiedzialny jest za stany psychotyczne.
THC osłabia także wydzielanie noradrenaliny ale do pewnej dawki.

Tak więc generalnie za pomocą palenia robisz sobie niezły bałagan jeśli chodzi o interakcje z zażywanymi lekami a skutki
mogą być niewesołe.
  • 7 / 1 / 0
Właśnie schodzę z faxigenu i zostane tylko na fluanxolu, czyli tez nie polecasz?
  • 967 / 242 / 0
Jak napisałem powyżej.Ja bym w takiej sytuacji nie palił.
  • 100 / 18 / 0
Z antydepresantami jest tak, że nie bierze się ich tuż po przebudzeniu, bo można ponownie poczuć senność.. Z marihuaną też bym nie szarżował po mieście, jeśli mamy nałożony obowiązek kontaktu werbalnego. A jeśli chodzi o przeciwpsychotyczne leki, to w zasadzie efekt jest widoczny po kilku latach i jest to głównie wyciszenie i redukcja głupawek. Polecam akwarystykę. :trucizna:
Uwaga! Użytkownik CiekawskiJeden nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 27 / / 0
Od kilku lat biorę regularnie escitalopram 20mg i chloroprotixen na sen. Wczoraj dorzuciłem do tego jeszcze 2mg klonazepamu, po czym chciałem się zjarać. Towar który dwa dni wcześniej rozkładał mnie na łopatki, dzień później nie chciał mnie ruszyć. Paliłem lufe za lufą i za skurwysyna nie mogłem się tym ujebać...
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 17 z 24
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.