Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 23 / 2 / 0

W weekend mialem ciekawa sytuację. Najpierw zdążyłem 10mg,pod wieczór jeszcze 10mg i ujrzalem obok siebie postacie oraz uśmiechnięte minki na ścianie było to natrualne/przyjemne raczej nie przerażające
  • 67 / / 0

No był zolpi i nie ma zolpi. Udało mi się raz ugrać u psychiatry, a miłość pozostala i chęć na więcej i więcej. Nie wiem co mam zrobić
Zajebiste stany, idealny relaks i idealny sen
Dajcie mi go, teraz
Hype daj mi zolpi jak możesz
Serio
Niech ktoś do mnie napisz że mu chce sprzedać takie marzenie mam xddd

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Honduras: Niemal tona kokainy na łodzi rybackiej

Około 900 kilogramów kokainy przechwyciły wojsko i policja Hondurasu podczas wspólnej akcji z kolumbijskimi służbami. Narkotyki znajdowały się na łodzi rybackiej.
  • 82 / 1 / 0

Hej po raz pierwszy mam onirex i wogole zolpi pierwszy raz i pytanie czy ten onirex jakis gorszy od np stillnoxu i czy poczuje go jak biore alpre po 2mg klon po 4mg chodzi mi o te halucynacje i w jaka dawke celowac na pierwszy raz i jaka droga podania pod jezyk czy polknac ? I czy tritico 100mg nie zaburzy dzialania zolpi chodzi o te halucynacje
  • 23 / 2 / 0

16 września 2020Nerwuseq pisze:
Hej po raz pierwszy mam onirex i wogole zolpi pierwszy raz i pytanie czy ten onirex jakis gorszy od np stillnoxu i czy poczuje go jak biore alpre po 2mg klon po 4mg chodzi mi o te halucynacje i w jaka dawke celowac na pierwszy raz i jaka droga podania pod jezyk czy polknac ? I czy tritico 100mg nie zaburzy dzialania zolpi chodzi o te halucynacje
Ja ujrzałem Haluny dopiero przy dawkach +20mg/doba, ponizej ani razu nie wystapily
  • 1168 / 168 / 0

onirex/stillnox/nasen to to samo, tylko inna nazwa i producent. Nie zaburza trittico, wręcz przeciwnie, ja kiedyś miałem wypisane od psychiatry na noc trittico i zopiklon. Zopiklon to krewniak zolpidemu więc bez różnicy. Trittico i zolpidem to bardzo dobry zestaw nasenny, choć trzeba pamieać że zolpidem jest uzależniający.
  • 82 / 1 / 0

Ale chodzi oto czy zolpi zadziala jak w tydzien zjadlem 12 mg klona i 12mg alpry i 36mg bromka byl w tym czasie jeszcze alk wiec jaka dawka na 1raz tego onirexu?
  • 6 / 1 / 0

Czy zolpidem przyjmowany dość długo i regularnie może wywołać:
- Problem ze wzrokiem (skupieniem wzroku na konkretnym obiekcie, wyostrzaniem wzroku, duży problem podczas czytania)
- Parestezje twarzy (pieczenie, ból szczęki, drgania mięśni twarzy, jakieś mimowolne skurcze)
- Bóle głowy (skroniowe)
- Mimowolne skurcze mięśni (

od Czerwca szukam rozwiązania problemu i powoli kończą mi się pomysły.
MRI całego kręgosłupa + głowy (z kontrastem). Szyjny trochę rozpieprzony ale neurolog twierdzi, że od kręgosłupa szyjnego to raczej tylna część głowy boli.
Testy na cukrzyce, borelioze, dentysta, okulista (OCT oka) - wszystko ok.

Zero alko i jakichkolwiek leków/ używek a nawet kawy od prawie 4 miesięcy a problem nie znika. Zjeżdżam w tempie ekspresowym teraz zolpi do zera (dziś pierwszy dzień na czysto) ale nadal problem jak był tak jest. Lekarze traktują mnie raczej jak hipochondryka i myślę czy nie jechać na SOR...
  • 1262 / 124 / 0

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć tak - kiedy miałem tolerkę na benzo taką, że 6-8 mg alpry na raz dawało mi spoko fazkę, to parę razy wziąłem zolpidem - za pierwszym razem, jedna tabletka już dawała lekkie haluny, a po dwóch było perfekt. Niby powinna wystąpić tolerka krzyżowa, a jej nie stwierdziłem.
  • 23 / 2 / 0

17 września 2020midhy pisze:
Czy zolpidem przyjmowany dość długo i regularnie może wywołać:
- Problem ze wzrokiem (skupieniem wzroku na konkretnym obiekcie, wyostrzaniem wzroku, duży problem podczas czytania)
- Parestezje twarzy (pieczenie, ból szczęki, drgania mięśni twarzy, jakieś mimowolne skurcze)
- Bóle głowy (skroniowe)
- Mimowolne skurcze mięśni (

od Czerwca szukam rozwiązania problemu i powoli kończą mi się pomysły.
MRI całego kręgosłupa + głowy (z kontrastem). Szyjny trochę rozpieprzony ale neurolog twierdzi, że od kręgosłupa szyjnego to raczej tylna część głowy boli.
Testy na cukrzyce, borelioze, dentysta, okulista (OCT oka) - wszystko ok.

Zero alko i jakichkolwiek leków/ używek a nawet kawy od prawie 4 miesięcy a problem nie znika. Zjeżdżam w tempie ekspresowym teraz zolpi do zera (dziś pierwszy dzień na czysto) ale nadal problem jak był tak jest. Lekarze traktują mnie raczej jak hipochondryka i myślę czy nie jechać na SOR...
Ja w międzyczasie stosowania Zolpidemu zauważyłem ból szczęki po lewej stronie przy jedzeniu, więc może i coś w tym jest bo nie wydaje mi się żeby powodowało to coś innego
  • 82 / 1 / 0

Co sądzicie żeby wziąć jedną tabletkę przed paleniem marihuany tak?Co sądzicie żeby wziąć jedną tabletkę przed paleniem marihuany tak dwie lufki mocno nabite
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata