Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 45 / 4 / 0

Lepszego tematu nie znalazłem.

Mam problem ogromnej wagi - mam zero wiadomości w skrzynce odbiorczej/nadawczej/każdej, również zero powiadomień.
Jednak ikonka koperty na topbarze wciąż pokazuje "1" - przez co wielokrotnie naćpany szukam wiadomości, która nie istnieje :)

Co teraz?
  • 828 / 7 / 112

Wyczyść ciasteczka i dane witryny, sprawdź ucp.php?i=ucp_notifications&mode=notification_list
  • 1316 / 62 / 0

Mam pytanie. Można zmienić maila nie mając dostępu do poprzedniego? Usunąłem go z pewnych powodów i mam teraz nieważny email.
  • 3 / / 0

@ncux z tej strony proszę o przywrócenie konta

Ncux1q

• / / 0

@unknow proszę o przywrócenie konta ncux
  • 1433 / 1416 / 0

15 września 2020Demis pisze:
Mam pytanie. Można zmienić maila nie mając dostępu do poprzedniego? Usunąłem go z pewnych powodów i mam teraz nieważny email.
tak, w ustawieniach profilu.
  • 2784 / 508 / 7

15 września 2020Demis pisze:
Tak — w ustawieniach swojego konta, tak jak napisała Ankaaa.

15 września 2020Ntxx pisze:
@ncux z tej strony proszę o przywrócenie konta
16 września 2020Ncux1q pisze:
@unknow proszę o przywrócenie konta ncux
Załatwione.

rastafaray1

• / / 0

hej, dwa lata temu zdezaktywowalem swoje konto o nicku "rastafaray". proszę o aktywację konta. z góry bardzo dziękuje !
  • 2784 / 508 / 7

@rastafaray, gotowe.
  • 1 / 1 / 0

Witam, napisałem jeden post w dziale tematycznym, ale nie mam dostępu do czatu, ślicznie proszę o przyznanie mi tego dostępu.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata