Słoma makowa z czech, słowacji?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 477 / 2 / 0

Dla mnie stała się dosłownie tragedia, bo blisko 30 lat tzw siedzę sobie na garach, czyli sobie robię odpal na własny użytek, a tu w polsce przez haniebny zakaz maku jest coraz trudniej o słomę makową, a ostatnio mój rolnik, od którego kupowałem słomę, to powiedział mi, że w tym roku już słomy mieć nie będzie i nie mam już do niego przyjeżdżać! W tamtym roku też miałem podobny przypadek, ale wtedy miałem innych rolników, od których mogłem kupić słomę, a teraz chyba do września od nikogo już nie kupię, a za za kilka dni słoma skończy mi się zupełnie! Czy ktoś na forum wie, czy z czech/ słowacji można przywieźć sobie słomę makową, oraz jak teraz jest na tych granicach, czy są dalej kontrole, czy można bez problemów przewieźć słomę z czech i słowacji? Jest ktoś wogóle na forum, kto ma dojście do słomy?

• 3491 / 28 / 0

W ogóle, wyobraźcie sobie psychikę tego kolesia i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po 30 latach grzania nagle staje mu przed oczami taka wizja, że nie ma słomy.

http://infobot.pl/r/oWM O tak jest!

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Wciąganie kokainy przyśpiesza zmiany klimatyczne?

Nie dość, że kokaina jest jednym z najdroższych narkotyków i ma negatywny wpływ na organizmy jej fanów, okazuje się też, że jej popularność przyczynia się do niszczenia naszej planety.

Użytkownik nieaktywny
  • 56 / / 0

ale zajebisty temat, dzięki Kurwiumon za tego linka. bede mial czym się zdrowo jarać jak wrócę.

• 1766 / 8 / 0

[quote="Kurwik"]
W ogóle, wyobraźcie sobie psychikę tego kolesia i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po 30 latach grzania nagle staje mu przed oczami taka wizja, że nie ma słomy.

http]

Ciekawe do kogo sie zwracasz, i tak prawie nikt tu nie zaglada, lansu nie bedzie, przykro mi.

W ogole, wyobrazcie sobie psychike Kurwika i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po tak długim okresie bycia moderatorem nagle stanęła mu przed oczami taka wizja, że nie ma moda (stała się zresztą realna).

A tak serio, to zabawne to bylo.

Użytkownik zbanowany
  • 477 / 2 / 0

A co tam jest pod tym linkiem, bo nie mogę tam wejść? A wracając do tematu, to mieszka ktoś przy granicy czech/ słowacji, lub czy ktoś często tam zagładą?

• 3491 / 28 / 0

jacok pisze:
W ogole, wyobrazcie sobie psychike Kurwika i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po tak długim okresie bycia moderatorem nagle stanęła mu przed oczami taka wizja, że nie ma moda (stała się zresztą realna).
Nie muszę się hamować z tonem komentarzy przynajmniej :D

• 1766 / 8 / 0

[quote="Kurwik"]
Nie muszę się hamować z tonem komentarzy przynajmniej ]

punkt dla Ciebie ;)

Edit:

zauważyłem, że stało się to twoim hobby. Praca już nie tłamsi, co? :)

Użytkownik zbanowany
  • 477 / 2 / 0

A wracając do tematu, to tematem jest możliwości przywiezienia z Czech/ Słowacji słomy makowej, oraz sytuacja na przejściach granicznych z tymi państwami... Temat jest dla mnie bardzo ważny

• 3491 / 28 / 0

Praca nie tłamsi i kretynów/bachorów jakby coraz więcej tu przybywało. Wiosna, gady się mnożą.

• 1766 / 8 / 0

Fiesta pisze:
A wracając do tematu, to tematem jest możliwości przywiezienia z Czech/ Słowacji słomy makowej, oraz sytuacja na przejściach granicznych z tymi państwami... Temat jest dla mnie bardzo ważny
Nie wiem jak z przewożeniem, ale jakbyś nie miał jakiegoś bardzo pecha, to nie powinno być problemów. Szczególnie, że jakoby kontroli ma nie być.

Ja osobiście bym uderzał na jakieś przejście turystyczne w górach, tam jeszcze przed wejściem do Schengen był luz, przechodziłeś normalnie, tylko podnosiłeś dowodzik, żeby ziomek z budki widział. A że ruch będzie spory, nikt raczej nie zwróci uwagi na kogoś z dużym plecakiem/pokrowcem na gitarę/czymkolwiek byle wyglądać na turystę.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata