Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 2 / / 0

Witam moja sytuacja wygląda tak ze w grudniu 2018 roku wziąłem MDMA i przepalilem samym cbd olejkiem z epapierosa czułem jakby mi zablokowalo normalny przepływ (serotoniny?) w głowie, bałem się powiedzieć o tym komukolwiek a od 3 miesięcy biorę synbiotyk i na początku odczuwałem lekko zwiększony przepływ sero i myślałem ze wrócę do normalności bez żadnych psychotropow lecz okolo 2 tyg temu wystąpił taki 'peak' ze czułem się jak młody bóg aż do przedwczoraj, teraz czuję jakbym mial gorączkę w mózgu a temperaturę mam 36.7, wszystkie myśli mi uciekają czuje ze mam zgubiony wzrok a psychiatra prywatnie najprędzej mnie jutro przyjmie. Dziś w nocy spałem 2h po wzięciu od babci Hydroksy 25g. Czuje się jakbym miał zaraz wybuchnąć, mam zimne stopy i lekkie drgawki na całym ciele. W nocy po wzięciu hydroksy szczenka mi latala i odczuwałem drgawki w brzuchu, ale usnalem. Czuje ze ten przekaźnik serotoniny działa, ale czasem się jakby blokował i słyszę pstryk z tyłu głowy. Nie brałem nic od 10 dni. 10 dni temu paliłem zioło bo ziomek namówił, a samemu nic nie jaralem/brałem od ponad miesiąca bo czułem ze 'wracam'. Jechać na szpital czy czekać do jutra na prywatne leczenie?
  • 2 / / 0

Dodam jeszcze ze ciężko złapać oddech, wziąłem magnez i wypiłem kakao z rana nie wiem czy to dobrze, czuje się głodny ale boję się zjeść cokolwiek nie wiem czy mogę? Jest tu ktoś w stanie mi pomóc? Mam 19lat.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Coffee shopy wygrały z koronawirusem. Będą otwarte, ale zakup rozweselaczy tylko na wynos

Holenderski rząd ugiął się pod presją społeczną i ponownie otworzył coffee shopy, w których można legalnie zaopatrzyć się w narkotyki miękkie.
  • 2 / / 0

Pomoże ktoś, mieszkam z mama ja chce do szpitala ale ona mówi żebym nie wariowal...
  • 1782 / 535 / 0

Jeżeli czujesz że potrzebujesz pomocy specjalistów i to natychmiast, to co ma do tego matka? Nawet mnie jakoś nie dziwi takie jej podejście, bo rodzice starszej daty po prostu olewają zdrowie psychiczne. Jedzenie nie powinno ci zaszkodzić, już prędzej głodzenie się. Zjedz jakiś lekki posiłek. Jak masz jakieś niepsychoaktywne leki typu paracetamol czy ibuprofen to weź, może pomoże chociaż na objawy, np. ten ból głowy. Ciężko powiedzieć co ci jest i czy ta hydroksyzyna bezpośrednio się do tego przyczyniła. Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z lekarzem, bo nie wygląda to jakby miało samo przejść a z czasem może być gorzej. Nie ryzykuj.

RaZor66

• / / 0

Witam, opiszę najpierw moje objawy. Boli mnie głowa w zależności od ułożenia ciała lecz ból przewyższa w okolicy zatok do tego dochodzą nudności, byłem już wymiotować, sytuacja z nudnościami trochę się poprawiała, lecz nadal je odczuwam.
Pierwsza kreska (meth) godzina 14:00
Druga około godziny 17:00
Ból głowy oraz nudności pojawiły się około 00:00 więc wykluczam przedawkowanie.
Postanowiłem chwilę po północy wziąć jeszcze jedna mała kreskę lecz bez zmian.
Nadciśnienie tętnicze?.
Miałem już podobne sytuację lecz na zwalę na drugi-trzeci dzień i było to zupełnie inne odczucie niż teraz.
Czuje się strasznie jakbym złapał bad tripa. Nie jestem początkującym lecz miałem krótka przerwe (miesiąc czasu) do dzisiaj.
Jakieś sugestie?
  • 56 / 17 / 0

31 marca 2020RaZor66 pisze:
Witam, opiszę najpierw moje objawy. Boli mnie głowa w zależności od ułożenia ciała lecz ból przewyższa w okolicy zatok do tego dochodzą nudności, byłem już wymiotować, sytuacja z nudnościami trochę się poprawiała, lecz nadal je odczuwam.
Nadciśnienie tętnicze?.
Miałem już podobne sytuację lecz na zwalę na drugi-trzeci dzień i było to zupełnie inne odczucie niż teraz.
Czuje się strasznie jakbym złapał bad tripa. Nie jestem początkującym lecz miałem krótka przerwe (miesiąc czasu) do dzisiaj.
Jakieś sugestie?
Mierzyłeś ciśnienie? Jeśli nie to nie wiem na co czekasz. Idź do jakiej apteki i to zrób. A tak poza tym magnez, potas w dużych ilościach. Do tego witaminy, minerały, makro i mikro elementy. W przypadku jeśli ciśnienie będzie wysokie to weź benzo np Realnium i do tego chłodna kąpiel. Jeśli nie zacznie spadać jedź na pogotowie.

ZX

• 662 / 223 / 0

Niski cukier i odwodnienie, albo koronawirus :) A sikasz normalnie? Gadasz normalnie?
  • 284 / 52 / 0

31 marca 2020RaZor66 pisze:
Nadciśnienie tętnicze?.
Jakieś sugestie?
A masz wgl pewnośc że na pewno metę czystą dostałeś ?? Może wgl to jakiś chuiowy keton jest skoro działa inaczej i "źle"
  • 150 / 35 / 0

Chyba przedawkowałem fete, serce napierdala jakby mialo wyjsc, troche mi slabo. Mozliwe, ze stres tez troche robi swoje. Jak bedzie zle dzwonic po karetke?
  • 416 / 72 / 0

Idź albo jedź taxi sam na sor i powiedz, że Ci czegoś dosypali do napoju. Bez przypału i nie zadzwonią po psy, bo przecież to było mimowolne przyjecie narkotyków. Sprawdzone przez znajomą.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata