Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 69 • Strona 4 z 7
  • 2027 / 578 / 0
@guccilui z powodu zawartych w nich substancji smakowych, zapachowych i innych aromatyzujących, które przedostają się do roztworu. Nie musi być to reguła, ale na własne oczy widziałam pirogena po przefiltrowaniu przez odcięty kawałek "klikacza". Ba! On nawet nie był wciśnięty, rozlany. Wystarczy samo sąsiedztwo tych substancji.

Poprawiono mention. | STR88
You wouldn't? Yes you would. You would lie, cheat, inform on your friends, steal, do *anything*
to satisfy total need. Because you would be in a state of total sickness, total possession, and not in a position to act in any other way.
  • 44 / 4 / 0
A może ktoś dodać info o ekstrakcji z tabletek Vendalu? Mają inny skład.

--------------
27 listopada 2018Jamedris pisze:
Subtelny wjazd = mniej syfu.

Dawniej źle zrobiony (może nie źle, niedokładnie) kompot był określany jako kodeinowaty i chujowy, gdy były ciary, a słaba sedacja.
Info z pierwszej od osoby z produkcji.
Mialem okazje taki walnąć raz czy dwa. Wybitne zło.

Scalono. taurinnn
  • 2430 / 562 / 155
20 czerwca 2017neckjeh pisze:
może ktoś dać zdjęcie swoich MST 100? albo dać jakieś potwierdzenie że w Polsce są takie same MST jak na zdjęciu? to zdjęcie jest z zagranicy a dobrze wiecie że preparaty się czasem różnią, choćby kosmetycznie (tak to ważne)
Późno, ale co tam - harm reduction przede wszystkim. Moneta dla porównania wielkości.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 233 / 40 / 0
Vendal jest lepszy od mst podobno też są mniejsze straty bo to chlorowodorek, niedługo będę mial
  • 56 / 12 / 0
A nie jest tak, że tabletek Vendal nie da się przerobić do iv?
Pink Fluffy Unicorns Dancing On Rainbows
Spoiler:
  • 1071 / 240 / 0
jeśli chodzi o przerabianie do iv, to vendal jest duzo, duzo gorszy niz mst
  • 233 / 40 / 0
Ehh to ktoś mnie próbuje rolować.
Dobrze jest to wiedzieć, dzięki.
Ale i tak go wezmę bo cena zachęcajca, 40 pln za szt.
  • 1071 / 240 / 0
przejrzyj Ty sobie forum, bo ja vendalu nie miałem kilka lat, a ktoś jakiś czas temu zgłaszał problemy z przerabianiem. być może coś się w formule tabletki zmieniło i już w ogóle do przerabiania się nie nadaje.
40 dobra cena? cóż
edit:
strona 65 tematu morfina-najlepsze tabletki, tam jest jakaś rozkmina o vendalu
  • 1071 / 240 / 0
muszę jednak zmienić zdanie, bo okazuje się, że vendal przerabia się bardzo dobrze, przynajmniej tabletki 200. Wypełniacze po zagotowaniu sklejają się w taką jakby gumkę, a roztwór pozostaje klarowny. Trzeba tylko uważać podczas gotowania, bo mocno się pieni i może wykipieć. Musiało mi się z doltardem pomylić, przepraszam za wprowadzanie w błąd.
  • 10 / / 0
Jeśli chodzi o vendal to ktoś gdzieś pisał że nie nadaje się do iv bo jest zrobiony w jakieś turbo technologii. Ale to bzdura, nadaje się dobrze. Nie mogę niestety porównać do innych tabsów bo ja zawsze miałem dostęp tylko do vendala.
Ja osobiście przerabiam go na zimno tj. z tabsa 200mg zmywam otoczkę, kruszę i zalewam ok 4 ml. wody, mieszam jak pojebany z 10 minut dziubkiem strzykawki, starając się rozcierać. Potem filtruje i zalewam jeszcze odrobiną wody i powtarzam proces. Potem filtruje całość jeszcze raz i gotowe.
Na ciepło też próbowałem zrobić drugie zalanie, pierwszego trochę się boję bo jak widzę jak to tężeje w gluta to mam jakąś paranoje że to morfina się wiąże.
Poza tym nie odczuwam żadnej różnicy między strzałem zrobionym na zimno a na ciepło.
ODPOWIEDZ
Posty: 69 • Strona 4 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.