Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / / 0

U mnie na chwile obecną brak amph oraz MDMA, coraz mniej jest ciężkich dni , ale śmiesznie musiałem wyglądać plącząc gdzieś w kącie z błahego powodu.
Te lata ćpania zwanego dobrą zabawą rozmiękczyły mnie totalnie, ale wrócę do chartu ducha i siły charakteru, nie ma innej opcji. Powoli też regeneruje się ciało , zaczynam uprawiać coraz więcej sportu, kondycja wzrasta.
Odzyskuję wiele cech, które były mi obce przez wiele lat.
W domy lezy Stilnox,Xanax, kilka piguł , speed z pierwszego sortu. Dzisiaj pozbywam się moich dziwek, nie chcę więcej się z nimi szmacić - nie, nie oddam tego nikomu, najpierw pokruszę, potem spuszczę w kiblu - he wiecie ,że pierwszy raz w życiu spuszczę dragi w kiblu - jestem podniecony na samą myśl.
Póki co w naszym związku zostaje nasza Kochanka mj, choć powoli zaczynam oswajać ją z myślą odejścia , może na zawsze , może na jakiś czas. Jest to dziwne bo niby pale sporo mniej , nawet nie codziennie a czuje nieodparta chęć hodowli , marzę dosłownie o moim spocie , o fazach rośliny, jak wychodzą pierwsze włoski :)
Wiem, jak jest potrzebna szczera rozmowa, przegadałem z moją Kochaną wiele nocy od zaprzestania, mega mi to pomogło.
  • 2794 / 355 / 0

Pierdolona bezsenność...

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Cóż za próba przemytu! 333 kg kolumbijskiej kokainy w granitowych blokach

Próbę przemytu 333 kilogramów czystej kokainy o czarnorynkowej wartości 100 milionów euro wykryła w poniedziałek włoska Gwardia Finansowa w porcie La Spezia w Ligurii. Narkotyki znaleziono w kontenerze na statku, który przypłynął z Brazylii - podały media.
  • 517 / 46 / 0

^^ @polymerase - strasznie męcząca jest
  • 2794 / 355 / 0

@spider321

Stary z nudów ściągnąłem sobie na androida gre karcianą fantasy i napierdalałem, ale ok 6 rano coś mnie zmuliło odłożyłem fona i udało się zasnąć - a spałem do ok. 12:00 ;)

Ale kurwa od 24:00 do 6:00 sufit to jest masakra... No z dnia na dzień myślę, że będzie lepiej, tym bardziej, że już dołożyłem do swojego życia spacery i ćwiczenia fizyczne.

A nadal odstawiam opio i bzd.

CDN.
  • 517 / 46 / 0

@polymerase , ja bardzo mocno ograniczam alko od początku roku...
...mordo - mi troche pomaga mj - i także nie ma opcji teraz bym zasnął przed północą i spał bez wybudzenia więcej niż dwie godziny
  • 2794 / 355 / 0

@spider321

Kolejny sufit...

Ja mj nie pale, ale bądźmy dobrej myśli bro.

5:28...
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 436 uczestników Wejdź na czata