Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 111 / 20 / 0

U mnie na chwile obecną brak amph oraz MDMA, coraz mniej jest ciężkich dni , ale śmiesznie musiałem wyglądać plącząc gdzieś w kącie z błahego powodu.
Te lata ćpania zwanego dobrą zabawą rozmiękczyły mnie totalnie, ale wrócę do chartu ducha i siły charakteru, nie ma innej opcji. Powoli też regeneruje się ciało , zaczynam uprawiać coraz więcej sportu, kondycja wzrasta.
Odzyskuję wiele cech, które były mi obce przez wiele lat.
W domy lezy Stilnox,Xanax, kilka piguł , speed z pierwszego sortu. Dzisiaj pozbywam się moich dziwek, nie chcę więcej się z nimi szmacić - nie, nie oddam tego nikomu, najpierw pokruszę, potem spuszczę w kiblu - he wiecie ,że pierwszy raz w życiu spuszczę dragi w kiblu - jestem podniecony na samą myśl.
Póki co w naszym związku zostaje nasza Kochanka mj, choć powoli zaczynam oswajać ją z myślą odejścia , może na zawsze , może na jakiś czas. Jest to dziwne bo niby pale sporo mniej , nawet nie codziennie a czuje nieodparta chęć hodowli , marzę dosłownie o moim spocie , o fazach rośliny, jak wychodzą pierwsze włoski :)
Wiem, jak jest potrzebna szczera rozmowa, przegadałem z moją Kochaną wiele nocy od zaprzestania, mega mi to pomogło.
  • 3028 / 422 / 0

Pierdolona bezsenność...

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

USA: Izba Reprezentantów przyjęła ustawę dekryminalizującą marihuanę

Amerykańska Izba Reprezentantów, czyli izba niższa parlamentu (Kongresu), przyjęła ustawę dekryminalizującą marihuanę na poziomie federalnym.
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 419 / 0

^^ @polymerase - strasznie męcząca jest
  • 3028 / 422 / 0

@spider321

Stary z nudów ściągnąłem sobie na androida gre karcianą fantasy i napierdalałem, ale ok 6 rano coś mnie zmuliło odłożyłem fona i udało się zasnąć - a spałem do ok. 12:00 ;)

Ale kurwa od 24:00 do 6:00 sufit to jest masakra... No z dnia na dzień myślę, że będzie lepiej, tym bardziej, że już dołożyłem do swojego życia spacery i ćwiczenia fizyczne.

A nadal odstawiam opio i bzd.

CDN.
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 419 / 0

@polymerase , ja bardzo mocno ograniczam alko od początku roku...
...mordo - mi troche pomaga mj - i także nie ma opcji teraz bym zasnął przed północą i spał bez wybudzenia więcej niż dwie godziny
  • 3028 / 422 / 0

@spider321

Kolejny sufit...

Ja mj nie pale, ale bądźmy dobrej myśli bro.

5:28...
  • 971 / 41 / 0

08 lipca 2019eth0 pisze:
06 lipca 2019domino_jachas pisze:
szpital po benzo? co 3 tygodnie zchodzic z dawki i odstawienie bezstresowe ... nawet jest strona z rozpiska jak schodzic
Jak nagle Ci się kończy cały zapas i nie masz jak ogarnąć recepty to przy takich dawkach szpital jest jedyną opcją.
bez urazy dlamnie poprostu taki pobyt w szpitalu to gorsze niz smierc a jeszcze tam byc na detoxie to dlamnie kosmos %-D
  • 112 / 16 / 0

Wybieram się na prywatny detoks który tym razem chce w całości ukończyć
Chciałem zapytać jakie suplementy diety mogę zabrać ze sobą które mi pomogą ? Najlepiej dostępne na swissherbal. Co jeszcze moze pomoc w detoksie ?

Ps. Co radzicie zabrac na detoks ? Ja na razie zamowilem sobie odtwarzacz mp4 bo lubie muzyke jutro zapytam sie czy moge miec tablet. Wiadomo jakies ksiazki zeszyt do notatek ale co jeszcze moze pomoc przetrwac ten trudny czas ?
  • 3028 / 422 / 0

Ale od czego jesteś uzależniony ? gdzie jedziesz na detoks ?

Trudny czas ? nie myśl, że ukończenie 2 tygodniowego detoksu to trudny czas, trudny czas to będziesz miał jeszcze długo długo po detoksie.

Trochę opisuje to z mojej perspektywy bo ja miałem 4 detoksy i to dwa po ponad 5 tygodni i jak wróciłem do domu to głody były okropne (to właśnie jest jeszcze trudny daleki czas) oczywiście szybko wracałem do substancji, tyle że ja kiedyś narkoman, później politoksykoman i lekoman (opio i benzo).

A jak Ty od trawki czy speeda i może nie długie szaleństwa to w sumie ten trudny czas to nawet minie na samym detoksie.

Jak prywatny to do suplementów powinni się zgodzić, zależy od ośrodka (ja na jednym ale to był 3 dniowy detoks + terapia mogłem mieć białko do ćwiczeć na siłowni, oczywiście oryginalnie zamknięte).

Jak nadal prywatny to pewnie i tel albo laptopa możesz zabrać, na prywatnych oni często mają na to wyjebane - aby kasa się zgadzała.

Dlatego ja nikomu nie polecam prywatnych drogich ośrodków bo tam jest za dużo luzu i komfortu, a dla ćpuna moim zdaniem to przyda się dobrze taki troszkę pod zakazy i nakazy. Wtedy musisz więcej dać od siebie.
Użytkownik nieaktywny
  • 1933 / 307 / 0

Czy mi się wydaje, czy zdecydowana większość userów nie odróżnia DETOKSU od OŚRODKÓW LECZNIA UZALEŻNIEŃ. Te dwie rzeczy to dwie zupełnie inne bajki.

DETOKS- zajmuje się fizyczną kwestią uzależnienia, aby doprowadzić uzależnionego fizycznie delikwenta (F1X.3) - w państwowych detoksach mają wyjebane na Ciebie,zero terapii prócz godzinnej (lub krócej) pogadanki z terapeutą lub psychologiem. W zdecydowanej większości klepią bagaże(gości którzy Ciebie odwiedzają już nie i tak też często na miejscu są sprowadzane dragi, jak w Ciborzu stałe dostawy i więcej dragów jak poza szpitalem, c'nie @polymerase xD), dają głodowe dawki jedzenia, minimalną ilość leków ułatwiającą "odparowanie" i można mieć elektronikę typu laptop, telefon itp., możesz nawet mieć dmuchaną lalkę, każdy ma na Ciebie wyjebane.
OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ - zajmuje się psychiczną kwestią uzależnienia, po wyzerowaniu się ("odparowaniu" tak zwanym) zespołu abstynencyjnego (=fizycznych objawów abstynencji) i re-introdrukcją do zdrowej części społeczeństwa ("resocjalizacją"). Elektronika = całkowite embargo, częściowe pozwolenie (np. czasowe po wcześniejszym omówieniu na grupie społecznościowej itp.).
} I w jednym i w drugim nie ma zamków w kiblu, trzeba się wcześniej nauczyć szybko srać %-D żeby jakiś zwyrol z ejcem nie wszedł Ci do kibla siadając swoim odwłokiem na kolanka <3 hehe

btw. zauważyłem że na DTX opiowraki zwykle są zawsze pierwsze po leki, ustawiając się w kolejce jeszcze przed czasem dystrybucji :korposzczur: no i ogólnie jestem zdania, że jeśli już mają dawać (obok innych leków) jakieś mikro-dawki opioidów lub co gorsza tramadol to lepiej zrezygnować z takich schodków i jeść wyłącznie pozostałe leki, bo to wydłuża jedynie agonie i takie niedoćpanie (będące gorsze od bycia na trzeźwo) bardziej potęguje głód narkotykowy (psychiczny)

. No i dla mnie wystarczy, że dadzą coś na zlewy potne i zimno/ciepło na zmianę + kwetapinę na sen
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1992 uczestników Wejdź na czata