Candyflipping

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 96 / 4 / 0

Moja standardowa dawka to 150-160, i po peaku ewentualnie 100 dorzutki. Dla żony 120 i 80. Zmniejszyć?
  • 352 / 22 / 0

Jeśli dobrze znacie reakcje organizmu na te dawki to chyba nie ma sensu zmniejszać. Nie sądzę żeby miało stać się coś złego. Peace

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Niezwykłe laboratorium pod Warszawą. Tutaj sprawdzają narkotyki przemytników

Najmniejszy szczegół nie umknie ich uwagi, mają świetny sprzęt, który wykryje wszystko, co nielegalne. Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) ma metody, żeby nic, co nie powinno, nie znalazło się w Polsce. Przejęte na granicach dopalacze, narkotyki czy kubki pełne toksycznych substancji.
  • 5 / / 0

Cześć, ostatnio miałem przyjemność spróbowania candyflipa (LSD 250 + 160mg MDMA z dokładką 80mg) i niedługo później sextazy (MDMA 160mg + 1/3 z 25 mg sildenafilu). Oba flipy bardzo mi się podobały i pomyślałem o połączeniu ich w ilościach: 140 LSD, MDMA 160mg wrzucane po tym jak LSD zacznie już działać (w tym wypadku nie będę miał dostępu do emki w krysztale wiec pozostaje tylko piksa) i 1/3 tabletki 25mg sildenafilu jakieś 30 minut przed emką.

Czy ktoś próbował takiego połączenia? Z tego co się orientuje każda z tych substancji negatywnie wpływa na serduszko, ale mimo wszystko będę brał mniejsze ilości niż na „osobnych” flipach..

Dodatkowo mam pytanie odnośnie samej viagry, czy branie jej sporadycznie (powiedzmy raz na miesiąc-dwa) w młodym wieku w małych ilościach może jakoś niekorzystnie na mnie wpłynąć? Dodam że nie mam żadnych problemów jeśli chodzi o sex, ale sildenafil mi się spodobał ^^
Przeniesiono do odpowiedniego wątku/Imane Anys
  • 1609 / 201 / 0

13 stycznia 2020Resollve pisze:
Dodatkowo mam pytanie odnośnie samej viagry, czy branie jej sporadycznie (powiedzmy raz na miesiąc-dwa) w młodym wieku w małych ilościach może jakoś niekorzystnie na mnie wpłynąć? Dodam że nie mam żadnych problemów jeśli chodzi o sex, ale sildenafil mi się spodobał ^^
Przeniesiono do odpowiedniego wątku/Imane Anys
Nie. Po prostu nie bierz za każdym razem, a np. raz na trzy albo pięć osobnych spotkań. Jeśli będziesz używał Sildenafilu / Tadalafilu / czegokolwiek innego na erekcję za każdym razem, po jakimś czasie możesz zacząć być od nich mniej lub bardziej zależny.

Zresztą, za dużo tej Viagry nie wziąłeś. Jeśli bez dragów też brałeś 1/3 tabletki 25mg jesteś pewny, że czułeś działanie Sildenafilu, a nie placebo? Lekarz zazwyczaj na sam start zaleca dawkę 50mg, a później w zależności od efektów (i skutków ubocznych) albo obniża ją do 25mg, albo podwyższa. Niektóre osoby 25mg już dobrze "robi", inni poniżej 50ki nie czują żadnych efektów, ale 1/3 tabletki dla porównania to jakieś 8mg.
  • 5 / / 0

Osobno jak wziąłem 1/3 to nie poczułem, właśnie chodzi głównie o mieszanie z czymś i ewentualnie raz na długi czas bym się skusił na jedną 25mg
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 435 uczestników Wejdź na czata