Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 503 Strona 44 z 51
Rejestracja: 2016
  • 443 / 114 / 0

24 maja 2019Retrowirus pisze:
Słuchajcie większość z was deprecjonuje chlorprotiksen ponieważ próbowała go jednokrotnie tymczasem uważam że bardziej obiektywną ocenę można wydać dopiero po tygodniu może dwóch stosowania wiadomo że na każdego świeżaka to od razu z zadziała jak obuchem w głowę w końcu to neurol
Nie, ja miałem do czynienia kilkakrotnie w psychiatryku i na odwyku. Ale on na mnie nie działał właściwie zupełnie. Dostawałem 2 x 15 mg rano i w południe oraz 50 mg na noc. Te 50 mg na noc zamieniono mi na 25 mg lewomepromazyny, po którym wreszcie spałem, ale na drugi dzień dramat. To wypranie z emocji, uczucie jakby "mózg obito kijem baseballowym" - okropność. To samo było po Haloperidolu, choć to cudo dostałem na szczęście tylko raz. Co do działania uspokajającego, to neurole uspokajają właśnie w taki otępiająco-przymulający sposób, podobnie działają hydroksyzyna i trochę opipramol. Po benzo jest miłe zrelaksowanie, a po pregabalinie wyciszenie z poczuciem zdystansowania przy zachowaniu czystego umysłu. Neuroleptyki to najgorsze ścierwo z jakim miałem do czynienia. Rzeczy dla ludzi naprawdę chorych i potrzebującyxh, a nie na detox. Na detox to czasowo benzo, a na dłuższy okres antydepresanty lub/i pregabalina. To wszystko.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Mnie zwala z nóg w dawce 100mg
Nareszcie coś dla mnie
Żaden inny neuroleptyk nie działał na mnie nasennie tak dobrze i rano nie ma uczucia otępienia, pod warunkiem że dobrze się wyśpię.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Unia Europejska rozpoczyna nową wojnę z konopiami. Nikt nie wie dlaczego

Sezon ogórkowy to doskonały moment na wprowadzenie poważnych zmian w prawie, które będą miały wpływ na tysiące konsumentów i przedsiębiorców działających na terenie Unii Europejskiej. O co chodzi?
Rejestracja: 2011
  • 1805 / 733 / 0

To Ty jesteś jakiś Robocop, mnie pierwsze 50mg faktycznie ostro zgięło do snu. Ale rano czułem się jak niedojebany ułom i musiałem jebnąć w kimę do 14 by jako, tako ogarniać. 25mg to idealna dawka nasenna dla mnie.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 26 / 0

Powiem szczerze, że to jest pierwszy lek stosowany w psychiatrii, który na mnie całkowicie nie zadziałał. Serio. Null. Zero. Trzy razy dziennie po 15mg nie dawało żadnego, zauważalnego efektu.
Lekarz mi przepisał po tym jak zaczęłam skarżyć się na olanzapinę i poprosiłam o lżejszy neuroleptyk. Po trzech tygodniach sama z siebie wróciłam do łykania olanzapiny, bo czułam się źle i miałam problemy ze snem.

Jak kiedyś zachce mi się przetestować na dłuższe spanie, to łyknę 100mg, ale nawet jeżeli zadziała, to olanzapina jest zwyczajnie ekonomiczniejsza, bo zwala z nóg już w słabej dawce, dodatkowo jeszcze wyjątkowo skutecznie kasuje natrętne myśli.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 190 / 22 / 2

Chlorprotiksen nie jest taki zły, jestem strasznie znerwicowanym człowiekiem (nerwica lękowa + stany depresyjne) i takie 15mg z rana powoduje, że jestem bardziej spokojny.
Na lęki też spoko działa, zamulanie przeszło po 2-3 dniach, innych uboków na razie nie doświadczyłem. Jedyne co mi przeszkadza to, że chwilę się ładuje jeśli wezmę dodatkową porcję w ciągu dnia.

----------------

15mg 3x dziennie i dzień wygląda całkiem inaczej.
Właśnie tak dawkują chor na oddziałach nerwicowych, doraźnie nie na każdego zadziała (np. na mnie)

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 31 / / 0

Czy mogę z dnia na dzień zmienić dawkę chlora (30mg) na trazodon 50mg ? Czy brać 15mg jeszcze przez kilka dni?
Chlora brałem tylko na spanie.
Rejestracja: 2019
  • 28 / / 0

Witam biorę chlorprotiksen 100 mg przed snem moje pytanie czy uda mi się schudnąć przy tym leku czy to jest niemożliwe może zmniejszyć dawkę do 50 mg ?

Przeniesiono z osobnego wątku. misspill
Rejestracja: 2014
  • 2004 / 236 / 1

Zależy B od tego czasu się ruszasz. W warunkach neutralnych raczej byś tył. Sam chlor nie zwiększał mi tak apetytu jak np mianseryna.
Rejestracja: 2019
  • 1351 / 114 / 0

Dostalem chlorprotiksen od mojej pani psychiatry na spanie narazie mam zaczac od 1tab ( 50mg ) jesli nic nie bedzie pomagalo to zwiekszyc do 100mg .
Rejestracja: 2014
  • 2004 / 236 / 1

To dość dużo na start. Miałeś kiedyś inne neuroleptyki?
Posty: 503 Strona 44 z 51
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1510 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości