Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 511 / 110 / 0

24 maja 2019Retrowirus pisze:
Słuchajcie większość z was deprecjonuje chlorprotiksen ponieważ próbowała go jednokrotnie tymczasem uważam że bardziej obiektywną ocenę można wydać dopiero po tygodniu może dwóch stosowania wiadomo że na każdego świeżaka to od razu z zadziała jak obuchem w głowę w końcu to neurol
Nie, ja miałem do czynienia kilkakrotnie w psychiatryku i na odwyku. Ale on na mnie nie działał właściwie zupełnie. Dostawałem 2 x 15 mg rano i w południe oraz 50 mg na noc. Te 50 mg na noc zamieniono mi na 25 mg lewomepromazyny, po którym wreszcie spałem, ale na drugi dzień dramat. To wypranie z emocji, uczucie jakby "mózg obito kijem baseballowym" - okropność. To samo było po Haloperidolu, choć to cudo dostałem na szczęście tylko raz. Co do działania uspokajającego, to neurole uspokajają właśnie w taki otępiająco-przymulający sposób, podobnie działają hydroksyzyna i trochę opipramol. Po benzo jest miłe zrelaksowanie, a po pregabalinie wyciszenie z poczuciem zdystansowania przy zachowaniu czystego umysłu. Neuroleptyki to najgorsze ścierwo z jakim miałem do czynienia. Rzeczy dla ludzi naprawdę chorych i potrzebującyxh, a nie na detox. Na detox to czasowo benzo, a na dłuższy okres antydepresanty lub/i pregabalina. To wszystko.
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Mnie zwala z nóg w dawce 100mg
Nareszcie coś dla mnie
Żaden inny neuroleptyk nie działał na mnie nasennie tak dobrze i rano nie ma uczucia otępienia, pod warunkiem że dobrze się wyśpię.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Prawny absurd! Nastolatek u którego znaleziono 0,0077 gr marihuany trafił do ośrodka dla narkomanów

Trzy dni w izbie dziecka i leczenie w poradni dla narkomanów. Taką „ścieżkę zdrowia” na koszt podatnika zafundowano nastolatkowi, który miał przy sobie okruszek marihuany.
  • 1899 / 634 / 0

To Ty jesteś jakiś Robocop, mnie pierwsze 50mg faktycznie ostro zgięło do snu. Ale rano czułem się jak niedojebany ułom i musiałem jebnąć w kimę do 14 by jako, tako ogarniać. 25mg to idealna dawka nasenna dla mnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 25 / 0

Powiem szczerze, że to jest pierwszy lek stosowany w psychiatrii, który na mnie całkowicie nie zadziałał. Serio. Null. Zero. Trzy razy dziennie po 15mg nie dawało żadnego, zauważalnego efektu.
Lekarz mi przepisał po tym jak zaczęłam skarżyć się na olanzapinę i poprosiłam o lżejszy neuroleptyk. Po trzech tygodniach sama z siebie wróciłam do łykania olanzapiny, bo czułam się źle i miałam problemy ze snem.

Jak kiedyś zachce mi się przetestować na dłuższe spanie, to łyknę 100mg, ale nawet jeżeli zadziała, to olanzapina jest zwyczajnie ekonomiczniejsza, bo zwala z nóg już w słabej dawce, dodatkowo jeszcze wyjątkowo skutecznie kasuje natrętne myśli.
  • 158 / 14 / 2

Chlorprotiksen nie jest taki zły, jestem strasznie znerwicowanym człowiekiem (nerwica lękowa + stany depresyjne) i takie 15mg z rana powoduje, że jestem bardziej spokojny.
Na lęki też spoko działa, zamulanie przeszło po 2-3 dniach, innych uboków na razie nie doświadczyłem. Jedyne co mi przeszkadza to, że chwilę się ładuje jeśli wezmę dodatkową porcję w ciągu dnia.

----------------

15mg 3x dziennie i dzień wygląda całkiem inaczej.
Właśnie tak dawkują chor na oddziałach nerwicowych, doraźnie nie na każdego zadziała (np. na mnie)

Scalono. taurinnn
  • 28 / / 0

Czy mogę z dnia na dzień zmienić dawkę chlora (30mg) na trazodon 50mg ? Czy brać 15mg jeszcze przez kilka dni?
Chlora brałem tylko na spanie.
  • 7 / / 0

Witam biorę chlorprotiksen 100 mg przed snem moje pytanie czy uda mi się schudnąć przy tym leku czy to jest niemożliwe może zmniejszyć dawkę do 50 mg ?

Przeniesiono z osobnego wątku. misspill
  • 1850 / 192 / 1

Zależy B od tego czasu się ruszasz. W warunkach neutralnych raczej byś tył. Sam chlor nie zwiększał mi tak apetytu jak np mianseryna.
  • 516 / 29 / 0

Dostalem chlorprotiksen od mojej pani psychiatry na spanie narazie mam zaczac od 1tab ( 50mg ) jesli nic nie bedzie pomagalo to zwiekszyc do 100mg .
  • 1850 / 192 / 1

To dość dużo na start. Miałeś kiedyś inne neuroleptyki?
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata