Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1247 Strona 118 z 125
Rejestracja: 2019
 • 17 / 1 / 0

Sięma Kochani=D opowiem jak to u Mnie wygląda. Biore pea od roku. z mniej więcej pol roczna przerwa, spowodowana swietnym nastrojem opartym na rzeczywistych eventach/kochających mnie Ludziach/przyjaciołach/rodzinie ipd. Najpierw przez miesiąc bralam sam segan w dawkach - uwaga - 3/4 miesiąca po 200 mg sele (2 blistry xD) donosowo, bo nienawidzę podjęzykowo nic brac, a nosek to ultimate sluzowka. nie żadne sebacpunstwo, co chyba ogarnieci rozumieją bez slow. Po prostu z czysto utylitarystycznych / praktycznych powodow. Sam Segan okazal się dla Mnie zbawienny - pozbyłam się ocd, depresji, stanelam na nogi całkowicie. Po miesiącu takiej kuracji postanowiłam nabyc PEA. Ogarnelam najlepsze zrodlo na swiecie - czysty krysztal / nie proch/ zapach bardzo subtelny, producent deklaruje czystość >99% i to calkowita prawda. I zrobiłam pierwszy raz - rano wzielam zamiast standardowej setki sele 60mg (jakos tak dla bezpieczeństwa;) choć stężenie w organizmie po miesiącu 200mg/day na pewno by wystarczylo żeby nic nie brac;p w każdym razie nie zasugerowałam się rada Tylera "darujcie sobie ilości po 500 mg bo wyladujecie w szpitalu" sypnelam równo 1,5 g podzieliłam na dwie kreski i jedna wciagnelam (po godzinie od 60 mg sele) nie zapomnę tego uczucia. Moim zdaniem feta nawet nie podchodzi pod to;) dopaminowy zalew euforii cos cuodownego…. Szybciutko doszłam do standardowych dawet 100 mg sele rano/godzinka i bum xD po 2 3 kreski i dorxzutka co 45 min i tak caly dzień/ Dziennie szlo do 10 gramow. Efekty same pozytywne, negatywnych brak, poza dość mocnym niedocisniueniem ortostatycznym. genreralnie Wonder drug!
Rejestracja: 2013
 • 899 / 42 / 0

Biorę segan od około tygodnia w dawkach do 10mg, dzisiaj postanowiłem zmiksować go z pea. Zjadlem jajecznicę z bialym pieczywem, wziąłem 5mg, a po godzinie odmierzylem 50mg pea. Żadnego konkretnego działania, dojadlem jeszcze coś słodkiego, bo czytałem że to podobno powoduje start działania, ale dalej nic, coś tam działa bo mam zimne stopy i ręce, i delikatnie lepszy humor ale na bardzo słabym poziomie, co zrobiłem źle?

------------------------

Problem rozwiązany, dawkowanie wg tylera jest błędne, od 200 dopiero konkret czuć.

Ale w sumie kiepskie, bo co prawda rozpierdala wejście przez 15 minut a potem zostaje tylko pusta stymulacja.

Scalono. taurinnn

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Chowanie zioła w paczce fajek już dawno jest spalone. Policjanci od razu tam zajrzeli

Wczoraj, po 13, na jednej z ulic w centrum Suwałk, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wylegitymowali rowerzystę. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 19-latek w opakowaniu po papierosach ma schowane zawiniątko z zawartością suszu roślinnego.
Rejestracja: 2015
 • 354 / 22 / 0

Ja jestem w trakcie kuracji dziurawcem także na razie spróbują miks z samą hordeniną, żeby nie przekombinować a potem pomyślę o zorganizowaniu tego miksu o którym pisała @AnnaS.

Btw o innych miksach niż PEA i sele to raczej powinniśmy pisać tutaj:
post3278403.html
:)
Rejestracja: 2013
 • 899 / 42 / 0

Sele pod język rozwiązało problem krótkiego trwania najlepszego etapu działania, około półtorej godziny dreszczy i świetnej fazy.
Rejestracja: 2019
 • 17 / 1 / 0

no i o to chodzi:) te dreszcze... 3g co 1,5h … mrrr… seriously guys, dla Mnie to lepsze niż meth xs tzn. palona jest divine, ale tego WEJSCIA nie ma takiego jak k***a darmowe pea xD mowie poważnie, żadna substancja nie powoduje u Mnie takiej fizycznej, dopaminowej euforii... po prostu jakby god przebijal striatum rose light… orgazm przy tym to nic... xs no może orgazm na podkładzie z dobrej czworki ;) ale i tak jest cudownie xD
Rejestracja: 2018
 • 210 / 21 / 0

p-f-deprenyl nadaje się do PEA?
Rejestracja: 2017
 • 2266 / 1240 / 34

Ja powiem coś od siebie dziś po 40 dniach użytkowania gou teng nalewki ( po 20 dniach juz mocno blokuje MAO B ponieważ potrzebuje tyle czasu co Hordenina by naprawdę najmocniej mogła blokować MAO B , to samo nasiona Babchi z tym ,ze one od razu działają ale mocniej im dłużej bierzemy i regularnie).
Hordeniny 250mg doustnie z 10mg Synefryny( ekstrakt 20%)tez doustnie ,
Jedna pipete nalewki z MO Gou ten czyli Uncaria rhynchophylla oraz czarnego pieprzu oraz po 5mg w nos synefryny oraz hordeniny po ok.40min bo dopiero po takim czasie byłam w stanie uderzyć 200mg PEA w drobnych kryształach doustnie i powiem napewno czuć to ,ze PEA wchodzi i stymulacja i euforia czyli działa.
Co do nasion babchi trzeba całe nasiona zmielić najlepiej na pył/ ewentualnie grubo zmielony proszek zalać to ciepła wodą i wlać pipety nalewki z gou teng plus wsypać hordenine i synefryne ( ekstrakt lub mielony owoc ) na noc zostawić po czym wypić po wypiciu można 5mg hordeniny donosowo razem z synefryna.
Jak będę miała nalewke z Berberysu zwyczajnego to też zamierzam ja jak z gou ten wlać do wody i z resztą składników wymieszać.
Oczywiście po zaaplikowaniu donosowo synefryna i hordenina z mao b ( jakim jest gou teng)wystrzeli noradrenaline przez 40 minut więc jak zejdzie dopiero wtedy doustnie PEA.
Ktoś zapyta po co Berberys zwyczajny?
Ma identyczne skladniki jak korkowiec Amurski uwzględniony w badaniu dotyczącym 4 najsilniejszych roslin iMAO B.
Synefryna( oraz inne skladniki w gorzkiej pomarańczy) tez jest substratem dla MAO B jak Hordenina.
Minimalna ilość donosowo synefryny i hordeniny ma na celu tez blokade MAO B w mózgu ponieważ oprócz blokady w układzie pokarmowym trzeba zablokować MAO B w mózgu a za nim pewna ilość składników z zestawu do niego trafi( z układu pokarmowego,ktore zjedliśmy doustnie) juz MAO B w mózgu przez ten sniff jest troszkę zajmowane.
Zauważyłam,ze z kubkiem gorącego kakao criollo jest zdecydowanie fajniej.
Oczywiście ktoś napisze czemu nie 50mg w nos synefryny i hordeniny?
Ponieważ za 1 razem nie mamy takiej tolerancji a noradrenalina przez 40minut jest nie przyjemna w przypadku stosowania się do mojej instrukcji krok po kroku.
Moze ,za którymś razem?Chociaż bardzo wątpliwe gou teng jest tez antagonista NMDA.
Rejestracja: 2019
 • 158 / 8 / 0

10 października 2019Cooba83 pisze:
Sele z PEA absolutnie nie nadaje się do nauki. Jest to zbyt euforyczny miks i nauka to ostatnia rzecz, na jaką ma się ochotę. No i jest to też miks bardzo egoistyczny - czlowiek myśli tylko o sobie i o kolejnej dorzutce.
Napisz coś więcej. Sam przymierzam się do stosowania takiego miksu w celu nauki. Mniejsze dawki PEA nie polepszą koncentracji?
Rejestracja: 2013
 • 899 / 42 / 0

Na następny dzień po zażyciu zauważyłem wielokrotnie efekt antydepresyjny. Ciekawe.
Rejestracja: 2019
 • 170 / 38 / 0

Jest taka reklama zupek dla niemowlaków, że smaków jak liter trzeba się nauczyć. Tak samo jest z tym mixem. Odmierzanie ostrożnie 200 mg pea z roztworu na oko, potem podawanie p.o.

Stwierdziłam któregoś razu, że nie będę się jebać z tym odmierzaniem na czuja i wezmę całego tabsa 500 mg, no bo przecież nic się takiego nie stanie. Myliłam się - bardzo...

Z ostrymi skutkami przedawkowania męczyłam się 4 godziny, stan wzmógł się po zjedzeniu lekkiej zupki z makaronem. Nigdy, kurwa, więcej...

Dalej jestem na etapie ustalania stabilności i ogarniania dawek, bo mam wrażenie, że jest albo grubo, albo wcale. Chyba wielu z was ma ten problem...

Szukałam w tym połączeniu wyjścia z opiatów i podobnych euforycznych błogostanów. Nigdy nie lubiłam stymulantów i jakoś nie ciągnęło mnie do nich, tak jest i tutaj. Rozróżniłam dwa rodzaje - twarda, przyziemna, dopaminowa euforia po pea, i miękka, ta lepsza, przyjemniejsza po opio. Nie da się jednego zastąpić drugim, ni chuja...

Ja tu raczej w celach harm rdduction znowu przychodzę ;) suplementacja jest, lecz co z bólami żołądka, mdłościami i ogarnianiem zbyt wysokiego ciśnienia z za niskim pulsem? Oczywiście cały czas pracuję nad optymalizacją dawek. Czy te sensacje ze strony układu pokarmowego to skutki uboczne przemijające, czy darsze rycie flaków?
Posty: 1247 Strona 118 z 125
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1515 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: remo650 i 3 gości