1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1669 Strona 146 z 167
Rejestracja: 2019
  • 67 / 3 / 0

Zostań w domu, idz do znajomego. Weź 150 max.
Rejestracja: 2011
  • 429 / 68 / 0

Mnie zmiażdżyło 200uq mając komfortowe warunki w domu z muzyką. Nie wyobrażam sobie wziąć 300uq na pierwszy raz po za domem, to jest proszenie się o bad tripa życia...

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Kokaina o wartości 2,6 miliona EUR ukryta w ładowni masowca

Belgijska policja skonfiskowała kokainę ukrytą na masowcu Ultra Daniela, należącego do armatora Ultrabulk. To efekt „nalotu” sił policyjnych w ubiegłym tygodniu na statek cumujący w Gandawie.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 7 / 0

Jak bardzo 1P-LSD jest podobne do zwykłego LSD? Faza taka sama czy jednak są inne doświadczenia?
A tak innym tematem nadal legalne w PL?
Online

Re: 1P-LSD

Rejestracja: 2018
  • 124 / 19 / 0

Podobno niczym się nie odróżnia od oryginału (oprócz dawkowania).
Można to dostać od dilera? Jeśli tak to średnio ile za 100uq?
Rejestracja: 2015
  • 918 / 80 / 0

różni się, to po prostu inna faza. kwas to kwas
Rejestracja: 2018
  • 456 / 50 / 0

moim zdaniem nie ma istotnej różnicy.
Rejestracja: 2011
  • 429 / 68 / 0

Wiele osób twierdzi że działanie jest bardzo podobne/takie samo...tylko jak to z psychodelikami bywa każdy trip potrafi być trochę inny. Co jakiś czas w tym temacie pojawia się informacja że 1P-LSD jest metabolizowane w organizmie do LSD.
Rejestracja: 2018
  • 1761 / 364 / 25

Ta informacja jest potwierdzona, co pare stron przewija się tutaj link do badań. Ja osobiście nie widzę żadnych różnic między 1P a LSD - 25, choć sporo osób zgłasza pewne rozbieżności między działaniem tych dwóch lizergamidów. Psychodeliki działają jednak bardzo subiektywnie, dużo zależy też oczywiście od set and setting. U mnie przy identycznych S and S 300 mcg 1P działało tak samo jak analogiczna dawka klasyka.
Rejestracja: 2016
  • 111 / 8 / 0

No nie mogę przejść obojętnie jak ktoś pisze, że 1P daje taką samą fazę co kwas. Jest to podobne w działaniu ale nie identyczne, jak najbardziej widać różnicę.

Napiszę więcej. Mnie to po prostu irytuje jak ktoś wypisuje takie brednie, że jakaś substancja jest tak podobna do LSD, że aż nie do rozróżnienia. Ja to już kilka razy przerabiałem. Najpierw oczekiwania miałem do powoju, że da mi coś zbliżonego do LSD, potem zapatrzony w opisy myślałem, że fazę identyczną do oryginału da mi, alladyn i ostatecznie właśnie 1p i za każdym razem byłem zawiedziony, że jednak różnicę widać.
Rejestracja: 2018
  • 1761 / 364 / 25

Przepraszam najmocniej, że niektórzy mają inne odczucia do substancji niż Szanowny Pan. Skoro u Pana LSD - 25 i 1P - LSD znacząco różnią się działaniem, to znaczy że tak jest u wszystkich. Nie ma opcji, żeby było inaczej. Można zamknąć rozważania na ten temat. U Pana się różnią, więc każdy kto ma inne zdanie i doświadczenia się myli. Z pewnością zjadł pan w życiu tyle psychodelików, że rozróżni w ciemno każdą substancję i ilość. Można skończyć dyskusję: klasyk i 1P się znacznie różnią. Koniec. Coś takiego jak subiektywne odczucia nie istnieje. Z tego miejsca zapewniam, że wbrew moim doświadczeniom będę zawsze pisał, że 1P bardzo różni się od klasycznego LSD.
Posty: 1669 Strona 146 z 167
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kukurydza i 0 gości