Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

siema, czy serio w warszawie juz za przecietny temat z dowozem trzeba zapłacić 400?
  • 373 / 20 / 0

Nie

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Nie lubił kolegi z pracy, więc podrzucił mu amfetaminę i powiadomił policję, że nią handluje

Konflikt z kolegą z pracy sprawił, że 43-latek podrzucił woreczek z amfetaminą do jego buta. N
  • 186 / 4 / 0

Zawsze jak wale koks to na i początku jest fajnie ale.. po entej dorzutce dopada mnie taka chujnia, czuje problemy z krazeniem i zamiast fazy czuje skurwiale przecpanie. Dzisiaj z powodu dorwania dobrej jakosci to byly serio male krechy - okolo 60-80 mg. I teraz po kilku takich dorzutkach pojawia sie stan jak wyzej. Tez to macie? Czy to moj organizm jest juz tak rozjebany? Dalsze cpanie w takim stanie nie ma sensu bo juz nie dziala tylko zwieksza zjebanie. Identycznie mialem z ketonami ale tam po 3-4 kresce dopadala mnie solidna hiperglikemia a tutaj raczej nie ma to szans.
  • 790 / 58 / 0

Przecież odpowiedź jest jasna, jesteś przecpany. Nawet w nicku masz menel. Pora skupić się na innych rzeczach
  • 186 / 4 / 0

No dzięki za odpowiedź. Odpowiedziała na 100 % moich pytań. Dobra, najwyżej będę miał piękny pogrzeb a wcześniej mrówki.
  • 103 / 6 / 0

Siema, czy to możliwe ze po Peruvian Flakes wcale nie czuje szczęścia a jedynie tępe pobudzenie ? Kilka lat brałem w hooy Amfetamin, temat sprawdzony w NL 88% czystości.
  • 1129 / 323 / 0

A widziałeś wyniki testów EC na własne oczy? Nie chcę cię martwić, ale NL słynie z tego że dostęp do dragów jest łatwy i są tanie (zwłaszcza na darknecie) ale jakość często pozostawia wiele do życzenia, chyba że serio bierzesz od kogoś wyżej w "hierarchii" niż murzyn z narożnika. Obstawiam że żeniony mocno z kofeiną albo czymś rc co działa na noradrenalinę głównie. Inna opcja to przećpanie, tu przerwa pomoże. Poza tym, brałeś ostatnio inne leki, dragi? One też coś tu mogą mieć do powiedzenia.
  • 6 / / 0

jedyne co slabego w nl to speed a reszta zajebista i nigdy wyjebki nie mialem ani nic
  • 3 / / 0

Siema co polecacie na kardiozwalke po koksie?
  • 853 / 93 / 0

Potas najlepiej w formie ciepłej domowej zupy pomidorowej. Magnez, witaminy, itd. W ostateczności benzo i spać, oprócz jedzenia i witamin.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata