Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 13389 Strona 900 z 1339

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
296
14%
2.raz w tygodniu.
103
20%
3.Jaram i miksuję
151
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
35
11%
5.raz w miesiącu.
83
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
87

Liczba głosów: 755

Rejestracja: 2014
  • 10044 / 1956 / 0

Myślę, że do 2030 powinni już w naszym kraju zalegalizować posiadanie (i może nawet uprawę) na własny użytek. Dobrze by było, by kraje takie jak Węgry, Słowacja, Bułgaria zalegalizowały ziele - wtedy dla nas będzie to tylko kwestia czasu.
Rejestracja: 2009
  • 1230 / 185 / 0

No to jesteś optymistą @jezus_chytrus

Mikrodozowanie a osobowość

Mikrodozowanie psychodelików ma prowadzić do większej efektywności, kreatywności i lepszego samopoczucia, co potwierdza większość dotychczasowych badań. Tym niemniej badania te wykazały też niespójny wzór zmian cech osobowości, a niektórzy użytkownicy donosili o niekorzystnych efektach.

„Nigdy nie słyszałam o naloksonie. Dopóki nie uratował mojego życia”

W Wielkiej Brytanii trwa kampania promująca nalokson, lek pozwalający uniknąć przedawkowania opioidów. Brytyjczycy podążają za zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, zgodnie z którymi dostęp do środka powinni mieć użytkownicy opioidów i ich bliscy. W Polsce nalokson ciągle mogą stosować tylko służby medyczne.
Rejestracja: 2014
  • 10044 / 1956 / 0

Może i jestem, ale przez 10 lat zdąży powymierać większość prawicy starej daty z prezesem na czele (albo przynajmniej odejdą z polityki z powodów zdrowotnych). Moherowe berety też kopną w kalendarz i rządzić będzie tzw. młode pokolenie, które będzie (podejrzewam) bardziej skłonne do przejrzenia na oczy i dostrzeżenia totalnego bezsensu walki z konopiami.

Warunkiem moim zdaniem jest właśnie to, by wspomniane wyżej kraje zrobiły to przed nami - wtedy legal będzie nieunikniony. Być może potrawa to 15 -20 lat, a nie 10, ale wierzę, że jeszcze dożyję ; )
Rejestracja: 2015
  • 102 / 20 / 0

I czym miała by się ta nasza biedna policja zająć gdyby piwko w plenerze lub zioło było legalne?
Przecież to 3/4 ich obowiązków ;d Chociażby z tego powodu uważam że nigdy nie będzie w Polsce legalizacji(jakaś stówka mandatu do paru g przy sobie to juz byłby cud)
Rejestracja: 2019
  • 23 / 3 / 0

Ja pale od 10 lat piątke dziennie sativii Orange albo White Winda
Rejestracja: 2011
  • 2718 / 495 / 0

10 września 2019Kochanek Heleny pisze:
Czaje. Co za czasy... 10 lat temu piątka po 100-120, 30 lat temu w ogóle za darmo podobno było :) a my? Jak pod jakąś okupacja jebana. Przecież w latach 80 psy nie wiedziały, że coś takiego jak zioło istnieje.. Ehhhh..
Palenie z outdoora dalej w takich cenach lata. Poza tym biorąc pod uwagę jak wszystko (od bułek z piekarni po mieszkania) w przeciągu 10 ostatnich lat podrożało cena zioła (z indoora) nie jest aż taka tragiczna.

W latach 80 może i było za darmo, gdy sobie zerwałeś konopie z pola, natomiast ile to miało THC, z 3%? Zobacz sobie fotki jak wtedy wyglądało zioło, poczytaj relacje ludzi ile musieli zjarać żeby coś poczuć. Podpowiem tylko, że gdyby dil chciał Ci temat z tamtych lat dać za darmo; po obejrzeniu zawartości worka nie chciałbyś wziąć (w chuj liści, kwiat widoczny minimalnie, jeszcze więcej nasion). To miało się nijak do tego co dzisiaj znamy pod nazwą marihuana.
Wtedy mogłeś sobie nazrywać kwiatków na polu i jedynie mieć cichą nadzieje, że będą "klepać".
Ostatnio zmieniony 11 września 2019 przez UltraViolence, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2015
  • 157 / 41 / 0

08 września 2019Juanesco pisze:
Pytanie miałbym
A mianowicie czy to co ostatnio paliłem to na pewno było zioło
Z marijuaną miałem jak dotąd kontakt kilka razy i tylko raz faza była dla mnie jakkolwiek przyjemna a było to właśnie teraz.
Wątpliwości mam bo pewne efekty u schyłku były dziwne

No to tak, temat od kogoś innego niż wcześniej acz wysoce prawdopodobne wspólne pochodzenie.
Topek całkiem spory i ładny, normalny zapach
Walone wiadra i dosyć sporo tak spaliłem. (Swoją drogą nie wiem czy to ze mną coś nie tak ale dużo przyjemniej mi się z wiadra pali niż z np. bata gdzie dym gorący i jako że nie pale szlugów regularnie to mam zawroty głowy jakbym pierwszego papierosa miał w ustach i 12 lat, czego przy wiadrze nie doświadczam)

Z efektów chyba raczej typowych dla zioła to:
- Przekrwione oczy i sahara w ustach
- Zmiana percepcji czasu
- Zmienione postrzeganie i jakby świat w "ujęciach filmowych"
- Chichranie się z głupot
- Nieogar straszny acz myśli dość trzeźwe

I działania mniej typowe
- Bardzo mocno momentami słyszałem pogłos każdego dźwięku (acz to chyba można pod zmienione postrzeganie podpiąć)
- Odruch że mnie jakby od pasa wzwyż skręca w lewy bok, miałem to już kiedyś.

- Halucynacjami tego raczej nie można nazwać ale bardzo łatwo wizualizowałem sobie różne rzeczy, wracając lasem a ciemno było już to miałem pełno przewidzeń ale na zasadzie że nie widziałem czegoś dokładnie (pnie drzew) i dopasowywałem to do różnych znajomych kształtów, głównie postaci ludzkich.

I coś bardzo dziwnego, dlatego piszę ten post. Słyszałem głosy, kurwa co chwila głosy, idąc przez wspomniany las, i co najmniej raz wcześniej jakoś ubzdurałem dźwięk którego nie było.

Ale mimo to byłem raczej spokojny, wróciłem i jak się obudziłem wszystko git, czego na szczęście nie miałem a kiedyś miałem to bólu głowy po ustąpieniu fazy. Dodam że działanie jakoś ~ 2,5-3,5 h
zapisz sobie ten post, wroc za kilka lat jak przepalisz dużo materiału i sobie to przeczytaj hehe
Rejestracja: 2012
  • 933 / 112 / 0

11 września 2019UltraViolence pisze:

Nie no ja mówię o samodzielnie hodowanej pod lampą oraz przywozonej z Holandii. Wiadomo, że nie miało to tyle procent co dzisiejsze potwory, ale żadna kopa to też nie była.
Rejestracja: 2014
  • 10044 / 1956 / 0

Ja nie widziałem żadnych zdjęć takiego tematu z lat 80 - muszę poszukać. Nie dochodziły do nas dobre pestki? Przecież taki Passion #1 to odmiana powstała jeszcze w latach 70. Ciekawe, czy funkcjonuje dziś w takiej samej postaci, jak wtedy...
Rejestracja: 2017
  • 235 / 46 / 0

Tu co prawda 92 ale i tak warto obejrzeć https://youtu.be/yEtPqJSHDUc
Posty: 13389 Strona 900 z 1339
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2418 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości