Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 238 / 2 / 0

Generalnie to ja bym wybrał speeda tak nawiasem mówiąc.
Na noc jest mi potrzebne 0,5g ulicznej koki, która zwykle zatyka mi nos, muszę walić co 30 min, a przykurwie 0,1 - 0,15 dobrej fety raz przed imprezą albo na początku w trakcie i nic więcej nie muszę dorzucać, a mogę chlać. Przy takiej dawce nie mam żadnych uboków. Co innego jak ktoś wpierdala w noc 1,5g amfetaminy to wtedy już na pewno są widoczne same efekty uboczne.

A no i jak nie możecie jeść to polecam napary ziołowe - nawet taka głupia pokrzywa która rośnie w okół waszych domów zawiera tyle minerałów i substancji odżywczych, że bardzo warto sięgać po ziołowe herbaty z eko roślinek najlepiej w trakcie ciężkich tripów, mnie mocno ratuje np. hibiskus jak spiduje, bo zbija i reguluje mi ciśnienie i zawsze po wypiciu robie "uffff" a speed dalej jest :P
  • 1143 / 163 / 0

ja, aby spowodować gastro po kokainie lub amfetaminie polecam małe dawki GBL lub GHB. szczerze mówiąc, to u mnie nic innego nie powoduje takiego apetytu. jedynie neuroleptyki, ale one mogą popsuć działanie narkotyków i same w sobie są szkodliwe.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Kurier dostarczył marihuanę wprost w ręce policji

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina, 2 pistolety...
  • 1719 / 75 / 0

ja np. uwielbiam miks benzo ze stimami, więc jak kto tam uważa, ale dla mnie to świetne połączenie, benzo usuwa uboki ze stimów, a stimy nie wypierdalają, tylko idealnie pobudzają, dla mnie ogólnie świetny miks, szczególnie alpra + speed
  • 13 / / 0

20 czerwca 2019onlynatural pisze:
20 czerwca 2019The_Most_Bak pisze:
Cena cena, jednak pomijając ten fakt serio dziwię się ludziom którzy jeśli mieli by wybór między scierwem, a kolumbijka wybrali by krajowke. I piszę to jako wielki zwolennik kupowania polskich produktów 😂
Skumaj ze dzisiaj koks juz na miejscu jest robiony na max 90-80% czystosci,teraz pomysl ile zostaje koksu w koksie nim trafi do Europy,i mowimy tu o "prima sort".Moze sam koks tak nie szkodzi,ale dodatki juz tak.Dlatego jak ktos ma speed z 1 reki to wedlug mnie to lepsza opcja. A najlepiej olac scierwo,bo pelno na ulicach wwa hexenow i innych gowien(wystarczy wejsc na sin,zeby zobaczyc co aktualnie sie odpierdala)
koks trafia do Europy w cegłach w takiej samej czystości jak wysyłany z Ameryki Południowej. Na tym etapie nikt cegieł nie rozwala i spowrotem nie pakuje. Towar jest mieszany później, na końcu tego łańcuszka i tak sprzedawany albo niedoważany. Im mniejszy detalista tym częściej miesza by więcej zarobić albo dla niego zostało
  • 1719 / 75 / 0

no proste, ja tak naprawdę gówno wiem i gówno widziałem, a wiedza, że w Gdyni jest świetna kakaina to raczej żadna tajemnica, jakby ta używka nie byłą popierdolona cenowo to podejrzewam, że złapanie kontaktu na kozaka to banalna sprawa
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata