Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 122 / 5 / 0

450mg i 4mg klona było miło.... do czasu aż nie dostałem prawie duszności. Znowu. Nie wiem dlaczego macie takie szczęście, że walicie to w upały. Może organizm mam tak styrany, że serce nie wyrabia gdy jest tak gorąco?
Objawy jak przy przedawkowaniu, tylko na szczęście to była TYLKO koda.
  • 1900 / 320 / 2

A co się dziwisz?

Raz, że upały, czyli odwodnienie/wypłukany magnez z potasem/niski cukier, albo jedno albo kombo wszystkiego naraz ma znaczący wpływ na samopoczucie.
Dwa, nie napisałeś o tolerce, może zajebałeś dużą dawkę albo kody albo benzo?
I trzy, zmiksowałeś dwa depresanty w tym dużą dawkę klona, jeśli nie masz dużej tolerki ani na jedno, ani na drugie, nie ma się co dziwić że Cię za mocno ścięło.

Nawadniaj się, suplementuj magnez z potasem, dopasuj dobrą dawkę pod siebie i będzie okej.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Uratował kolegę, który chciał popełnić samobójstwo. Teraz może spędzić 10 lat w więzieniu

Policja, która przybyła na jedno z osiedli na warszawskim Mokotowie razem z pogotowiem ratunkowym, zatrzymała wybawcę - funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 50 gramów grzybków halucynogennych.
  • 122 / 5 / 0

koda w dawce 450mg nie jest mi obca od roku, benzo tez wale od dawna.
Widocznie moj organizm bardzo źle znosi upały, dlatego pamiętajcie o dobrym nawodnieniu i nie waleniu na pusty żołądek a trip w klimatyzowanym miejscu.
  • 1589 / 127 / 0

13 czerwca 2019jezus_chytrus pisze:
^
Ja w jednej aptece wchodziłem do stanowiska z najbardziej przyjazną farmaceutką, jaką znam, ta mówiła tylko dzień dobry z uśmiechem na ustach i przynosiła 4 paczki (taki limit ustaliliśmy).

Jak mieszkałem w Krakowie, to w jednej osiedlowej (Kurdwanów) aptece miałem gościa z kucykiem, który raz czekał na mnie 15 minut z zamknięciem apteki, bo na tramwaj nie zdążyłem... Zawsze miał dla mnie zapas i mogłem kupić tyle, ile dusza zapragnie.

Raz wszedłem pierwszy raz do apteki na Grzegórzeckiej (nieistniejąca już chyba) i poprosiłem o paczkę Thio (bo tyle mi brakowało).

Kobieta: należy się 3.49 zł (coś koło tego)...
Ja: stoję jak wryty, bo średnia cena wtedy oscylowała w okolicy 6 zł... i mówię - Pani da wszystkie.
Kobieta: stoi jak wryta i pyta - ale jak to...?.
Ja: No widzi Pani, bo ja to kupuję dla chorego na.... a tu taka cena...
Kobieta: Oczywiście, rozumiem - już przynoszę.

Kupiłem wtedy jakieś 10-12 paczek (nie pamiętam już). Niestety kolejna wizyta, a cena już 6 z hakiem : (
pamietam ta historie, juz kiedys opowiadales
ja tez tak mam ze ide i wyciagaja mi thio, ale w jednej aptece to po prostu cos pieknego bylo, dostawalem za darmo, bo sie zaprzyjaznilem z farmaceuta ktory tam cale dnie spedza
i uprzedam, nie jest pedofilem, pedalem i nie robil tego dlatego bo go podniecalem czy cos, po prostu gadalem z nim szczerze o zyciu, codziennie o 19 przyjezdzalem i do 20 siedzialem do zamkniecia i mi dawal thio a potem acodin i syropy
  • 1870 / 201 / 1

Kurwa ale ty masz dziury, ja pierdole
  • 8203 / 1081 / 0

Ale z jakiej racji dawał za darmo? Przeterminowane, czy jak?
  • 246 / 15 / 0

Poszło 300 mg nad morzem, polecam, nieźle grzeje :psycho:
Dorzuciłem aviomarin natural bo tylko taki miałem ale nie wiem czy on coś pomaga? :extasy:
  • 31 / 2 / 0

Jest bosko, pięknie się dzisiaj ugrzałem [emoji813]
na przyszłość zapraszam do kanajpy z tak zdawkowymi i mało treściwymi postami//picabia
  • 246 / 15 / 0

Czy thiocodiny trzymane luzem, np w woreczku strunowym się nie popsują? Przykładowo przez 1 dzień?
  • 208 / 45 / 0

Nie widzę żadnego powodu żeby cokolwiek się miało im stać, zwłaszcza po tak krótkim czasie. Ja kiedyś jak miałem posuchę, to poznajdowałem w losowych kieszeniach z 10 tabsów razem, niektóre leżały tam tygodniami - poklepało normalnie. W sensie tak jak klepie 150mg kidy masz tolerkę, ale tak czy inaczej nic im nie było.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 793 uczestników Wejdź na czata