Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 230 / 16 / 0

02 czerwca 2019nocnywarszawiak pisze:
Oj bonnie :) Przecież różnie to bywa. Wiadomo, że większość wołają i często zaczyna sie zgodnie z planem, ale w trakcie znikają i niewiadomo co się z nimi stało, ale dla sportu też się da, tylko trzeba mieć odpowiednie podejście, to zależy od indywidualnych uwarunkowań danej osoby. Ja uważam że benzo+alko to fajne połączenie, ale pod warunkiem, że nie dorzucamy :)
Ja wlasnie dorzucilem krzyzyk klona tzf 2mg pod jezyk. Wczesniej trzy tatry pils i force red puszka energetyzer i jeden klonik do zoladka.

Bonnie masz racje klon jest strasznie falszywy zwlaszcza przy wiekszej ilosci alko.

ZX

• 207 / 64 / 0

Czy alko ma krzyżową tolerancje z benzo? Czy wpierdalanie benzo będzie miało wpływ na tolerancje na alko?

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Co to jest marihuana light?

Marihuana light lub “cannabis light” to kwiatostany konopi o bardzo niskiej zawartości THC i wysokiej zawartości CBD, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w Szwajcarii w 2011 po tym, jak w życie weszła ustawa legalizująca uprawę konopi nieprzekraczających 1% THC.
  • 1087 / 155 / 0

tak, pomiędzy alkoholem, a benzodiazepinami zachodzi tolerancja krzyżowa. mogą być potrzebne większe dawki.
  • 19 / / 0

11 czerwca 2019ZX pisze:
Czy alko ma krzyżową tolerancje z benzo? Czy wpierdalanie benzo będzie miało wpływ na tolerancje na alko?
Tak. Ja np po przechlaniu potrzebowałem więcej benzo niż zwykle.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata