Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

ZX

• 741 / 258 / 0

Czy alko ma krzyżową tolerancje z benzo? Czy wpierdalanie benzo będzie miało wpływ na tolerancje na alko?
  • 1905 / 491 / 0

tak, pomiędzy alkoholem, a benzodiazepinami zachodzi tolerancja krzyżowa. mogą być potrzebne większe dawki.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Miały być zdjęcia najbliższych, znaleźli MDMA

Funkcjonariuszom udało udaremnić przemyt narkotyków na teren Zakładu Karnego w Nowogardzie. Dwa woreczki z MDMA znaleziono w paczce razem z albumem fotograficznym. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.
  • 46 / 7 / 0

11 czerwca 2019ZX pisze:
Czy alko ma krzyżową tolerancje z benzo? Czy wpierdalanie benzo będzie miało wpływ na tolerancje na alko?
Tak. Ja np po przechlaniu potrzebowałem więcej benzo niż zwykle.
  • 2 / / 0

Hejka. biore Mianseryne na noc i Wenlafaksyne. Afobam mam doraźnie. Mam 30tke swoją za tydzień. No i pytanie jak zrobić żeby czuć sie ok i nie odwalić lipy na wlasnych urodzinach. Nic nie wypić to słabo. Pozdrawiam
  • 8485 / 1136 / 0

Nie bierz tego dnia Afobamu i pij z umiarem.
  • 141 / 41 / 0

Podzielę się z Wami, że brałem długi czas wysokie dawki alpry.
Często łączyłem z wódką/spirytusem, i poza szybszym odpadnięciem z imprezy i nie odpartą chęcią na dragi- żadnych urwanych filmów.
Wszystko pamiętałem, kontrolę nad tym co robiłem - miałem.
Nie wiem z czego to może wynikać, ktoś ma podobnie?
  • 1905 / 491 / 0

w przypadku ciągów i bardzo wysokiej tolerancji taka spora dawka dla uzależnionego działa tak samo jak niska dla nieuzależnionego, więc biorąc pod uwagę tolerancje te dawki mogły po prostu pozwalać na normalne funkcjonowanie, a nie silne odurzenie. do tego pomiędzy alkoholem i tymi lekami zachodzi tolerancja skrzyżowana, więc jego efekty też mogły być słabsze. dochodzą jeszcze czynniki genetyczne, niektórzy po prostu mają to szczęście, że padają wolniej i na więcej mogą sobie pozwolić. %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 93 / 12 / 0

Ja po 6mg xanu i kilku piwach (tak wiem, że 6mg to za dużo) bez tolerki na benzo mialem 2dni z pamieci wyjete i odpierdalalem fest.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 114 / 0

To polaczenie to jest mistrzostwo- nalezy jednak obrac optymalna dawke obu substancji. Wystarczy 1% czy tam 1 mg w zlym kierunku i po prostu sie uspimy, a nikt nie chce przespac tej fazy. I tak, np. dzisiaj po pracy, wypilem 2 piwa 5.6% (Zywiec), a pod koniec piwkowania o 18:30 (45 min temu) zarzucilem 05 alprazolamu. Z poczatku prawie calego tabsa zaladowalem, ale finalnie wyladowal w gilotynie tabletkowej i zdecydowalem sie na 05. Synergia jest idealna, nawet nie czuje sie senny. Aczkolwiek taki troche Lucid dream - zrobilo sie bajkowo. Jak alprazolam mi wchodzil wskoczylem pod dlugi i goracy prysznic, wzmacniajac doznania. To jest moja dawka optymana. Czuje sie jak po masazu :*
  • 100 / 4 / 0

Dzisiaj weszło 0,5 mg Afobamu o 11 po 30 min - lekki luzik, lekko mnie bujało przy chodzeniu, delikatny ból głowy, o 14 już nic nie czułem. Jutro sprawdzę jak wyjdzie na mieście z kontaktem z ludźmi.

A mix 0,5 mg i po tym zaraz piwko wejdzie dobrze ? czy coś innego proponujecie ?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata