MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 9 / 2 / 0

U mnie mix z mj to standard i po dawce zazwyczaj 200mg nigdy coś takiego się nie zdarzyło wiec to raczej wcześniej wspomniana kwestia genetyki
  • 1453 / 34 / 0

17 kwietnia 2019Miki12 pisze:
@Fastriaxiar zgadzam się, chociaz jak masz np całonocną impreze to mozna sobie np rozlozyc dawki na dwie , ja tak robilem , pierwsza 130 mg i po paru godzinach 100 mg i bylo idealnie , nie za mocno , nei za slabo a prawie cala noc udalo sie bawic , tak do 250 mg jest spooko , byle tego nie przekraczac :)
Mi tam właśnie chodzi żeby jedną wrzute robić, co by tolerka nie skoczyła za bardzo.

Chociaż... No bo w sumie MDMA działa długo, ale moja najlepsza faza po 4cmc to była jedna dorzutka zanim się jeszcze załadowało żeby na fazie tego nie robić, żeby to już tak fajnie gotowe było. A teraz MDMA jest w huj tanie to może spróbuje. Tylko boli mnie że musiałbym dorzucić już na peaku :d

Czy pierwsza wrzuta się liczy jakoś bardzo?
Bo skoro działanie się po 40min rozpoczyna, to w sumie tak optymalnie dla mnie byłoby 100mg i za 40min kolejne 100mg

Chociaż jeśli to jest tak dobre i nieszkodliwe jak opisują to może nie być u mnie takiego problemu z dorzucaniem jak z 4cmc (zresztą to ryje już po kilku tygodniach aż strach szaleć, nie wiem jak ludzie na tym ciągi robią wtf), a może nawet wystąpi ciśnienie na dorzutke, wtedy to jest bezproblemowe jak przy stimach xD Aczkolwiek po sero nigdy nie doświadczyłem ciśnienia jeszcze

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Pojechali na zgłoszenie pobicia, znaleźli domową aptekę nielegalnych leków i narkotyki

Znaleźli marihuanę, ponad 300 tabletek clonozepamu i xanaxu oraz dziesiątki środków leczniczych.
  • 185 / 27 / 0

@Fastriaxiar moja rada jest taka , ze pierwsza dawka na poczatek a druga dopiero jak emka zacznie schodzic czyli po jakis 4 godzinach , tolerka rosnie tylko jak za czesto bierzesz , dorzutka powinno byc mniejsza lub ostatecznie rowna pierwszej dawce , nie wieksza, 120mg na pierwszy raz i po 4 godzinach 100 mg i mysle ze bedzie idealnie , z 7,8 godzin sie pobawisz , co do szkodliwosci to najnowsze badania pokazaly ze nie rozwala to zbytnio mozgu byle tego nie robic za czesto , wczoraj spedzilem wieczo na czytaniu komentarzy ludzi ktorzy maja mega problemy przez emke , ale opowiadaja ze przez 3 lata brali co tydzien co mzoe byc zastanawiajace bo emka by nie zadzialala w takiej czestodliwosci wiec nie wiem co oni tam brali ,

wiec mowie , najlepiej 130 mg na raz i w momencie kiedy zacznei schodzic kolejne 100 , po 40 minut nie ma sensu , dorzutka zacznei dzialas szybciej niz pierwsza dawka

poza tym czy emka dziala długo hmm nie powiedzialbym , w sumei cala faza trwa okolo 5 godzin , ale ta najmocniejsza czesc jakies 1,5 godziny, w dodatku czas na emce tak zapierdziela ze nim sie obejrzysz jest juz po imprezie :)

a najlepszym jakims takim "Sprawdzianem" czy zrobiles to dobrze jest dzien nastepny , jesli masz afterglow to znaczy ze wszystko git i nie zameczyles mozgu :)
  • 1453 / 34 / 0

No na cmc trwa 30 minut ta fajna część więc wiesz. To jednak dość długo w porównaniu do innych XD

O ile słabiej działa dorzutka od pierwszej dawki?
  • 36 / 3 / 0

@M@Miki12 totalny bezsens dorzucać emke jak pierwsza dawka schodzi, zanim się dorzutke załaduje to minie kolejne 40-60 min. Ty masz przedłużać faze dorzutkami, a nie wywalywac na nowo.
Przeczytaj mój post wyżej co napisałem wcześniej.
  • 1 / / 0

11 kwietnia 2019Lifeislife pisze:
Hej. Chciałam wiedzieć czy spotkaliście się może z przypadkiem, że emka działa masakrycznie słabo. Przypadek mojej przyjaciółki bardzo mnie fascynuje - nie ma ona doświadczenia z żadnymi narkotykami, ani też z lekami blokującymi działanie, jak SSRI, więc tolerki wyrobionej nie ma. Zarzucałam z nią dwa razy. Pół na początek i dorzutka po ok. 2h. Na mnie działało mocno, na znajomych te same piksy też, więc to nie w tym rzecz. Ona jednak czuła się 'miło' i 'w miarę zrelaksowana'. Czy może mieć naturalnie aż tak wysoką tolerkę? Czy może po prostu są takie osobniki, na które MDMA nie działa i koniec? Z góry dzięki za odpowiedź
A jesteś pewna, że ona to zjada ?:D Może nie chce brać (skoro nie ma doświadczenia, to tym bardziej prawdopodobne). Udaje żeby się nie tłumaczyć, żeby "być" z Wami. Czuję się miło i w miarę zrelaksowana - tyle wie o narkotyku i tyle mówi. Nie znam Was, ale warte przemyślenia :).
  • 185 / 27 / 0

to zalezy od dawki , ale generalnie raczej nie poczujesz zbytniej roznicy :)
  • 1453 / 34 / 0

Wow, to dość fajnie kurde. Bo z cmc pamiętam że w sumie połowe słabiej działało. Z tym że jak mniejsza dawka może być bez różnicy?

A druga dorzutka? : D
  • 185 / 27 / 0

mysle ze jedna dorzutka to wystarczy nie ma co mózgu męczyć, zreszta nastepne juz takiego efektu nie dadza, (serotoniny moze braknac) pierwsza dawka 130 po paru godzinach 100 mg i cała noc pobalujesz i rano powinienes sie czuc dobrze , oczywiscie mozna tez niby zrobic dwie dorzutki po 50 mg ale to bez sensu , oczywiscie sa lduzie ktorzy dorzucaja pare razy i nawet grama zjedza na jednej imprezie ,ale wydaje mi sie to zlym pomyslem, jesli nie masz zbytniej tolerancji to dawka w sumie 230 mg na cala noc Ci powinna w zupelnosci wystarczyc :)
  • 39 / 3 / 0

Dorzucaj 1/2 początkowej dawki po około 2,5h od przyjęcia pierwszej. I nie licz no to, że z jedną dorzutką przelecisz całą noc, pewnie wyjdzie coś około 4h dobrej zabawy i już...
Osobiście walę drugą dorzutkę po 1-1.5h od poprzedniej.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 103 uczestników Wejdź na czata