MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 333 / 61 / 0

@Fastriaxiar moja rada jest taka , ze pierwsza dawka na poczatek a druga dopiero jak emka zacznie schodzic czyli po jakis 4 godzinach , tolerka rosnie tylko jak za czesto bierzesz , dorzutka powinno byc mniejsza lub ostatecznie rowna pierwszej dawce , nie wieksza, 120mg na pierwszy raz i po 4 godzinach 100 mg i mysle ze bedzie idealnie , z 7,8 godzin sie pobawisz , co do szkodliwosci to najnowsze badania pokazaly ze nie rozwala to zbytnio mozgu byle tego nie robic za czesto , wczoraj spedzilem wieczo na czytaniu komentarzy ludzi ktorzy maja mega problemy przez emke , ale opowiadaja ze przez 3 lata brali co tydzien co mzoe byc zastanawiajace bo emka by nie zadzialala w takiej czestodliwosci wiec nie wiem co oni tam brali ,

wiec mowie , najlepiej 130 mg na raz i w momencie kiedy zacznei schodzic kolejne 100 , po 40 minut nie ma sensu , dorzutka zacznei dzialas szybciej niz pierwsza dawka

poza tym czy emka dziala długo hmm nie powiedzialbym , w sumei cala faza trwa okolo 5 godzin , ale ta najmocniejsza czesc jakies 1,5 godziny, w dodatku czas na emce tak zapierdziela ze nim sie obejrzysz jest juz po imprezie :)

a najlepszym jakims takim "Sprawdzianem" czy zrobiles to dobrze jest dzien nastepny , jesli masz afterglow to znaczy ze wszystko git i nie zameczyles mozgu :)
  • 1571 / 45 / 0

No na cmc trwa 30 minut ta fajna część więc wiesz. To jednak dość długo w porównaniu do innych XD

O ile słabiej działa dorzutka od pierwszej dawki?

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Irlandzki diler narkotykowy oddał 56 mln USD w BTC

Irlandzkie władze zmusiły dilera narkotykowego do przekazania im ponad 56 mln USD w bitcoinach (ok. 5500 BTC). To efekt wyroku sądu, który skazał go za działalność przestępczą.
  • 119 / 24 / 0

@M@Miki12 totalny bezsens dorzucać emke jak pierwsza dawka schodzi, zanim się dorzutke załaduje to minie kolejne 40-60 min. Ty masz przedłużać faze dorzutkami, a nie wywalywac na nowo.
Przeczytaj mój post wyżej co napisałem wcześniej.
  • 1 / / 0

11 kwietnia 2019Lifeislife pisze:
Hej. Chciałam wiedzieć czy spotkaliście się może z przypadkiem, że emka działa masakrycznie słabo. Przypadek mojej przyjaciółki bardzo mnie fascynuje - nie ma ona doświadczenia z żadnymi narkotykami, ani też z lekami blokującymi działanie, jak SSRI, więc tolerki wyrobionej nie ma. Zarzucałam z nią dwa razy. Pół na początek i dorzutka po ok. 2h. Na mnie działało mocno, na znajomych te same piksy też, więc to nie w tym rzecz. Ona jednak czuła się 'miło' i 'w miarę zrelaksowana'. Czy może mieć naturalnie aż tak wysoką tolerkę? Czy może po prostu są takie osobniki, na które MDMA nie działa i koniec? Z góry dzięki za odpowiedź
A jesteś pewna, że ona to zjada ?:D Może nie chce brać (skoro nie ma doświadczenia, to tym bardziej prawdopodobne). Udaje żeby się nie tłumaczyć, żeby "być" z Wami. Czuję się miło i w miarę zrelaksowana - tyle wie o narkotyku i tyle mówi. Nie znam Was, ale warte przemyślenia :).
  • 333 / 61 / 0

to zalezy od dawki , ale generalnie raczej nie poczujesz zbytniej roznicy :)
  • 1571 / 45 / 0

Wow, to dość fajnie kurde. Bo z cmc pamiętam że w sumie połowe słabiej działało. Z tym że jak mniejsza dawka może być bez różnicy?

A druga dorzutka? : D
  • 333 / 61 / 0

mysle ze jedna dorzutka to wystarczy nie ma co mózgu męczyć, zreszta nastepne juz takiego efektu nie dadza, (serotoniny moze braknac) pierwsza dawka 130 po paru godzinach 100 mg i cała noc pobalujesz i rano powinienes sie czuc dobrze , oczywiscie mozna tez niby zrobic dwie dorzutki po 50 mg ale to bez sensu , oczywiscie sa lduzie ktorzy dorzucaja pare razy i nawet grama zjedza na jednej imprezie ,ale wydaje mi sie to zlym pomyslem, jesli nie masz zbytniej tolerancji to dawka w sumie 230 mg na cala noc Ci powinna w zupelnosci wystarczyc :)
  • 51 / 4 / 0

Dorzucaj 1/2 początkowej dawki po około 2,5h od przyjęcia pierwszej. I nie licz no to, że z jedną dorzutką przelecisz całą noc, pewnie wyjdzie coś około 4h dobrej zabawy i już...
Osobiście walę drugą dorzutkę po 1-1.5h od poprzedniej.
  • 1527 / 453 / 0

To wszystko zależy od proporcji i przerwy jaką miałeś od innych rzeczy działających na sero. Generalnie im większa pierwsza dawka tym mniej czuć dorzutkę, możesz zapodać nawet 200 + 150-200 ale nie polecam, rano będziesz żałował. Podobnie z drugą dorzutką, nie ma co. Obniżona serotonina po takich baletach długo daje się we znaki, nawet jak już właściwy zjazd minie.
  • 1571 / 45 / 0

W sumie zastanawiające jest to że jak jej troche brakuje to jest afterglow, a jak więcej to odwrotnie... Chociaż z mojego doświadczenia to jest lekkie wyczerpanie zaraz po tripie dzień, a w kolejny dzień afterglow w postaci antydepresyjny dziwny nastrój ale jednocześnie troche wypranie z emocji więc wychodzi na zero.
18 kwietnia 2019Miki12 pisze:
mysle ze jedna dorzutka to wystarczy nie ma co mózgu męczyć, zreszta nastepne juz takiego efektu nie dadza, (serotoniny moze braknac) pierwsza dawka 130 po paru godzinach 100 mg i cała noc pobalujesz i rano powinienes sie czuc dobrze , oczywiscie mozna tez niby zrobic dwie dorzutki po 50 mg ale to bez sensu , oczywiscie sa lduzie ktorzy dorzucaja pare razy i nawet grama zjedza na jednej imprezie ,ale wydaje mi sie to zlym pomyslem, jesli nie masz zbytniej tolerancji to dawka w sumie 230 mg na cala noc Ci powinna w zupelnosci wystarczyc :)
Tylko wtedy nie poznam maxymalnego peaku jaki moge mieć... Czyli będe musiał sprawdzić i tą opcje, i tą groźniejszą 200+150 ale już nie takie rzeczy się robiło : ) Ale no wytłumaczy ktoś jak działa to że dorzutka mniejsza a lapiej działa?

I z moich wyliczeń wychodzi 6 godzin czyli cała noc... I to 4 bardzo dobrej jazdy. I nie powiedziałbym że balowania ale raczej rozpływania i czilowania w łóżku : ) I pewnie nie ujdzie bez masturbacji jak to zwykle bywa... Albo chociaż testów jak to wygląda po tym. I na chwile muzyki, jednak nie lubie na sero muzyki słuchać, w sensie brzmi super, ale to jest takie nie wporządku dla mnie %-D
Na psycho to tak, ale na sero albo stimie to nie nie
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 621 uczestników Wejdź na czata