LSM-775

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 25 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2012
  • 719 / 162 / 0


@recreational-use mógłbyś podać jakieś szczegoly?
Rejestracja: 2018
  • 15 / 1 / 0


https://www.reddit.com/r/researchchemic ... da_do_not/

To był ten bardzo dziwny Kanadyjski vendor co jego cała oferta to były nielegale w Kanadzie, i niektóre to takie naprawdę konkretne jak 2C-D. Teraz u jednego (bardzo legitnego i szanowanego) z vendorów kraju liścia klonowego pojawił się produkt o nazwie LSM jak coś

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Gra Judgment po skandalu z narkotykami stała się hitem

Nic nie robi grom takiej reklamy, jak odrobina kokainy. Na jej zażywaniu został przyłapany jeden z aktorów głosowych gry Judgment – po deklaracji Segi o wycofaniu tytułu ze sprzedaży gracze błyskawicznie wykupili 97% wyprodukowanych kopii.
Rejestracja: 2012
  • 719 / 162 / 0


@recreational-use Nie wypowiem się, bo nie mam żadnego doświadczenia z kana, ale one chyba tak długo nie działają, a wyżej jest opis tripu.

W każdym razie gdy jeszcze kiedyś pojawią się blottery z LSM, wystarczy sprawdzić, czy dają pozytywną reakcję z odczynnikiem Ehrlicha. Jak najbardziej powinny, bo azot w indolu nie jest niczym podstawiony. Zmiana koloru też powinna być podobna jak w przypadku LSD.
Rejestracja: 2018
  • 15 / 1 / 0


Kanna oralnie mogą działać bardzo długo - na hajpku jest zresztą wątek o oralnych kanna i niektóre z nich naprawdę długo działają.

LSM od tamtego lewego Kanadyjskiego vendora było testowane na erlichu chyba właśnie, wszystko wyjaśnione w przytoczonym wcześniej linku. Inny Kanadyjski vendor (bardzo legitny, mający w ofercie tylko psychodeliki) ma od jakiegoś czasu LSM w ofercie, i w sumie ciekawi mnie jakie naprawdę substancja ma działanie. Tamto LSM-775, jak widać w wątku, miało trochę swoich fanów. Jak widać kanna może być przyjemne dla fanów psajko :)
Rejestracja: 2012
  • 719 / 162 / 0


@recreational-use no w linku się zastanawiali, czy kana posiadające indol w cząsteczce będzie dawało pozytywną reakcję i doszli do poprawnego wniosku, że tak samo jak podstawione przy azocie ALD-52 nie wejdzie w reakcję, więc można tym odróżnić.

Za kanabinoidami przemawia uczucie głodu %-D
Posty: 25 Strona 3 z 3
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość