Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 202 / 4 / 0

Co do tej bupry to u mnie bardzo dziwna sprawa - jeszcze ani razu nie było tak, żeby jakieś opio nie zadziałało po buprze. PST, majka, dhc. Mój rekord to wypicie pst 5h po przyjęciu 4x0.4 bunondolu per sniff - wszystkie efekty maku były normalnie odczuwalne. To samo w drugą stronę - zażywam bunondol często jak tylko inne opio przestanie działać. Przez pewien czas nawet miałam taki system - o 12 rano 2x0.4 bunondolu per sniff, potem ewentualnie dorzutka 0.4mg, a wieczorem dhc. Bez innych opio biorę 7x0.4/doba i jak potem przechodzę na inne opio to - jak już napisałam - zawsze działają normalnie i w normalnych dawkach, po raptem kilku h od ost. dawki bupry. Czym to może być spowodowane?? Aż mnie to zdziwiło po naczytaniu się ile to nie trzeba czekać aż ta bupra z nas nie wyjdzie.
  • 38 / 2 / 0

Wpadly mi w lapki oxy hiszpanskiej firmy accard i za cholere nie moge ich przerobic pod pukanie. Probowalem w bardzo zimnej wodzie, chlodzilem po podgrzaniu, chcialem juz nawet z rozpuszczanym woskiem walic, ale mimo ze gorace nie przechodzilo przez kolke polowke. Ma ktos jakis patent?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Porzucony SUV w Teksasie: w środku pół tony marihuany i portfel kierowcy (foto)

Kierowca oddalił się przed przyjazdem policji, pozostawił jednak dość istotną wskazówkę na temat swojej tożsamości...
  • 2592 / 919 / 1

Oxydolory i Accardy generalnie nie nadają się do walenia i.v. trzeba się napracować, roztwór potrzebuje wielu godzin żeby zabrał mocy, a i tak większość towaru zostaje w prochu. Porównaj to z mundifarmą, lub z sandozem, gdzie w dłoniach dosłownie można skruszyć tabtelkę, i rozpuścić w każdym płynie w ciągu 30 sekund.
  • 2574 / 376 / 3

Po ilu godzinach od zażycia ostatniej dawki oksykodonu mogę przyjąć swoją pełną dawkę jako dorzutkę?
Zażywam oksykodon per os, jestem w ciągu, posiadam już pewną tolerancję, magia w dużym stopniu osłabła – oksykodon działa na mnie krócej niż na osobę bez tolerancji. Przynajmniej odczuwalnie.

Przykładowo:
Zażyłem 50mg oksykodonu oralnie o godzinie 14:001 po ilu godzinach mogę spokojnie znowu zjeść 50mg, nie martwiąc się o to, że dawki się skumulują?

1 – konkretna godzina jest tutaj, raczej, bez znaczenia, podałem ją w celu łatwiejszego zobrazowania sytuacji
  • 1724 / 390 / 0

04 grudnia 2018MrRabbit pisze:
Przerabial ktoś oxydolor na iv 80 mg i 40 mg ? Czy 40 mg przerabia się tak samo beznadziejnie? Znajomy mi mówił że niby 40 są lepsze do przerabiania ale jestem źle nastawiona do oxydolorow ogólnie i nie bardzo wiem co zrobić.
To te takie twarde? Spierdalają spod łyżek, nie wyobrażam sobie przerabiania masy 40tek skoro i z większymi jest problem, a zaręczam, że miałam; 20tki też miałam o ile kojarzę i to była MASAKRA. Wystrzeliwuje spod łyżki, nie chce się kruszyć, glutowaci się... Ale i tak lepsze od Accordeonu, którego ni chuja nie przerobisz.
  • 253 / 32 / 0

Siema chlopaki ja z pytankiem. Zadecydowałem sie w sumie tak spontanicznie ostatnio zrobić septuma, ale dopiero potem dowiedziałem sie od znajomych jak przejebany jest to ból. Jak myslicie, oxy zadziala i czy nie spierdoli czegos w gojeniu? Ew. czy moze powinienem sie zaopatrzyc w cos bardziej z profilem przeciwbolowym? Bo to w sumie jedyna rzecz jaką mam i moge łyknąć. I nie piszcie rzeczy typu po chuj robie skoro sie bojexdd jestem wyjatkowo wrazliwy na ból a juz decyzje podjalem,ze robie.
  • 1460 / 292 / 0

nie ma przeciwskazań przed wzięciem oksykodonu przed zabiegiem, nie wpływa on na gojenie się ran, a dobrze znosi ból. jest to dosyć silny opioid jeśli chodzi o ból, podobnie ma się sprawa z efektem psychoaktywnym. zadziała tak jak powinien.

mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem.
  • 253 / 32 / 0

Psychoaktywne działanie dobrze znam i biore pod uwage, wiec na pewno wiecej niz 40mg nie wrzuce zeby nie noddowac u piercera :F i tak, dobrze zrozumiales. Pytam bo nie byłem pewien jak ma sie oksykodon pod wzgledem dzialania przeciwbolowego. Dzieki :)
  • 2592 / 919 / 1

06 grudnia 2018toxic1337 pisze:
Siema chlopaki ja z pytankiem. Zadecydowałem sie w sumie tak spontanicznie ostatnio zrobić septuma, ale dopiero potem dowiedziałem sie od znajomych jak przejebany jest to ból. Jak myslicie, oxy zadziala i czy nie spierdoli czegos w gojeniu? Ew. czy moze powinienem sie zaopatrzyc w cos bardziej z profilem przeciwbolowym? Bo to w sumie jedyna rzecz jaką mam i moge łyknąć. I nie piszcie rzeczy typu po chuj robie skoro sie bojexdd jestem wyjatkowo wrazliwy na ból a juz decyzje podjalem,ze robie.
Oxycontin nie zniesie bólu tego typu. Co najwyżej trochę będziesz ujebany w zależności od tolerancji (natomiast jest szansa, że na skutek tego ujebania będzieszparadiksalie bardziej odczuwał ten ty bólu)
Na takie bóle stosuje się leki miejscowe (w zastrzykach podskórnych). Najlepszy z nich na zwykła receptę to lignocaina. taka 2%. Robisz zastrzyk i masz 2h spokoju w trakcie którego można kłóć, ciąc itd i nic nie czuć bólu. Natomiast potem w domu weź zwykły ketonal 50, lub 100mg retard, ibuprofen przeciwzapalnie i idź spać.
  • 1891 / 306 / 2

06 grudnia 2018STR88 pisze:
Po ilu godzinach od zażycia ostatniej dawki oksykodonu mogę przyjąć swoją pełną dawkę jako dorzutkę?
Zażywam oksykodon per os, jestem w ciągu, posiadam już pewną tolerancję, magia w dużym stopniu osłabła
Możesz i po godzinie już dorzucić, jak sam zauważyłeś magia oksy znika w ciągu. Jeśli chciałbyś znów poczuć w 100 % to uczucie, musisz zrobić sobie przerwę. Nie muszą to być miesiące, ale nawet taki tydzień już coś daje (o ile nie walisz jako zamiennik 200 mg majki 3x dziennie). Ogólnie dorzutki oksy działają (przynajmniej na mnie) i nie trzeba czekać 10 godzin żeby się "doćpać".

Nie bardzo rozumiem za to tego zdania:
06 grudnia 2018STR88 pisze:
Po ilu godzinach od zażycia ostatniej dawki oksykodonu mogę przyjąć swoją pełną dawkę nie martwiąc się o to, że dawki się skumulują?
W jakim sensie się martwisz? Jak masz już jakąś niewielką, ale jednak - tolerkę, jesteś w ciągu, magia oksy Ci zanika, to przecież nic złego się nie stanie, jak zajebiesz i dawki się nałożą na siebie. Tym bardziej, że nie bierzesz wcale dużo.

Oczywiście, a propo bezpieczeństwa zakładam, że mówisz o braniu oksy SOLO bez żadnych innych depresantów, ale to raczej oczywiste.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata