Kodeina vs tramadol

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 552 Strona 49 z 56

Co jest lepsze: tramadol czy kodeina

53%
-kodeina
275
34%
-tramadol
175
13%
-to zalezy od nastroju:P
67

Liczba głosów: 517

Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Na mnie tramal działa bardziej na psyche,a kodeina tak jakby na ciało. Po kodeinie miałam więcej chęci coś robić, dziecięcą energie i same słowa wyrzucały mi się z buzi - musiałam mówić, ale nawet nie maiłam co ( w głowie nie było gonitwy myśli czy coś, normalnie), a po trampku chciało się przyjemnie leżeć, relaksować. Zalezy od nastroju co lepsze :)
Rejestracja: 2017
  • 17 / 1 / 0

kodeina - bo działa nawet w ciągu, a tramal już 2giego dnia nie działa nawet w 30% tak jak po jakiejś przerwie. Za to jak się robi te przerwy to jego działanie jest w sumie lepsze. Na co dzień tylko (paradoksalnie, mimo dużo wyższej ceny) kodeina, okazjonalnie Tramal.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Nowa, niebezpieczna odmiana dopalacza. "Taki wzrost liczby zatruć był tylko w wakacje"

- Codziennie mamy dwie, trzy osoby wymagające hospitalizacji - opowiada Adam Stępka z łódzkiego pogotowia. Od kilku dni służby obserwują wzrost liczby osób zatrutych dopalaczami. Łódzka policja ustaliła, że na rynek trafiła nowa seria niebezpiecznych substancji psychoaktywnych.
Rejestracja: 2018
  • 393 / 15 / 0

Oczywiście, że tramal.Nie ma nawet dyskusji, kodeina to marna namiastka tramadolu.Oczywiście numerem jeden jest zawsze morfina, ale tramadol 100 razy lepszy od kody.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 741 / 0

Ja ostatnio przekonałem się co do tramca.Wiadomo jak zadziała, nie ma tej kapryśności kody.Tramal wygrywa.

-------------------------------------

EDIT: Jakby tramal miał się bić z kodeina kto by wygrał ? Tramal by naspeedowal i zajebał kodeinowa euforie i błogostan ? Czy może koda by zabiła tramal swoja euforia oraz błogostanem :D
BTW.Ale durna rozkminka %-D

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 1196 / 95 / 0

Zaznaczyłem tramal bo porównuje do zwykłej kody np z antka nie dihydrokodeiny z DHC wtedy miałbym dylemat, nawet DHC byłby nieco lepszy. Ogólnie jednak uważam że na samym Tramalu na umiarkowanych dawkach mam fajną fazę jak na mnie osobiście tramal fajnie działa na psychikę i aktywizuje i jednocześnie działa przeciwlękowo.
Rejestracja: 2010
  • 378 / 27 / 0

Jak dla mnie tramal jest hujowy.Działa mocno stucznie.Nie czuje po nim tego ciepełka i jak schodzi to mam lekki zjazd serotoninowy.koda była kiedyś cieplutka w dużych dawkach,a w mniejszych fajnie aktywizowała.Teraz biorę 600mg na odwleczenie skręta.Po poznaniu maku i oxy mocno osłabła.Od dziś kolejna próba odstawki opio.
Rejestracja: 2018
  • 1001 / 143 / 0

Ja tam za tramadolem. :tabletki: :mniam: Na kodeinę ciągle ma się chęć a tramadol dostarcza tyle wrażeń że nie trzeba ciągów.
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0

Dla mnie tramadol. Jako, że niewielkie dawki na mnie działają bardzo intensywnie (150 już mi wystarcza...)- chyba jakaś podatna jestem- i trzyma mnie cały dzień. Uwielbiam tą motywację po Tramalu, dzięki niemu nawet najgorsza sytuacja nie jest taka zła... I w dni, kiedy wyjątkowo idzie pod górę- jedna tabletka i już jest zupełnie inaczej.
Do kodeiny miałam kilka podejść, ale na mnie słabo działa i krótko trzyma. Po Thicodinie boli mnie żołądek a Antidolu jednak trochę się obawiam, bo nigdy nie mam pewności czy ekstrakcja na pewno wyszła mi udana.

Dodam, że biorę rekreacyjnie- jak mam okazję to raz na tydzień a jak nie to miewam kilkumiesięczne przerwy.
Rejestracja: 2017
  • 1714 / 407 / 0

u mnie wygrywa tramadol. nie jest tak kapryśny jak kodeina, bo zawsze na mnie działa. samo działanie raczej podobne, z tym, że w przypadku Tramalu jest nieco silniejsze. działa on na mnie jak klasyczny opioid.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 741 / 0

kodeina jest bardziej opiatowa, czuć te ciepełko w okolicy serca, wyrzut histaminy ( jak swędzą jaja, to znaczy, ze dobrze weszło %-D ).Do tego lepszy nodding niż po trampku.
Posty: 552 Strona 49 z 56
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 633 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mordarg i 1 gość