Jak rozpoznać najlepszą jakość amfetaminy po zapachu, smaku, kopania w nos itd.?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1044 / 257 / 2

To przepłucz sobie ten materiał który masz dostępny acetonem i wysusz, zostanie pewnie jakieś 10-20% xD ale będzie działało jak trzeba.
  • 1257 / 178 / 0

30 listopada 2018Krysztalowiec pisze:
Rozumiem ze mówisz a czystym produkcie prosto z gara, Ja bardziej dopasowałem opis z materiałem ogólno dostępn bo mało osób ma dostęp do takiej jakosci amfetaminy.
No, nie wydaje mi się. Nawet jeśli masz w swojej "amfetaminie" 10% prawdziwej amfetaminy, to jej czas działania powinien zostać taki sam. Jeśli nie jest, to proste - nie jest to amfetamina. Kup odczynnik i sprawdź.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Ma dwójkę dzieci i codziennie pali marihuanę. „Zioło czyni mnie lepszą matką”

Wśród zwolenników marihuany nie brakuje także matek, dla których sięganie po tego typu używki nie jest niczym złym. Do tego grona należy Caitlin Fladager, czyli blogerka prowadząca konta w mediach społecznościowych.
  • 16 / 2 / 0

U mnie sprawdza się zasada "dobra feta jest mokra, wali laboratorium na kilometr i jest śnieżnobiała"
  • 1 / / 0

To Jak lepiej rozpoznać?
  • 173 / 35 / 0

U mnie było tak ze im mniej paliło w nos i mniej śmierdziała tym była lepsza. :korposzczur: 100mg sniffem i czasem cała noc przelatana a prosto po wciągnięciu gęsia skórka i włosy na całym ciele dęba stawały :nos: To była amfetamina słyszałem ze między 70-80% a teraz żeby takie scierwo dostać trzeba się dobrze naszukać. :amfa:
Na szczęście moje źródełko od lat nie wysycha :zombie:
  • 62 / 2 / 0

zapach mysiego moczu jak nie przekopana to jest Si.
  • 6 / / 0

28 grudnia 2018CzarnyWlad pisze:
U mnie było tak ze im mniej paliło w nos i mniej śmierdziała tym była lepsza. :korposzczur: 100mg sniffem i czasem cała noc przelatana a prosto po wciągnięciu gęsia skórka i włosy na całym ciele dęba stawały :nos: To była amfetamina słyszałem ze między 70-80% a teraz żeby takie scierwo dostać trzeba się dobrze naszukać. :amfa:
U mnie jest właśnie zawsze tak, że jak pali w chuj w nos i jebie na kilometr to jest b. Dobra. Przy 0,5 można latać całą noc z dobrym humorem i energią %-D Ale zazwyczaj jem 1,0 żeby efekty były zaje*iste, wtedy to jest idealna klepa :mniam:
  • 173 / 35 / 0

23 stycznia 2019EmilyCrystal pisze:
28 grudnia 2018CzarnyWlad pisze:
U mnie jest właśnie zawsze tak, że jak pali w chuj w nos i jebie na kilometr to jest b. Dobra. Przy 0,5 można latać całą noc z dobrym humorem i energią %-D Ale zazwyczaj jem 1,0 żeby efekty były zaje*iste, wtedy to jest idealna klepa :mniam:
Jeśli potrzebujesz 0,5 żeby noc przelatac to nie masz za czystego towaru, a po zjedzeniu grama dobrej amfy zabrała by cię karetka i by była pizda a nie zajebiste efekty.
Na moje oko masz jakieś 25% czystości towaru jak dopiero po gramie masz „zajebiste” efekty.
Skmin odczynniki albo jakiegoś chemika i przebadaj sb twój sprzęt, szkoda siana i zdrowia by się chuj wie czym truć %-D
  • 2989 / 89 / 0

03 grudnia 2018trydzyk pisze:
30 listopada 2018Krysztalowiec pisze:
Rozumiem ze mówisz a czystym produkcie prosto z gara, Ja bardziej dopasowałem opis z materiałem ogólno dostępn bo mało osób ma dostęp do takiej jakosci amfetaminy.
No, nie wydaje mi się. Nawet jeśli masz w swojej "amfetaminie" 10% prawdziwej amfetaminy, to jej czas działania powinien zostać taki sam. Jeśli nie jest, to proste - nie jest to amfetamina. Kup odczynnik i sprawdź.
Przy czasie działania amfetaminy ogromny wpływ ma odczyn moczu. Okres półtrwania przy odczynie kwaśnym to 6h, a przy zasadowym nawet 33h.
  • 1129 / 327 / 0

Nawet żółta może kopać dobrze, ale nos to wam wyżre szybko. Najlepsza jaką miałem prawie bezwonna, biała, lekka dla nosa. 10 h dobrej jazdy, biorąc rano o 4 można było próbować zasnąć, to przy dawkach ~50 mg w nos.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata