Wstrząśnienie siatkowki

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
  • 1 / / 0

Witam, we wtorek doznałem wypadku w skutek którego doznałem wstrząśnienia siatkowki, chciałbym się dowiedzieć jakie jest ryzyko pogorszenia mojego stanu zdrowia na skutek imprezy w sobotę(10.11.2018), chodzi mi głównie o alkohol i substancje psychoaktywne.

n23

• 303 / 6 / 0

W internecie można tylko gdybać, nikt na 100 % nie jest wstanie ocenić twojego stanu zdrowia. Wiem, że to trudne, ale czasami lepiej sobie odpuscic imprezy.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Niemcy zalegalizują marihuanę? W partii Angeli Merkel trwa dyskusja. „To najlepszy sposób ochrony z

Prominentni członkowie rządzącej Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) zaczęli otwarcie dyskutować o możliwości legalizacji marihuany w Niemczech. Byłby to historyczny zwrot w polityce antynarkotykowej prowadzonej przez rząd, którym zawiaduje kanclerz Angela Merkel.
Wróć do „Choroby i interakcje z substancjami”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata