Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 32 / 2 / 0

@politykier - tak, chodzi mi o takie 'needles and pins', co ciekawe kilka tygodni temu brałem kilka razy dawki 25-50 mg ale w celu zaśnięcia i to swędzenie raz się pojawiało, innym razem nie. Poza tym pojawia się jako możliwy skutek uboczny na ulotce.
  • 512 / 24 / 0

Nawet fajnie podbija opio w dawkach do 50mg bo tyle jadłem max, mocno zwiększa sedacje i uspokaja. Chyba to wszystko kosztem euforii.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Matka wiozła 5-latkę pod wpływem kokainy i marihuany. Zatrzymali ją antyterroryści

26-latka prowadząc auto, będąc pod wpływem narkotyków, powodowała zagrożenie na drodze S3 w Lubuskim. Obok siedziała jej córka. Niebezpieczny rajd przerwali funkcjonariusze Biura Operacji Antyterrorystycznych, którzy akurat jechali tą trasą.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata