Policja, pogotowie i zastrzyk

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 7 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2011
  • 270 / 21 / 0

witam sorry, że zakłam specjalny temat ale potrzebuje odpowiedzi, otóż ostatnio nawywijałem trochę i na dołek przyjechało pogotowie dać mi 'jakiś' zastrzyk, pensjonariusz poinformował mnie wkłuwając się, że za chwile powykreca mi ręce, i faktycznie powykręcało. Z tego wszystiego zapomniałem zapytać co to do cholery było? Ma ktoś jakiś pomysł?!
Rejestracja: 2011
  • 73 / 4 / 0

Ogólnie to pewnie haloperidol, albo zyprexa, coś mocnego.

Ciesz się, że cie nie zamknęli i nie trzymali wbrew woli z miesiąc. Wyjebało ci serotonine w chuj, czy trzeźwy byłeś, a wkurwiony tylko? Zablokowali ci układ dopaminowy. ;p Kurwa zdjąć munduru nie chciała, to ich o śmierć prosiłem po pewnym czasie, to chuj już mnie napierdalać nie chciał. ;< Reszta odpuściła wcześniej.

"Bij mnie kurwo, jaj nie masz" no po pewnym czasie się chyba obdukcji bali, a połamanej ręki nie wykrło, jeszcze spierdoliłem z karetki i złapali 2 dni później. ;p


Akt oskarżenia pokazany, haha. ;D

Zjebałem im statystyki kolejny raz, ale chyba pierwszy raz czekałem, aż ktoś mnie uniewinni, przegięli. Chujowo tak za niewinność, tak to w sumie inaczej, niż jak się jest niewinnym i chcą cie wjebać bez dowodów i trzeba dać alibi i inne takie

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Francja: 200 euro grzywny za spożywanie narkotyków

Od jutra policjanci w całej Francji będą karać grzywną w wysokości 200 euro osoby zażywające narkotyki. Kara grzywny ma być alternatywą dla postępowań sądowych.
Rejestracja: 2011
  • 270 / 21 / 0

Bylem trzezwy lecz wkurwiony. Ciekaw jestem po jakich zastrzykach wykreca tak rece
Rejestracja: 2014
  • 1999 / 236 / 1

haloperidol, a wykręcanie to dystonie mięśniowe- blok receptorów D2.
Pensjonariusz to kos taki, kto spedza czas w pensjonacie. Nie wiem, dlaczego pomyliłeś sanitariusza/ ratownika medycznego z pensjonariuszem, którym nota bene w areszcie byłeś Ty :P
Rejestracja: 2011
  • 270 / 21 / 0

28 listopada 2017Retrowirus pisze:
haloperidol, a wykręcanie to dystonie mięśniowe- blok receptorów D2.
Pensjonariusz to kos taki, kto spedza czas w pensjonacie. Nie wiem, dlaczego pomyliłeś sanitariusza/ ratownika medycznego z pensjonariuszem, którym nota bene w areszcie byłeś Ty :P
haha no rzeczywiście, trafna uwaga :-D chodziło o sanitariusza. Czyli skurwiel podał mi haloperidol?? Bo już się wystraszyłem, że to od jakiegoś benzo możę
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 540 / 155

Jakiś silny neuroleptyk, po którym dostałeś objawów pozapiramidowych. Np. flupentiksol, haloperidol, olanzapina czy chlorpromazyna (silny sedatywny, p/psychotyczny dosyć słaby). Stawiam na haloperidol, bo najczęściej stosowany w takich przypadkach.
Rejestracja: 2018
  • 159 / 63 / 0

Jeżeli byłeś ostro porobiony stimami to być może był to jakiś srogi neuroleptyk w srogiej dawce, też stawiałbym na haloperidol.

Swoją drogą miałem troszkę podobną sytuację, kiedy po kilkudniowym ciągu na ketonach zabrałem się za hexen i z nim przegiąłem. Przyjechała karetka i co prawda nie dawali mi żadnego zastrzyku, tylko kroplówę z elektrolitami.

Gdy zleciała już ponad połowa nagle wstałem i uczucie umierania oraz ogólne odczuwanie negatywów związanych z wypłukaniem z elektrolitów nagle zmieniło się w fajną dopaminową fazę :) Latałem po pokoju i sprzątałem bałagan, trzymając kroplówkę w ręce :D

Kazali mi się jednak położyć na płasko i czekać aż zleci wszystko. Gdy zleciała nagle zacząłem się cały trząść, dostałem napadu drgawek, nie mogłem tego opanować (coś jak przy zespole odstawiennym po benzo). Zdołałem jedynie wykrzyczeć w kierunku anastezjologa "CO MI JEST?!"

Odpowiedział: "I tak nie zrozumiesz"

Powiedziałem mu, żeby jednak spróbował mi wyjaśnić.
Odparł: "Zespół pozapiramidowy. I co, mówiłem że nie zrozumiesz?"

Hmm.
Posty: 7 Strona 1 z 1
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości