6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 290 / 32 / 0

5-EAPB nawet nie leżało obok 6-APB czy 5-MAPB, nie ma żadnego podjazdu, nie polecam jeśli ktoś pamięta działanie tamtych niestety zbanowanych już substancji to może się jedynie rozczarować
Ostatnio zmieniony 16 października 2017 przez klejnot nilu, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 4923 / 674 / 0

15 lipca 2017klawiatura pisze:
15 lipca 2017zerowatolerka pisze:
Zapodana bombka, w ogóle moja pierwsza bombka w życiu. 125 mg - zmiotło mnie na kilkanaście godzin.
KILKANAŚCIE GODZIN?! :O
Ano
http://drugs.tripsit.me/6-apb

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Satoshi Nakamoto jak z filmu akcji. Twórca bitcoina genialnym programistą, bossem narkotykowym i...

Hipotez co do potencjalnej tożsamości genialnego twórcy pierwszej kryptowaluty jest wiele - mniej lub bardziej prawdopodobnych, opartych na teoriach spiskowych, a także całkiem solidnie popartych argumentami.
  • 346 / 3 / 0

16 października 2017Stteetart pisze:
15 lipca 2017klawiatura pisze:
15 lipca 2017zerowatolerka pisze:
Zapodana bombka, w ogóle moja pierwsza bombka w życiu. 125 mg - zmiotło mnie na kilkanaście godzin.
KILKANAŚCIE GODZIN?! :O
Ano
http://drugs.tripsit.me/6-apb
Nie dziwię się: dobre 6-APB to dla mnie jazda przynajmniej na 12 godzin. Fajne to, ale bywa też trochę męczące.
  • 240 / / 0

Dorwałem tej kawy z mlekiem ostatnio po 4 latach !:) Oczywiście w kieszeń 2x 150mg i jedziem na technoparty...Tej magi się nie zapomina, latałem do białego rana, tu MDMA może stopy lizać niestety.MDA stawialbym na równi .Najlepsze perełki wszechczasów.
Zaś 5-MAPB to gówno było straszne odmuzdzenie level hardcore .... Nie wiem czym się ludzie podniecali.
A już 6apb +4aco DMT = szczyt wszystkiego ;)
  • 2245 / 295 / 3

Wpadło mi to w ręce :heart:
Pytanie - jak będę już zmęczony fazą to mogę normalnie wrzucić benzo i delikatnie wylądować, po czym pójść spać?
  • 441 / 36 / 0

dlaczego ktos z rangą kompetenty zadaje takie pytania ?
  • 27 / 5 / 0

13 czerwca 2018STR88 pisze:
Wpadło mi to w ręce :heart:
Pytanie - jak będę już zmęczony fazą to mogę normalnie wrzucić benzo i delikatnie wylądować, po czym pójść spać?
Możesz, ja pozwalam. Nawet wylądujesz, a czy zaśniesz zależy od stosunku benzo:benzofuran.
  • 2245 / 295 / 3

13 czerwca 2018koko48 pisze:
dlaczego ktos z rangą kompetenty zadaje takie pytania ?
Co ranga kompetentny ma do tego?
Ranga jest za wiedzę, a wiedzę zdobywa się między innymi zadając pytania.
Nie znam się na benzofuranach, pierwszy raz w ogóle mam to w rękach. Informacja w "podsumowaniu informacji" może nie być wszystkim, jeśli jest coś co warto dodać, to chciałbym to wiedzieć.
  • 441 / 36 / 0

nie trzeba sie znać, zeby wiedziec, ze benzo jest ok w przypadku kazdej substancji ktora w jakis tam sposob przyspiesza.
a 6-APB to coraz rzadsze zjawisko.
  • 2245 / 295 / 3

Taa, i już raz się jebłem na bk-ebdp. Wolę się upewnić.
Rzadsze, owszem, ale jak widać do zdobycia.
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata