Minimalizacja "zejścia" po stymulantach

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

PEA

• 2335 / 247 / 3

To nie możesz spróbować? :D
Do stymulantów kwetiapina jest genialna.
  • 217 / 1 / 0

No wlasnie boję się, że jak jej wyjadę ze schizofrenią to przegnę i już mi nic nie będzie wypisywać :-/ , wiadomo o benzo proszę na "problemy z zasypianiem" czy "stres w pracy", opio na "silne migreny" itp. Ale głupia nie jest i na pewno się domyśla, że nie do końca w takich celach to stosuję. No i nie chciałabym aby kiedyś wpadła do moich rodziców na herbatkę z pytaniem jak tam schizofrenia waszej córki %-D %-D %-D
Może spróbuję kogoś znajomego wysłać jednak :-D

PEA

• 2335 / 247 / 3

Kwetiapinę przepisuję się także na sen i epizody depresyjne. Ale koniec offtopu. ;)
  • 2760 / 611 / 0

Kwetiapina lżejszy kaliber niż benzo i opio.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Mam na myśli uzależnienie a działanie, misiu.
  • 1554 / 39 / 0

Niektórzy piszą że nie powinno się łaczyć stimów I benzo, na zejściu równierz.

Że niby tolerancja się szybciej wbija, czy jakaś szkodliwość, I nie ogarniam. A surv to surv : D

Odpiszesz mi kochany odminku I sprostujesz? ; )
  • 5087 / 197 / 8

Proszę przenieść dyskusję do tego wątku → minimalizacja-zej-cia-stymulantach-t32480.html , nie wiem dlaczego w ogóle są dwa takie wątki. :???:

Dyskusję o bzd+stimy proszę wieść w wątku benzodiazepiny-stymulanty-t47796.html .

Zamykam wątek.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata