boje się o grzyba

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 87 / 1 / 0

"wyszłem" :D

Użytkownik nieaktywny
  • 28 / / 0

TA! ''WYSZŁEM'' KOLEŻ ma zajebiaste wykżtałcenie, pewnie potstawufke skoniczył w PRL-u
Ostatnio zmieniony 03 października 2007 przez BUTCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii

26 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 7 grudnia 1987 roku, znany także jako Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi.

• 302 / / 0

MMM tylko pogratulować wam spostrzegawczości!
Wyszłem czy wyszedłem, mówię jak mówię co z tego ze jestem ze wsi, ale przed nazwiskiem moim widnieje tytuł inżyniera elektrotechniki, a co przed waszym, zawodowe nie pełene, buehehahah
Panowie poczytajcie sobie dokładnie wasze odpowiedzi w innych postach , wy cudowni znawcy języka polskiego.

otodom

właśnie spojrzaełem na swój post, ktoś tu jest idiotą ...

... i to jestem ja

• 3529 / 23 / 0

BUTCH pisze:
TA! ''WYSZŁEM'' KOLEŻ ma zajebiaste wykżtałcenie, pewnie potstawufke skoniczył w PRL-u
Uwierz mi, że gdybyś skończył podstawówkę w PRL miał byś w głowie 2 razy więcej niż po podstawówce IV RP

Użytkownik nieaktywny
  • 28 / / 0

To ja zadecyduje kiedy będzie IV RP !
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata