boje się o grzyba

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 87 / 1 / 0

"wyszłem" :D

Użytkownik nieaktywny
  • 28 / / 0

TA! ''WYSZŁEM'' KOLEŻ ma zajebiaste wykżtałcenie, pewnie potstawufke skoniczył w PRL-u
Ostatnio zmieniony 03 października 2007 przez BUTCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Eksperci: sztuczna inteligencja może wspomóc leczenie uzależnienia od alkoholu

W Internecie dostępna jest darmowa aplikacja, która może wspomóc osoby uzależnione od alkoholu w zmaganiach z nałogiem. "To unikatowe rozwiązanie, jedno z dwóch na świecie opartych na sztucznej inteligencji".

• 302 / / 0

MMM tylko pogratulować wam spostrzegawczości!
Wyszłem czy wyszedłem, mówię jak mówię co z tego ze jestem ze wsi, ale przed nazwiskiem moim widnieje tytuł inżyniera elektrotechniki, a co przed waszym, zawodowe nie pełene, buehehahah
Panowie poczytajcie sobie dokładnie wasze odpowiedzi w innych postach , wy cudowni znawcy języka polskiego.

otodom

właśnie spojrzaełem na swój post, ktoś tu jest idiotą ...

... i to jestem ja

• 3534 / 18 / 0

BUTCH pisze:
TA! ''WYSZŁEM'' KOLEŻ ma zajebiaste wykżtałcenie, pewnie potstawufke skoniczył w PRL-u
Uwierz mi, że gdybyś skończył podstawówkę w PRL miał byś w głowie 2 razy więcej niż po podstawówce IV RP

Użytkownik nieaktywny
  • 28 / / 0

To ja zadecyduje kiedy będzie IV RP !
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata