Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 1 z 27
  • 6 / / 0
Witam!! To mój debiut na forum, odczuwam lekką tremę :blush: Szykuję się do pierwszego zazycia środka zwanego kokainą, i w związku z tym prosiłbym o pomoc..Jak mogę poznać czy koks nie jest sciemniony, nie ma w sobie więcej speeda bądź innych podejrzanych specyfików?? Źródło jest "podobno" pewne, to 50-letni gentleman, nie żaden osiedlowy "lider", cena 160pln/g, ale... Wiem ze koks często wystepuje w postaci bryłek, i nie jest tak ostry i gorzki w smaku jak jebany speed... Jeszcze coś?? Jakieś inne wskazówki?? Pozdrawiam, peace!!

17.12.2017 | Wyczyszczono wątek z offtopu. | STR88
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2006 przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik jigg-r-man nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Nieprzeczytany post autor: fantazja »
Hmm w kostce trudno go dostać, wyobraź sobie że jesteś u dentysty wetrzyj go w dziąsła, jak poczujesz się że zaraz ktoś może wyciągnąć wiertło tzn. że jest dobry ;]
Kto wie, kiedy może walczyć, a kiedy nie może, odnosi zwycięstwo.
  • 347 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: unrealism »
Hehe, dobry sposob :>

Ile przecietnie jednorazowo sie bierze? 0,3-0,5 grama? Na podstawie barwy nie da sie rozpoznac czy jest wymieszana z feta?
  • 15 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: lucyper »
Hmm w kostce trudno go dostać
Nie tak znowu trudno. Ja wolę bryłki, bo nie ma nic prostrzego niż dodać do proszku glukozy, czy co gorsza fety.
Ile przecietnie jednorazowo sie bierze? 0,3-0,5 grama? Na podstawie barwy nie da sie rozpoznac czy jest wymieszana z feta?
Jeśli koks jest dobry to 0,5 grama może Cię wysłać do szpitala. Nie bierz więcej niż 0,1 na raz. Zawsze możesz dociągnąć. Na podstawie koloru nie ocenisz, no chyba że na podstawie koloru odczynnika.
Uwaga! Użytkownik lucyper nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Nieprzeczytany post autor: capo »
Pierwsza sprawa spróbowanie odrobinki na koniec jezyka, kokaina jest środkiem znieczulającym więc język powinien zdrętwieć, tak jak po znieczuleniu u dentysty. Jak wciągniesz w nos to powinny Ci się znieczulić przednie zęby. Spróbuj wziąć jakiś środek znieczulający, najlepiej lignokaine w spraju, weż odrobinke tego na palec i na koniec języka. Tak samo powinna działać dobra kokaina.
Uwaga! Użytkownik capo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 802 / 27 / 0
Nieprzeczytany post autor: wisior »
fantazja pisze:
Hmm w kostce trudno go dostać, wyobraź sobie że jesteś u dentysty wetrzyj go w dziąsła, jak poczujesz się że zaraz ktoś może wyciągnąć wiertło tzn. że jest dobry ;]
to ja mam tak czasem ze speedem jak jest mocny towar... :-)
uʍoƿ-əƿɪsdn ƿəuɹnʇ uəəq sɐɥ ƿɿɹoʍ əɿoɥʍ ʎɯ əʞɪɿ ɿəəɟ ɪ
Trzeźwość narko od 11 wrzesznia 2006


http://www.feta.blog.onet.pl


-...wie ze musi wejść na wieżę,od tego zależy jego życie i nie może,dotknięty lękiem wysokości...
  • 16 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: adrenaline »
K to królowa narko :). Dobry koks nie jest zbyt gorzki i bardzo szybko, niemal natychmiastowo znieczula miejscowo. Ale tak naprawdę jedyną metodą jest zakup torby napróbę i wydeptanie sobie ścieżek :) do dobrych zakupów. Trzeba jednak pamiętać że łączenie pierwsza impreza+alko+koko = na każdej imprezie z alko bedziecie myśleć jak tu skombinować kokony inaczej każda impreza będzie uznana za słabą :( . A przy okazji w Wawie teraz królowa nadaje się tylko do gipsowania dziur w ścianach - nieopłacalny zakup.
  • 40 / / 0
" Dobry koks nie jest zbyt gorzki " jak jest czysty np. z Peru, Bolivi,Mexyku, .Colombi zadziej (teraz nie ma zbyt wielu drugow w colombii ) to w smaku jest chemia max gorzkie malo powiedziane ale ochydny smak.....
"There are things known and there are things unknown, and in between are the doors. "
  • 16 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: adrenaline »
To wtedy według ciebie jest dobry ????? Jeżeli chodzi o jakość to wydaje mi się że wyznacznikiem jest to co dostają "gwiazdy z na żywo" niż to co sobie zapodają chłopsy na ulicy w boliwii. W afganistanie też możesz dostać H od źródła i wcale nie musi być dobra.

Dla mnie też torba to 0,4 i powiem szczerze że koksu i tak zawsze kupuję się na tyle dużo że to czy jest to 0,4 czy 4,8 nie ma żadngo znaczenia. Flaszki na imprezy też zawsze kupujecie na zapas :P.
  • 352 / 87 / 0
Nieprzeczytany post autor: TenTyp »
Moc towaru profesjonalnie ocenia się podgrzewając go. Czyste koko spala sie w t. 98stopni, ale moge sie mylić
Zwierzęta i ludzie może nie są podobni
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 1 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.