Fenidaty - Opisy i porównania pochodnych metylofenidatu

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 1969 / 38 / 0


Wątek mający na celu porównanie poszczególnych substancji z rodziny fenidatów. Zamieszczamy posty opisujące działanie biologiczne substancji, np. metylofenidat vs. etylofenidat, MPH vs. 4F-MPH zakończone indywidualną konkluzją na temat preferencji danego związku.
Bierzemy pod uwagę dawkowanie, drogę podania, czas działania, efekty działania, występowanie euforii lub jej brak, opis stymulacji, zejście, używanie w ciągach, odstawienie, efekty uboczne, przydatność do nauki, pracy jak również walory rekreacyjne, itd.


Data założenia: 8 marca 2017
Rejestracja: 2010
  • 1969 / 38 / 0


Podbicie tematu do napisania pierwszego posta ze względu na datę.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Medyczna marihuana dla seniorów?

Najnowsze badania wskazują, że dla seniorów medyczna marihuana może okazać się nie tylko lepszą, ale również bezpieczniejszą opcją terapeutyczną w porównaniu z opioidami.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości