3-CBP; Racemat bupropionu

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 330 / / 0

dlaczego na bluelight albo drugsforum, albo gdziekolwiek indziej, nie ma informacji na temat tego zwiazku?
  • 716 / 25 / 0

Bo być może jest zbyt chujowa aby ją sprzedawano i woleli o niej zapomnieć zamiast miętlić klientom w głowach kolejną z chuja wziętą nazwą :D (z tego co piszecie bo sam jej nie testowalem)

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Tyson pali skręta i mówi o legendzie. "Chciałbym go poznać. Niesamowity człowiek"

Mike Tyson od kilku miesięcy uprawia konopie indyjskie. Legendarny pięściarz opublikował zdjęcie ze skrętem, świętując międzynarodowy dzień marihuany.
  • 10 / / 0

chce odnowic. moze ktos podzielilby sie wrazeniami, pusto tu, jesli sie nie myle to legalny zwiazek. bralem bupropion jako lek wellbutrin, i był świetny tzn. pobudzał super, jest niestety drogi i nie łatwo dostac nań recepte
  • 1794 / 151 / 0

Nie ma co się rozpisywać o tej, w sumie niezbyt ekscytującej substancji. Wydaje mi się że to co sprzedawane jest jako 3-CBP jest racematem bupropionu, takim jak w Wellbutrinie oraz innych generykach. A sama nazwa, czy rzeczywiście aż tak bardzo tajemnicza? Jak nietrudno się domyślić, jest to (RS)-1-(3-Chlorphenyl)-2-tert-butylamino-propan-1-on (IUPAC). Potencjał rekreacyjny nikły, za to terapeutyczny jak najbardziej (działanie antydepresyjne, aktywizujące). Jako stymulant do nauki/pracy? Czy ja wiem, raczej celowałbym w jakieś fenidaty. Czytałem kiedyś jakiś anegdotyczny raport w którym opisany był przypadek dożylnej administracji w celu osiągnięcia stanu euforii. Ja kiedyś ekstrakowałem bupropion z trzech tabletek Wellbutrinu, odparowałem wodę i podałem donosowo. "Rush" ledwo odczuwalny, stymulacja i owszem, ale taka z rodzaju tych nieprzyjemnych, adrenalinowa. Zatem do zabawy substancję tę zdecydowanie odradzam.
  • 42 / / 0

Nie pamiętam jaka to była dawka, coś może koło 80mg, nie poczułem nic poza rozdrażnieniem. Wątpliwe pochodzenie ww substancji.
  • 2673 / 160 / 0

Bo to jest antydeprech a nie coś do ćpania. Do mixów chyba też się nie nadaje, nie wiem z czym można by to mieszać i w jakim celu.
Zastanawiam się nad tym żeby w przyszłym miesiącu sobie zamówić jakaś małą ilość w celu porównania z bupropionem. Najbardziej mi zależy na efekcie antynikotynowym, jako antydeprech sam bupropion działał też super, ale jeśli 3-CBP nie będzie mieć tego ficzera to jakoś to przeboleję.
  • 18 / / 0

da się to gdzieś kupić? działa jak wellbutrin?
  • 448 / 12 / 0

1. Ostatni legitny vendor u którego to widziałem zwinął się w 2015.
2. To co było działało tak samo. Cenowo wychodziło bardzo podobnie do wellbutrinu, więc jaki sens się wygłupiać, zwłaszcza gdy to lek ;)
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 1110 uczestników Wejdź na czata