Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 1659 / 189 / 0
6-APB is a triple monoamine reuptake inhibitor with Ki values of 117, 150 and 2698 for NET, DAT and SERT respectively
http://en.wikipedia.org/wiki/6-APB

To są dane dla inhibicji wychwytu zwrotnego tych monoamin(blokowania transporterów), nie wartości obrazujące ilość uwalnianych neuroprzekaźników i z tego co mi wiadomo to nie było jeszcze badań określających jak silnymi releaserami są benzofurany, tylko jak silnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego.

Nie ma bata żeby 6-apb słabo uwalniało serotoninę i każdy kto to jadł ten wie, sam agonizm 5ht2c powoduje już uwolnienie serotoniny. MDMA też ma bardzo małą wartość Ki dla SERT, ale z jakichś tam badań wychodzi, że uwalnia najwięcej serotoniny z trzech neuroprzekaźników.

Słaby reuptake inhibitor =/= słaby releaser.
  • 280 / 26 / 0
To nie są dane ani dla inhibicji, ani dla uwalniania tylko dla samego przyłączenia do transporterów. Jeśli coś jest uwalniaczem monoamin to będzie to zależne od Ki (stała dysocjacji) do transportera, bo coś co się do niego nie przyłącza nie zadziała w żaden sposób. Oczywiście są też i inne sposoby na uwolnienie monoamin niż grzebanie przy samych transporterach. Jak widać MDMA jest całkiem selektywna dla transportera serotoniny.
R-MDMA exhibited moderate affinity for 5-HT2A receptors (Ki = 4.71 +/-1 uM) and lower affinity for SERT (Ki = 24.50 +/-8 uM). R-MDMA exhibited no appreciable affinity for either 5-HT1A receptors, NET, or DAT (Ki > 50 uM) (Table 2). In contrast, S-MDMA exhibited no affinity at 5-HT1A, and 5-HT2A receptors (Ki > 50uM), but high affinity for SERT (Ki = 222 +/- 62 nM) and moderate affinity at both DAT and NET (Ki = 2.30 +/- 4uM and 7.82 +/-1uM, respectively)
W dodatku agonizm 5-HT2c nie zwiększa uwalniania serotoniny, a zmniejsza uwalnianie dopaminy i noradrenaliny. Za to agonizm 5-HT2b zwiększa uwalnianie serotoniny. Przez to 6-APB będzie najpewniej po równo zwiększało uwalnianie wszystkich 3 monoamin.
  • 1475 / 24 / 0
Może uzupełnicie zestawienie o 5-MAPB popularny zrobił się związek

a poza tym przy długości działania napisać peak i całośc działania przy związkach
  • 624 / 43 / 13
Co do legalności to są to już nieaktualne informacje.
RIP UNCLE HOWIE [*]

---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
  • 41 / 1 / 0
może ktoś podrzuci jakiego koloru są wybrane kryształy ?
  • 5 / / 0
jak jest z legalnością 5-MAPB na ten moment? różne źródła mówią różnie
  • 5880 / 395 / 10
Jedno tylko źródło ma rację: Sejm RP (Ustawa o p.nark.). Pobierz, otwórz, po czym przeszukaj dokument kluczem "benzofuran".

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie! She wanted to find a way / To be someone else for a day
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.