Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 3136 / 207 / 0

Najczęściej zadawane pytania: FAQ
  • 62 / 16 / 0

W wątku ogólnym o inozytolu praktycznie nie ma opinii użytkowników na temat dawkowania. 5-HTP (użytkownik) wspomniał jedynie:
Sprzedawane w Polsce suplementy mają sugerowane dawkowanie 1g/dobę, ale wiadomo jak to jest z suplementami ;)
W badaniach klinicznych testowano 18g/dobę i wtedy inozytol łagodził objawy OCD równie dobrze jak SSRI.
Pominąłem wzmiankę o 12 gramach, działających rzekomo jak "słaba piguła", gdyż nie interesuje mnie substytucja dla haju, lecz chcę poważnej suplementacji, która przełoży się na lepsze samopoczucie, wspomoże w walce z jeszcze czasami występującą agorafobią i zminimalizuje stres. Posiadam jeszcze 40 gramów tego specyfiku, zwanego także witaminą B8, i chcę wiedzieć, jak rozłożyć dawki w ciągu dnia i ile przyjmować za każdym razem. Jeśli to może pomóc, dodam:
Ważę ~62 kg przy wzroście ~179 cm (jestem ektomorfikiem), mam nieco rozregulowaną gospodarkę serotoninową, dotykają mnie stres (lęk przed nadchodzącymi porami roku, latem i jesienią), (czasem!) lęk społeczny i spadek nastroju, związany z przebytymi jakiś czas temu epizodami depresyjnymi o różnym nasileniu. Informacji może jak na lekarstwo, ale... właśnie! :-) Z góry dzięki za odpowiedź, a zakładam, że taka się pojawi, bo tematyka dopingu mózgu jest na tym forum dość spopularyzowana.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Narkotyki warte £21m próbował przemycić przez port w Harwich

Pod koniec maja informowaliśmy o udaremnionej próbie przemytu 80 kg kokainy wartej £7 milionów przez port w Dover. Nieudany przemyt pochodzącego z Polski kierowcy ciężarówki, z powodzeniem wpisać można na listę rekordów.
  • 1662 / 185 / 0

Najtańsza i najszybsza poketonowa/poamfetaminowa/powszystkostymulantowa regeneracja mózgu:

Fenylopiracetam - rano po śniadaniu 100mg i po obiedzie 100mg. Powtarzać przez 25 dni. Zapas 5g na 25 dni kuracji = 16,99$ ~ 66,77zł. Obowiązkowy suplement. Dodatkowa stymulacja też pewnie Was usatysfakcjonuje.

CDP-Cholina - 400mg rano po śniadaniu. Powtarzać przez 25 dni. Zapas 10g na 25 dni kuracji = 18,53$ ~ 72,82zł / Wersja dla biedaków - Choline Bitatarate - 100g = 3,77$ ~ 14,81zł. Dawkować po 1g do wyczerpania zapasów. / Wersja dla cebulaków - JEŚĆ TYLE JAJEK ILE SIĘ DA.

5-HTP - 200mg na 45min przed snem oraz 200mg rano po śniadaniu. Powtarzać przez 25 dni. Efekt - uregulowanie rytmu dobowego, poprawa jakości snu, stabilizacja/poprawa nastroju. Zapas 10g na 25 dni kuracji = 6,99$ ~ 27,47zł

Flubromazepam 4mg - 12szt po 1szt wieczorem przed snem co 2 dni. Powtarzać przez 25 dni. Stosować jedynie w przypadku objawów nerwicowych/lęków. Zapas na 25 dni kuracji = ok. 30zł + około 15zł za wysyłkę z Polski na Paczkomaty. Suma = 45zł

Całkowity koszt optymalnej konfiguracji = 197z,06ł przy kursie dolara 3,93zł na dzień 15 czerwca 2016 roku + 50,42zł za koszt wysyłki z USA = 262,48zł. Wersja biedna = 204,47zł z wysyłką. Wersja cebulacka = 189,66zł. Wersja bez objawów nerwicowych (bez flubromazepamu) w opcji cebuli = 144,66zł(absolutne minimum) - fenylopiracetam, 5-HTP, wysyłka).

I tyle. Jak ktoś ma mało floty, a chce się skutecznie zregenerować za najmniejszy hajs i w jak najkrótszym czasie, to te 3 rzeczy wystarczają. W każdym razie zalecam pełen zestaw, gdyż ma największą i sprawdzoną przeze mnie i przez znajomych skuteczność. 3 lata walenia 3-MMC w trybie co 2-7 dni po 2-5g zaleczyło do stanu praktycznie pierwotnego w 25 dni tak że nie zauważałem już u siebie ŻADNYCH zmian. Oczywiście mówimy tu o subiektywnym poczuciu własnego ciała, pewne zmiany pewnie są już nieodwracalne - bądźmy szczerzy. Poza tym przerobiłem 100 różnych specyfików z każdej grupy i mimo wszystko ten zestaw się sprawdził + zaliczyłem 8 miesięczne SMOKE WEED EVERYDAY.
Wróciła:

-motywacja
-pamięć krótkotrwała i długotrwała
-dobre samopoczucie
-dobry sen
-kondycja(na tyle ile mogła bez ćwiczenia)
-ludzkie uczucia
-empatia
-no i zniknęły chęci na przywalenie
Znajomego full opcja wyleczyła również z kurewskiego uzależnienia psychicznego od stymulantów i ciągu alkoholowego. 3 lata ketonowania i 2 miesiące chlania dzień w dzień. No może potrzebował więcej benzo, ale tylko o jakieś 10szt więcej.

POLECAM, SPRAWDZONE, DZIAŁA.
  • 989 / 42 / 0

artur019 pisze:
.
A noopept i aniracetam? Warto jeszcze do tego dodać, czy już zbędne?
  • 1662 / 185 / 0

Noopept jak najbardziej, fajnie się komponuje z fenylopiracetamem aczkolwiek może wystąpić lekki system overload i bóle głowy.

Aniracetamu nie jadłem to nie mogę się wypowiedzieć. :/
  • 989 / 42 / 0

artur019 pisze:
może wystąpić lekki system overload i bóle głowy
A zamiast dołożenia do tego noopeptu, który mógłby spowodować ten overload - całkowite zastąpienie fenylpiracetamu noopeptem? Da zbliżone efekty? Bo sporo mi go zostało, i nie ukrywam byłoby na rękę się go pozbyć, zamiast brać coś bardzo podobnego. Czy jednak lepiej pozostać przy pierwotnym planie 2 posty wyżej i trzymać się go dokładnie, bez dokładania swoich trzech groszy :-P?
  • 1662 / 185 / 0

Noopept nijak nie zastąpi fenylopiracetamu, niestety. :/
Użytkownik nieaktywny
  • 40 / / 0

Czy soja ogranicza wchłanianie witamin i minerałów? Obniża testosteron u mężczyzn?
Konkretnie pytam się o mleko sojowe i tofu naturalne.

Codziennie znajduje się to w mojej diecie i nie wiem czy dla pewności nie wykluczyć tego.
  • 1343 / 14 / 0

Witam,
Pozwole sobie temat tutaj napisac, gdyż wspomianych 2 substancji używałem w celu poprawy koncentracji i psychosprawnosci umysłowej:
Od ok. miesiaca biore 4F-MPH. Nie w ciagu (no chyba ze ostatnie 3 tygodnie i zostawiam sobie na tydzien 2 dni przerwy, póki co 0 ubocznych efektów, 0 chęci na dosniffowanie).
Ostatnimi czasy zaczęły mnie niepokoić dziwne uczucia w głowie, tak jakby wyładowania, albo coś pękało. 2 razy w tym czasie miałem wizyte u neurologa i za każdym razem sprawdzal wlasnie, czy aby cos nie jest z ukladem nerwowym - nic nie stwierdzil.
Od przedwczoraj podobne rzeczy czułem w łydkach, zas wczoraj miałem potrzebe przebiec 200m biegiem szybkim na przystanek. Kiedy dobiegłem, uczucia w łydkach może nie tyle sie nasiliły, ile poczułem, jakby silny skurcz w obu.
Nadmienie w tym momencie, ze jeszcze przed siegnieciem po 4F, suplementowałem ginkoflav mag plus, czyli 119mg miłorzębu, 100mg magnezu (26,7% zapotrzebowania) i 1,4g wit b6 (100%) - 2 tabletki na dzien. Jednak po prostu sadzac ze to skurcz, zazylem tabletke z magnezem i wit. b6 - jak ręka odjał i te uczucia w głowie i skurcze.
Mam wiec pare pytan:
- Czy zazywajac (bo nie pamietam, ile mg miał ten suplement diety) witamine b6 ponad normę dzienna w postachi chlorowodorku może dojść do działania neurotoksycznego/uszkodzenia mózgu, jezeli tak to czy jest to nieodwracalne?
- Zakładajac, ze tym 4F wypłukiwałem magnez z organizmu - czy też ze strony układu nerwowego mam sie czego obawiac?
- Czy mozna w wypadku w/w sytuacji prosic o polecenie suplementu z magnezem?
Pozdrawiam
  • 120 / 5 / 0

Jest jakiś sposób zapobiegania powstawania tolerki na kurkumę? dlaczego po kilku dniach przestaje zupełnie działać, aż tak tolera wypierdala w górę?
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1321 uczestników Wejdź na czata