Meskalina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 192 Strona 20 z 20
Rejestracja: 2008
  • 167 / 7 / 0


bungo pisze:
Halo. Pytanie o trwałość. Czy to specyfik podatny ? Jest opcja ale towar na magazynie leżał ponad 1000 nocy. Samara, srebro, na dnie komnaty. Ktoś leżakował dłużej ? ;-)
Odpowiem sobie w takim razie. Alu, samara, pudełko, silikon absorbujący wilgoć. Zjedzone 200 mg bo pierwszy raz z meską i długa przerwa od psychodelików. przyjmowane oralnie, zapijane rumankiem z imbirem.

Trzymało 9 h ( po tylu dało radę zasnąć z pomocą 1 piwa i odrobiny kany) . Body load 2 h, peak +2h do 4h, poźniej już coraz łagodniej. Wejście łagodne, pobudzone, z motywami liści i poszycia tropikalnego. Na peaku znakomite samopoczucie. Zero oev, pojedyncze cevy. Znacznie pobudzona wyobraźnia, polepszone myślenie i dostrzeganie związków między ideami. Brak siły, żeby podnieść głowę. Fizjologicznie nieprzyjemne odczucia brzucha, odczuwanie głodu i uczucie ze niczego nie da rady przełknąć na raz. Parcie na pęcherz - 7 razy w wc. Totalnie zaburzona termoregulacja - w momencie ubierania swetra juz się robiło ciepło aby przy odłożeniu swetra stwierdzic ze jednak trzeba go ubrać. Kontakt z innymi podróznikami niezaburzony, doskonałe odnajdywanie się we wspólnym komentowaniu rzeczywistości. Najgrubszy moment - świadomość, że to wszystko to tylko energia zamknięta w ciele. Brak doznań religijnych, choć chwilowe błyski światła zwiastujące najczęściej kontakt z bóstwem się pojawiały. Brak śmiechawy, pojawia się dopiero po dopaleniu co nieco.

Wnioski:
1)najprawdopodobniej prawidłowe przechowywanie nie powoduje dużych strat jakościowych materiału. ( 4 lata)
2) 200 mg daje już przedsmak tego co oferuje meskalina, peak dłuższy o 2 godziny od grzybowego wskazuje, iż to dobra substancja na wprawki przed 12 godzinnymi zabawami z lizergamidami.
3) ... ale to za mało jeśli ma się za sobą już obydwie powyższe substancje szałwię i dmt. Ostatni klejnot w psychodelicznej koronie musi jednak być. W osobistym rankingu za grzybami, przed kwasem.

Stay 'delic. Indians ! ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=OX7IbaAGzxk
Rejestracja: 2016
  • 198 / 5 / 0


Wystepuje w opuncji figowej zrodlo w watku dodalem obok hordeniny ,tyraminy nie wiadomo jeszcze czy duzo ale jest.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Ponad 2,7 tys. zł na alkohol w każdym dniu pracy Sejmu. Trunki leją się strumieniami

W 2018 r. posiedzenia poselskie trwały 53 dni, a Kancelaria Sejmu, wyłącznie z tytułu sprzedaży alkoholu na terenie gmachu przy Wiejskiej, odnotowała obrót prawie 80 tys. zł.
Posty: 192 Strona 20 z 20
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości