2'-Oxo-PCE, O-PCE - Etycyklidynon

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 689 Strona 1 z 69

scr

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 95 / 0

Pojawiło się u jednego z zagranicznych vendorów pod wprowadzająca w błąd nazwą 3F-MeO-PCP.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
CAS: 85232-21-2
IUPAC: 2-​(ethylamino)-​2-​phenyl-​cyclohexanone
Nazwy: 2`-Oxo-PCE; O-PCE; 2-DCNEK; DMXE; etycyklidynon; desmetoksetamina

Jest to pochodna PCE (etycyklidyny) tudzież analog MXE pozbawiony grupy metoksy. Substancja nie jest pochodną 3-MeO-PCP.

Na razie nie ma jeszcze żadnych raportów o tej substancji. Pamiętajcie by zaczynać od mikro dawek.


Sugerowane dawkowanie na podstawie pierwszych raportów:
Próg kilka mg
Lekko 5-10mg
Średnio 10-15mg
Mocno 20-25mg
Bardzo mocno 30+mg

2015 wrz 01, 12:14 / scalono - surv

etycyklidynon akurat wziąłem z BL, gdzie ktoś wpadł na ten sam pomysł co ja - nazwał tę substancję 2-Oxo-PCE.
Nazwa Chińczyków sugeruje, że jest to pochodna 3-MeO-PCP z dołączonym gdzieś (gdzie?) fluorem. Pisałem o tym vendorowi i otrzymałem informację, że "taki jest brand name", a na moją ripostę, że to nie jest profesjonalne, wprowadza zbędny chaos w środowisku ludzi związanych z RC i to tak samo jakby sprzedawali mefedron jako MDMA, odpowiedzieli, że "oni tylko śledzą rynek i nie będą zmieniać nazw nadanych przez Chińskich odkrywców". Ręce opadają.
Mieliśmy już masę takich przypadków wśród stymulantów, wśród dyso było E-MXE zamiast MXM (3-MXM), 2-MeO-ketamine zamiast 2-MeO-2-deschloro-ketamine czy po prostu 2-MXM (ale MXM pojawiło się później) oraz mistrzostwo świata czyli kojarzące się z MXE MXP zamiast 2-MeO-DPD.
Może wśród stymulantów to jeszcze ma jakiś marketingowy cel, ale rynek dysocjantów jest trochę inny i ludzie raczej wiedzą czego szukają i 10 razy pomyślą zanim walną pierwszy raz coś nowego i nieznaznego. Wyjątkiem jest typ który zapodał na oko 70-100mg 3-MeO-MPC for the first time i gdyby nie SOR to by go już nie było na tym świecie.

A tymczasem jestem ciekaw pierwszych raportów z 2`-Oxo-PCE - z pewnością ich źródłem będzie wątek na BL.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2016 przez scr, łącznie zmieniany 7 razy.
Rejestracja: 2012
  • 258 / 36 / 0

2-oxo-PCE bylo juz kiedys badane. Mniej wiecej w tym samym okresie co powstala metoksetamina. W notatkach mam zapisane, ze dziala bardzo krotko 45-70 minut. Wykazuje silne wlasciwosci przeciwbolowe. Na receptory NMDA dziala slabo, glownie odzialuje z receptorami opio. Dawka aktywna zaczyna sie od 20 mg. W praktyce wiekszosc osob musi zjesc duzo wiecej. W dzialaniu barziej przypomina morfine niz ketamine. Mam na mysli strukture o ponizszym wzorze:
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Inna, czest spotykana nazwa to deschloro-N-etylketamina.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Konopie na miejskim trawniku. Obok tabliczka ''Nie wpuszczać psów''

Straż miejska w Warszawie otrzymała zgłoszenie o hodowli konopi na jednym z trawników na Bemowie. Obok ktoś postawił tabliczkę z napisem: „Wysiana łąka, prosimy nie wpuszczać psów”.

scr

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 95 / 0

Czangwej pisze:
2-oxo-PCE bylo juz kiedys badane. Mniej wiecej w tym samym okresie co powstala metoksetamina. W notatkach mam zapisane, ze dziala bardzo krotko 45-70 minut. Wykazuje silne wlasciwosci przeciwbolowe. Na receptory NMDA dziala slabo, glownie odzialuje z receptorami opio.
No to słabo jak działa na opio :(
3-HO-PCP też działa na opio i źle wspominam próbę z paroma mg tej substancji.
Czangwej - o jakich badaniach piszesz? Podeślesz mi na priv? Bardzo interesują mnie badania wszelkich arylcykloheksylamin, zwłaszcza tych które nie były jeszcze dostępne.

BTW - poprawnie to będzie 2-deschloro-N-ethylnorketamine. NEK też ma zrąbaną przez Chińczyków nazwę, bo to powinien być NENK ;)
Rejestracja: 2012
  • 258 / 36 / 0

Testowali to na sobie ludzie dla ktorych punktem odniesienia bylo PCP. Nakowcy akademiccy tez to kiedys robili. Dla nich punktem odniesienia byla morfina. Poszukam oryginalnego artykulu i podesle.

Ciekawe, bo wiele osob mowi, ze jak aktywnosc pochodnych fencyklidyny jest przesunieta w kierunku opio, to dzialanie jest lepsze.

scr

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 95 / 0

Wiesz, ja opio w ogóle nie używam - parę razy w życiu koda i tramal. Nie moja bajka, chociaż lata temu tramal był fajny w miksie z alkiem i innymi imprezowymi używkami.

Co do disso to IMO najlepsze są te które działają na sigmę oraz dopaminę i/lub serotoninę. Z arylcykloheksylamin to testowałem niewiele, bo jedynie 3-MeO-PCP, 4-MeO-PCP, 3-HO-PCP, MXE, MXM, NEK i K, na opio działają na pewno 3-HO-PCP i K, które dla mnie są dużo mniej ciekawymi disso od MXE czy 3-MeO-PCP, które to akurat na opio nie działają.

No zobaczymy, ale z tego co piszesz to szału niestety nie będzie.

Swoją drogą to mam kilka pomysłów na nowe, potencjalnie dobre arylcykloheksylaminy, jakby ktoś z Was miał kontakt z labem który jest zainteresowany takimi strukturami to prosiłbym o kontakt na PM.


EDIT - z drugiej strony to o MXE też na początku mówiono, że działa na opio, co okazało się być nieprawdą. Czy ta informacja o działaniu na opio wynika z przypuszczeń na bazie doświadczenia czy z badań oddziaływania 2`-Oxo-PCE na poszczególne receptory?
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 186 / 0

33mg - za mocno dla kogoś kto nie lubi dysocjacji. Donosowo wchodzi w 5min, wjazd czuć po minucie jak nie szybciej. Dysocjacyjny terror. %-D
Rejestracja: 2014
  • 154 / 7 / 0

Oralnie robi?
Rejestracja: 2014
  • 88 / 3 / 0

Żaden z polskich vendorów nie zapowiadał tego wynalazku?
Rejestracja: 2009
  • 578 / 44 / 0

artur019 pisze:
33mg - za mocno dla kogoś kto nie lubi dysocjacji. Donosowo wchodzi w 5min, wjazd czuć po minucie jak nie szybciej. Dysocjacyjny terror. %-D

No tak patrze że na stronie jednego ze sklepów pojawił się komunikat/ostrzeżenie/chwyt marketingowy jak zwał tak zwał

"This product is relatively potent and has roughly a bit more than double the potency of Methoxetamine!
Research results so far have been very promising!"
Rejestracja: 2012
  • 157 / 7 / 0

artur019 pisze:
33mg - za mocno dla kogoś kto nie lubi dysocjacji. Donosowo wchodzi w 5min, wjazd czuć po minucie jak nie szybciej. Dysocjacyjny terror. %-D
Dasz radę napisać coś więcej ? Jak długo trwa ten stan , boli przy podaniu , czy raczej gładko jak przy MXE ? Jak wygląda ten "Dysocjacyjny terror " ? Hole jak po MXE / KET , DXM'owe kryształowe światy, czy raczej miszmasz opio/dyso , jak przy MXP/DPH ? Wie ktoś coś na temat dostępności ?
Posty: 689 Strona 1 z 69
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1360 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NTM3689 i 1 gość