Etamfetamina

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1451 / 11 / 0

Siemka,

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
http://en.wikipedia.org/wiki/Ethylamphetamine

jak myślice.. jest możliwość podstawienia do grupy aminowej amfetaminy grupę etylową zamiast metylowej. Wiadomo, że meth różni się tylko tą grupą a jest o wiele mocniejsza. A zastanawiam się jak by na człowieka wpłynęła grupa etylowa w fecie tworząc... eth?

dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii - surveilled
  • 3255 / 59 / 8

Im dłuższe łańcuchy węglowe na pozycjach alfa i N, tym mniejsza moc - taka jest generalna zasada. W dzialaniu to będzie podobne do amfetaminy, dawki trochę mniejsze. N-propyloamfetamina ma już znacznie mniejszą moc.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Policja na tropie nowego sposobu przemytu narkotyków do więzień

Dolnośląscy policjanci robili szajkę przemycającą narkotyki do więzień i aresztów nową, nieznaną dotąd metodą. Środkiem odurzającym nasączane były kartki papieru, które później - zupełnie oficjalnie - przekazywane więźniom.
  • 1864 / 52 / 80

W działaniu palone działa bardzo podobnie do mety, ale krócej. Generalnie w działaniu to taki poziom przejściowy między metą a klasyczną amfetaminą.
Podczas palenia najpierw wypierdala 20-30min peak, potem działanie sie stabilizuje na ~2h, a potem jeszcze około 3h czuć lekkie działanie wymieszane ze zjebem.
Pobudzenie głównie psychiczne, prawie czysto dopaminowo podniesiony nastrój.
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 24 / 0

Legalne tak? Czy też źle przetrzepałem ustawę..
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Nie przypominam sobie żeby w ustawie widniało co kolwiek o tym, ale mogę sie mylic, jamam za to inne pytania e Anon skont Ty żeśto wytrzasnoł? jest togdizes dostępne ?
  • 1864 / 52 / 80

Nielegal, jest w grupie IV-P Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Nie jest też nigdzie dostępne, miałem to od znajomego który sam to zrobił i została mu malutka ilość którą jako fan egzotyków odkupiłem bo moja ciekawość wygrała.
Miałem zamiar stworzyć rzeczowy TR z działania ale koniec końców spróbowałem tego w ciągu normalnego dnia, 2h przed pójściem do pracy i warunki w których byłem zrobiony nie były dobre żeby potem z tego pisać TR, nie robiłem notatek i nie mogłem sie skupić odpowiednio na fazie.
Ale pamiętam sporo szczegółów.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata