ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 1 z 7
  • 1472 / 25 / 0
5-MAPBD.png
https://en.wikipedia.org/wiki/5-MAPDB

Zjadłem w 3 kapsułkach razem 230 mg ,po godzinie lekka euforia słabo

po godiznie dorzuciłem sniffem kolejne 220 mg

więcej było zatrucia niż przyjemności , szykowałem się na nowy fajny rarytas a tutaj taka klapa

edycja struktury na bardziej widoczną - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 marca 2016 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 161 / / 0
Chyba 5-MAPDB? :)

A tolerka jaka? Obiła mi się o oczy czyjaś wypowiedź że masz "kosmiczną" :P Zeby ktoś się nie zasugerował i nie przedawkował.
THE EDGE, there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over.
  • 1472 / 25 / 0
Tydzień wcześniej jadłęx XTC ponad 200 mg i dwa razy 5-MAPB raz 400 na 2 razy drugi raz 120 mg więc tolerka może mieć znaczenie spzred tygodnia :-)
  • 197 / 3 / 0
Dziwne że to w ogole działa..

Jak na moje oko to tolerka przy psychodelikach na prawdę ma przekurewne znaczenie,
przyrównując ją do tej którą robią ketony i futry..
Odstępy przy psychodelikach wszelakiej maści powinny trwać 2 tygodnie, szczególnie przy tak kosmicznych dawkach, ćpanie kwasów i kwaso-podobnych także ma tutaj znaczenie ;)
Dochodzi jeszcze kwestia zjechanych receptorów tego pana więc :
Nie sugerował bym się wołgle!

Jeżeli dostanę sampla o którego prosiłem to w czasie relatywnie niedługim
(ze 2 tygodnie), stestuję ten specyfik i zdam relacyję ;)
:yay:
  • 197 / 3 / 0
Znalazłem wzorek, to chyba je to
[ external image ]
:yay:
  • 197 / 3 / 0
Emce pisze:
Zjadłem w 3 kapsułkach razem 230 mg ,po godzinie lekka euforia słabo

po godiznie dorzuciłem sniffem kolejne 220 mg

więcej było zatrucia niż przyjemności , szykowałem się na nowy fajny rarytas a tutaj taka klapa
Potwierdzam, zszamałem próbkę tego 300mg na pół z ziomkiem, miałem lekko większą niż on. Euforia do nieczego nie podobna. Stan oboje opisaliśmy jako "Coś sie ma zapiąć ale nie umie".
Niedosyt był tak konkretny ze pomontowaliśmy ulicznego Krystiana, który nie przypomina mi ogolnodostępnych rc, ale pięknie sie skomponował z tym niedopiętym kąskiem euforii.

KArdioZwała tego w połączeniu z czymśtam wyglądała tak że serduszko chciało spierdolić z klatki piersiowej..

GÓWNO, NIE POLECAM.
:yay:
  • 38 / / 0
Kilka dni temu miałem ponownie okazję spróbować tego specyfiku. 250mg oralnie po niecałej godzinie szczękościsk, zero euforii, okropne zdenerwowanie, speed. Cały czas miałem wrażenie, że wziąłem za mało z nadzieją, że może być lepiej. Dorzuciłem ok 100mg po prawie 2h ale wcześniejsze efekty tylko się powieliły. Postanowiłem owy stan zachlać pomimo tego, iż 'urwał' mi się film w bardzo podobny sposób co po 5mapb i tak było to lepsze niż stan odczuwanie niedosytu, niezadowolenia i złości. Stanowcze nie dla 5mapdb.
  • 113 / 3 / 0
Wczoraj wrzucałem 250mg tej substancji i miałem to samo co up. Szczękościsk zero eufori, lekki speed i tyle. 5-MAPB jest 100 razy lepsze od tego gówna
  • 766 / 133 / 6
Jakim cudem ten związek jest tak bardzo różny, dużo słabszy niż 5-MAPB, skoro 5-APDB do 5-APB miało się bardzo przyjemnie? Może to wina vendora?
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 1974 / 475 / 0
Grupa metylowa ma ogromny wpływ na ilość uwalnianej serotoniny. 5-MAPDB jest selektywnym releaserem serotoniny ale stosunkowo słabym agonistą receptorów 5-HT i słabym releaserem innych monoamin. Do satysfakcjonującego działania brakuje ludziom pewnie dopaminy. Tak jak w przypadku MDAI. Udało mi się znaleźć jakieś 2 wzmianki na zagranicznych forach od ludzi, którzy to testowali i określali 5-MAPDB jako sedatywne.

5-APB natomiast mogło dobrze wyzwalać wszystkie monoaminy a dodatkowo dodana grupa metylowa mogła zwiększyć wyzwalanie serotoniny co akurat w takim przypadku byłoby strzałem w dziesiątkę. Ale to tylko moje przypuszczenia.
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 1 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.