Pst/makwiara wymiotowanie

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 27 / / 0

@up

Moim zdaniem to histamina. U mnie difka/aviomarin zmniejszaja takie efekty przy PST, jak i przy majce.
  • 606 / 6 / 0

NieLubieZielska pisze:
Wczoraj owszem zwymiotowałem ale mnie nurtuje strasznie na jakiej zasadzie to działa.
Na każdym opio czuje identyczne uczucie w żołądku to jest takie specyficzne nie takie zwykłe zatrucie. %-D

A czemu w dniu następnym czuje brzuch? To od wymiotowania czy też mak drażni żołądek?

Znajomy mówił że mocniejsze (czyste oczywiście) opio przełączają organizm na tryb głodowy u niektórych i żołądek nie lubi wtedy pracować

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Dwa nowe kannabinoidy mogą zmienić nasze rozumienie efektów marihuany!

Włoscy naukowcy odkryli dwa nowe kannabinoidy: Δ9-THCP oraz CBDP, które oddziałują znacznie silniej na receptory CB1 i CB2 od dobrze znanych związków: THC i CBD. W trakcie testu farmakologicznego pierwszy z nich wykazał właściwości hipomotoryczne, znieczulające, kataleptyczne i hipotermiczne, co naukowcy zinterpretowali jako dowód na jego kannabimimetyczność.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata