Fenetylaminy 2C-x: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 206 Strona 17 z 21
Rejestracja: 2007
 • 5302 / 69 / 0

2C-T-4 - myślałem, że zdechnę taki bl, 2C-C duuuużo lżejsze.

30 mg 2C-P to w chuj dużo :)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

List wysłany do więzienia nasączony narkotykami za 50 tysięcy złotych. Nadawcą kancelaria adwokacka

„Po wpłynięciu przesyłki do więzienia i potwierdzeniu przez skazanego, że jest jej adresatem, otwarto list, w którym ujawniono dwie niezapisane kartki papieru. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły dziwne zacieki widoczne na kartkach” – poinformowała kpt. Katarzyna Idziorek.
Rejestracja: 2010
 • 648 / 1 / 0

U mnie nie było żadnego bl po 2ct4... Dziwna sprawa bo próbowałam kilkanaście razy tego specyfiku. Najgorsze i najlepsze jest to %-D że bardzo, bardzo długo trzyma. :D
Rejestracja: 2013
 • 1359 / 44 / 0

A ile mniej więcej trzyma? Warto w ogóle próbować tej fenki? Powiedz coś więcej :)
Rejestracja: 2010
 • 648 / 1 / 0

Z 10h około, potem idzie się jakoś przespać - ale różnie. Jest mocno stymulująca, całkiem empatogenna, u mnie nie było za bardzo body loadingu. Słabiutko działa wizualnie, w połączeniu z alkoholem jest całkiem przyjemnie. Chwilami całkiem niezły mindfuck, przeżycia psychodeliczne, bardzo ciekawe przemyślenia. Poza tym bardzo kapryśna, różnie działa - czasem tylko stymulująco, bez żadnych efektów psychodelicznych, innym razem działa całkiem podobnie do tryptamin - jeśli chodzi o psychodelię. Generalnie fajna fenylka - minusem jest długość działania, no i plusem też.
Rejestracja: 2009
 • 1171 / 27 / 0

AEVIN pisze:
30mg 2c-p + 20mg 2c-b
A ja się założę, że to kolejny mitoman. Nie sądzę, żeby po 30 mg 2c-p chciał czymkolwiek wzmacniać.
Rzucam Ci wyzwanie Aevin - jeżeli przyjedziesz do Wrocławia i wrzucisz przy mnie 30 mg 2c-p, oddam Ci za nie kasę i dorzucę kolejne 70 mg.
A jak się boisz, to nie szpanuj jak gówniarz, chwalący się ile to on może wypić :wall: .
Kiedyś jakiś nowicjusz się zasugeruje takimi wziętymi z dupy opowieściami i srogo przesadzi.
Rejestracja: 2014
 • 33 / / 0

Scone pisze:
AEVIN pisze:
30mg 2c-p + 20mg 2c-b
A ja się założę, że to kolejny mitoman. Nie sądzę, żeby po 30 mg 2c-p chciał cokolwiek dorzucać.
Rzucam Ci wyzwanie Aevin - jeżeli przyjedziesz do Wrocławia i wrzucisz przy mnie 30 mg 2c-p, oddam Ci za nie kasę i dorzucę kolejne 70 mg.
A jak się boisz, to nie szpanuj jak gówniarz, chwalący się ile to on może wypić :wall: .
Kiedyś jakiś nowicjusz się zasugeruje takimi wziętymi z dupy opowieściami i srogo przesadzi.
Dziękuję Ci za tą kuszącą propozycję, ale do Wrocławia mam daleko i za 100mg 2c-p wartych 50zł nie chciałoby mi się tego udowadniać w Twoim towarzystwie... Druga sprawa nie rozumiem Twojego oburzenia, spytałem się tylko grzecznie co sądzicie o tym mixie. Ja znam swój organizm i wiem, że to wytrzymam, lecz chciałem zaczerpnąć opini innych, poza tym każdy odpowiada za swoje życie, więc niech nowicjusz nie sugeruje się mną tylko standardowym dawkowaniem.
Ps. Jadłem 40mg 2c-p i nawet wtedy mogłem coś dorzucić, ale bałem się o serce bo nie miałem żadnego zabezpieczenia, ale Ty pewnie stwierdzisz, że jestem mitomanem noo bo przecież znasz mnie lepiej...
Rejestracja: 2010
 • 648 / 1 / 0

Twardy zawodnik... :scared:
Rejestracja: 2009
 • 1171 / 27 / 0

@Aevin
Możliwe, że tyle zjadłeś. Chociaż uważam, że takie poziomy srogiego pojebania mogą wytrzymać tylko doświadczone osoby. Może i taką jesteś, ale ciężko mi w to uwierzyć - oceniając choćby sam pomysł dorzucenia drugiej fenetylaminy do bardzo dużej dawki cepa, który już solo konkretnie rozpędza serce. Szczególnie bez leków.
A oberwało Ci się za inne osoby, które snują opowiastki o kosmicznych dawkach, żeby zrobić wrażenie odważnych.
Rejestracja: 2010
 • 25 / 1 / 0

Czy może mieć sens mix 2C-D okolo 13mg w kinola, po wejściu jak bedzie potrzeba jakas niewielka ilość 5-MAPB (70mg). Chce zarzucić sos na bibke w akademiku, tak żeby dalo sie gadac. Mam jeszcze etylofendikat i MXE,
Posty: 206 Strona 17 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości