Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 2 z 3
  • 14 / / 0
Re: Jungle DMT
Nieprzeczytany post autor: jury »
Parathormon pisze:
Moje n oxy jest przezroczyste. Zrobione świadomie, a nie na zasadzie, że zdegradowało mi DMT. Macie chłopaki chujowy sort
A jakie dawki w przypadku palenia i orala polecasz dla n-oxy-dmt?
Wczoraj w końcu zwaporyzowałem tak między 30 a 35mg tego brązowo-kakaowego proszku owej substancji i albo było za mało, albo coś spierniczyłem waporyzując ( co bardzo możliwe, bo ta droga administracji jest mi póki co obca i trochę mam z nią jeszcze problemów :P )
Naczytałem się dużo o DMT, więc coś tam w głowie mi kołacze jak powiniem mniej, więcej wyglądać lot po tym, a to co doświadczyłem wczoraj kompletnie nie przypomina pełnego lotu DMT.
Fakt, po wypuszczeniu dymu wgniotło, czy wręcz wbiło mnie z taką mocą, że nie wiedziałem co się dzieje dookoła %-) Od strony wizualnej, miałem wręcz potężny koktail kolorowej papki, ale po kilku minutach wszystko ustało i bezproblemu wróciłem.
Mam dość skromne doświadczenie w psychodelikach póki co ( od niecałego roku kilkanaście sesji 4-aco-dmt i z 10 4-ho-met, oraz kilkanaście lat temu ze 2-3 razy LSD i z 5 sesji z łysiczką ) ale wydaje mi się, że to co było z tym n-oxy-dmt to tak jakbym doświadczył tylko ładowania. Tak jakbym pędził jakąś rakietą i w momencie w którym powinno mnie po prostu wyjebać z tego wymiaru :-D wszystko ucichło, taka to moja filozofia :)
Więc pytanko, jakie dawki dla palenia i do buzi ( z iMAO oczywiście ) dla n-oxy-dmt?
  • 827 / 3 / 0
Re: Jungle DMT
Nieprzeczytany post autor: emerx »
Bo to było ładowanie się i nic poza tym. Nie przebiłeś się, popracuj nad techniką waporyzacji, troszkę o tym tutaj było mówione (temat dmt). Machine albo bongo z podkładem. Btw. po 30-35 mg powinno być już dość daaaaaleko... ;-)
Miej dystans
  • 3129 / 21 / 0
Re: Jungle DMT
Nieprzeczytany post autor: chusajn »
Polecam waporke w "kanapce", tj cybuch bonga nabic caapi, na to 50-60mg n-oxide i na to znowu caapi. Przy dobrym spaleniu przebicie gwarantowane, nawet przy nie do końca czystym materiale.
High, how are you?
  • 3490 / 55 / 0
Re: Jungle DMT
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Co w tym godnego polecenia skoro trzeba dwa razy więcej niż przy wydajniejszych metodach wapo?
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 3874 / 212 / 13
Bo mała szansa zjebania waporyzacji...

Ja bym powiedział, że n,n-oxy-DMT jest tak wydajne jak DMT, zatem okolice 30mg powinny dać przebicie. Polecam waporyzację z VaporGenie + dobra zapalniczka żarowa. Najpierw najlepiej poćwiczyć waporyzację np na 5-MeO-DMT i będziesz wiedział co i jak... Do VG polecam wepchnąć koło 10 screenów
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 3129 / 21 / 0
Re: Jungle DMT
Nieprzeczytany post autor: chusajn »
Kurwik pisze:
Co w tym godnego polecenia skoro trzeba dwa razy więcej niż przy wydajniejszych metodach wapo?
Raz, że mała szansa na zjebanie waporki, a dwa, że caapi nadaje swój charakter doświadczeniu, co według mnie znacząco wzbogaca działanie samego dmt-n-oxide.
High, how are you?
  • 83 / 3 / 0
Re: Jungle DMT
Nieprzeczytany post autor: Chong »
Ktoś coś więcej już wie o brązowym sorcie N-Oxy-DMT?
Prośba do modka: Może wyizolujcie z wątku fragmenty dotyczące N-Oxy-DMT - jest to jedna substancja, a nie mieszanina substancji (Jungle DMT).
  • 1951 / 14 / 0
Wydzielone z wątku o Jungle DMT
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / / 0
Wg mnie brązowe n-oxy jest troche mniej wydajne niż białe DMT. Plusem natomiast fakt, że trudniej zmarnować temat, jest mniej podatne na temperaturę i nie ulatnia się tak szybko. Można spokojnie z jakimś podkładem nabić do bonga.
  • 3874 / 212 / 13
Ale nie zakładaj a priori, że brązowy sort to n-oxy - prędzej jest to produkt po nieudacznej ekstrakcji;

Powtarzam: n-oxy-DMT jest przezroczystym olejem, o lekkim odcieniu żółtawym. Klepie okrutnie - moim zdaniem tak samo jak nieutleniona forma, aczkolwiek fazy wydają się trochę różnić, co już opisałem i ja i inni.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.