dziwne objawy po paleniu

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 207 Strona 18 z 21
Rejestracja: 2011
  • 31 / / 0

Pale rzadko, ale jak zajaram to powraca psychodeliczna faza. Kiedyś tak nie miałem, dopiero jak wrzuciłem 1 raz jakieś sajko, to tak zaczęło się nawracać.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 813 / 3 / 6

U mnie im częściej paliłem tym mniej śmiechawy i głupawek było, a więcej psychodeli i klimatyczności co w sumie lubię - nie ma to jak dobre kminy oraz dobra nuta w tle.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Kiedy legalizacja marihuany w Czechach?

Izba Deputowanych Parlamentu Republiki Czeskiej poparła w głosowaniu propozycję poprawki do ustawy o środkach odurzających dopuszczającą uprawę oraz posiadanie marihuany. Projekt ustawy zaproponowany przez deputowanego Partii Piratów Tomáša Vymazala Izba omówi na początku czerwca, w ramach trwającej 49. sesji parlamentu.
Rejestracja: 2011
  • 2456 / 11 / 0

Też tak macie że jak się mocno zjaracie to macie wrażenie że myśli za was kto inny a wy tylko się przyglądacie myślom i ciężko cokolwiek zmienić?? Bo u mnie taki objaw jest właśnie jak już jest w kurwę mocno
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 22 / 0

Nie, ja tak nie mam.
Rejestracja: 2010
  • 1451 / 11 / 0

White_Power pisze:
Też tak macie że jak się mocno zjaracie to macie wrażenie że myśli za was kto inny a wy tylko się przyglądacie myślom i ciężko cokolwiek zmienić?? Bo u mnie taki objaw jest właśnie jak już jest w kurwę mocno
Doświadczyłem to kilka razy. Nie tylko po ziole. Miałem wrażenie, że osoba wypowiada tą myśl/zdanie, które ja chciałem powiedzieć ułamek sekundy po niej. Po prostu wie co chciałem powiedzieć i mówi to zaraz przed moja wypowiedzią na dany temat. Niestety to jest objaw jakieś nerwicy/psychozy(?). Mam to po niektórych używkach i wiem, które unikać. Szkoda, że po THC niestety również. Bardzo to mi przeszkadza w jaraniu. A wszystko przez syntetyczne kanna. :/
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 5 / / 0

Nogi i ręce też mi zawsze skaczą :x ręcę trzesą się tak, że nie potrafię normalnie odpalić papierosa bo ręka całkiem gdzie indziej.. Ale co jakiś czas podskoczy mi noga lub ręka..

Macie też tak, że śmiejąc się, zmieniacie tam głos tego śmiania się, że ktoś z was sie śmieje jeszcze bardziej i wy zmieniacie ten głos jeszcze bardziej?
Rejestracja: 2011
  • 113 / 2 / 0

mial ktos moze czasem w glowie taki pisk ale taki sam z siebie tak jak w nocy czasem lezycie i jest tak cicho ze ta cisza az slychac takim wlasnie pustym piskiem to takie cos mialem ostatnio po jaraniu tylko ze 10x glosniej do tego klatkowane ruchy, i fale ciepla i zimna na rekach chyba to bylo przepalenie ale tez niewiem czy napewno

kfs

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 1457 / 17 / 0

@up zwyczajne przepalenie.

Z tymi myślami to czasem mam tak na trzeźwo, ale fajne to jest, jeżeli się odpowiednio zsynchronizować z tą druga osobą to można się rozumieć bez słów w większości sytuacji.
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

A spotkaliście się z takim przypadkiem, że ktoś po zapaleniu nic nie mówi? W LO miałem kumpla, często paliliśmy i NIGDY się nie odezwał. Powiedzmy że miał normalne objawy upalenia, tj. śmiechawę, później gastrofazę itd.
Zapytany o to czemu nic nie mówi (na fazie) nigdy nie odpowiedział, śmiejąc się na maksa śmiał się tak jakby bez użycia słów, głosek, liter (?), nigdy nie powiedział z czego się śmieje itd. Będąc trzeźwym też nie potrafił tego wytłumaczyć... OCB? Zaciął się? Wstydził się?
Natomiast po alkoholu nie było możliwości żeby kolesia przegadać, nawijał jak stado przekupek :)
Aczkolwiek bardzo pozytywnie się z delikwentem jarało :)
Rejestracja: 2011
  • 113 / 2 / 0

jojek zazwyczaj takie fazy maja introwertycy w glowie moze miec naprawde solidny kosmos rozkminy najwyzszych szczebli a na zewnatrz jak spojzysz na niego wyglada jak posąg zwykly zmuł i tyle i tak zazwyczaj mysla ludzie jak takiego widza tylko dlatego ze nie uzewnetrznia swojego stanu,ewentualnie poleć mu podczas palenia sieknanc z 2bronki mi to pomoglo juz nie bylem tak przesadnie wyciszony
Posty: 207 Strona 18 z 21
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aft3r i 0 gości