Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 141 • Strona 4 z 15
  • 3900 / 245 / 13
Z koksem się nie miesza. Wszędzie o tym piszą... Co do mefa - nie wiem.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 410 / 8 / 0
amf+etkat (kryształ, nie puder), co o tym myślicie? sama amf, jak i sam etkat za słabo klepią
  • 1167 / 13 / 0
Czy moge 4-FMA zmieszac z bufedronem lub etkatem?
  • 1107 / 52 / 0
Nie odczuwałem żadnych nieprzyjemności a mieszałem wszystkie wymienione 3 substancje ;)
Chuj na kaczych łapach
  • 6250 / 446 / 12
N: Piracetam brany codziennie, 1,6-2,4h. Stymulanty typu MRA (monoamine release agent) ostatni raz 2 miesiące temu.
T: 45mg 2-FMA p.o.
T+1,5h: 50mg 2-FMA p.o.
T+3,5h: 100mg 4-metylobufedron p.o.
T+5h: 4-metylobufedron p.o.

Z początku fajna stymulacja, opis samego 2-FMA dostępny tutaj. Potem dorzuciłem 4-MeMAPB. Po pierwszym rzucie - bez większych zmian, wszystko w porząsiu. Potem dorzuciłem kolejną setkę. Siedzę sobie, piszę w Writerze, nagle JEB. Zrobiło się leniwo, euforycznie. Skądś znam ten stan - 4-MEC. Jest ciekawie. Lekko psychodelicznie, delikatne wizuale i zaburzenia percepcji są zauważalne.

Nie spodziewałem się tego. :-|
hera, koka, hasz, LSD – ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera, koka i haszpodziel się z kolegami czym masz

Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
  • 1474 / 16 / 0
Gorąco polecam (nie zachecam) miks metafetaminy z mefedronem....

Krecha ice'a około 120-130mg + pi razy okno po 45'iu minutach 75mg 4mmc również w nosek.
Euforia przewyższa kilkukrotnie te po samej mecie czy mefie. Tylko cholernie mocno napierdala serducho i keton wchodzi baaaardzo inwazyjnie...
I mała rada dla tych co zechcą próbować... Przyszykujta sobie coś na ciśnienie i dobrze jest mieć mefedronu na kilka kresek, a piko chociaż na dwie wrzutki... Po zejsciu mefa, mete czuć wyraźnie słabiej
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2012 przez Qlim, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 984 / 6 / 0
mix morderca serca

edit: dojebał bym MDMA do tego
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2012 przez toshiro mifune, łącznie zmieniany 1 raz.
głupio wyszło...
  • 2428 / 92 / 0
Dojebałem dzisiaj takiego mixa
MDMA 210mg (84%) oral + 2x50mg MDMA-sniff + 1,3g (420+600+280) etylonu + 350mg 4-Metylopentedronu... i co ? jeden wielki chuj , prawie w ogóle nie podziałało...
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 857 / 2 / 0
@Modyfikowany Bigos: Po samej ilosci MDMA powinienes tylko lezec na kanapie i robic ufff, puff, uff, puff, abgrhhh ufffff, pufff mhuxax - pamietac wejscie i zejscie substancji ;). To opcja dla normalnego osobnika. Widocznie jestes rozkurwiony juz powaznie innymi ketonkami czy samym tripowaniem na MDMA non stop. Ewentualnie miales chuj a nie MDMA a na inne substancje zawarte w mixie masz mega tolerke. Masa opcji dlaczego niezadzialalo.
Uwaga! Użytkownik Raoull nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2428 / 92 / 0
Zapomniałem że byłem kurewnie wyruchany z serotoniny po wrzucaniu w siebie 4-FMA ,2-FMA i etylonu na przemian kilka dni wstecz... (we wtorek skonczyłem) :wall:
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2012 przez Modyfikowany Bigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 141 • Strona 4 z 15
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina