Poppers

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 202 / 15 / 0

słabe to jest. potwierdzam czuc ciepło na twarzy i bicie serca w uszach. ja nawet humoru czy relaksu nie czuję. nie polecam
  • 204 / 33 / 0

Również ostatecznie odradzam, nuda lepiej za te 40 zł kupić kilka thiocodinów czy tussidexów xD

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

USA: Przez ponad 10 lat udawała farmaceutkę

Śledczy wpadli na trop kobiety już 8 sierpnia 2017 roku. Zainteresowały ich nieprawidłowości w realizacji recept z alprazolamem w jednej z aptek sieci Walgreens w Północnej Kalifornii...
  • 4137 / 517 / 11

A czego się spodziewaliście, halonów i trąb anielskich chyba.
To jest poppek, taka zajawka do mixów.
  • 41 / 3 / 0

Kiedys wzielem sztacha dzialanie ze 30 sekund pamietam
  • 30 / / 0

Widziałem jak mój kolega to wąchał jeszcze na studiach. Po chwili robił się czerwony jak burak dosłownie( a normalnie miał zawsze bladą karnację). Czyli nieźle podbija ciśnienie. To się podobno sprawdza w trakcie sexu dobrze. Jak czujesz, że już tracisz siły, pociągnięcie i już poprawia się erekcja(tak tylko mi opowiadali, sam nie testowałem i nie zamierzam :).
  • 202 / 15 / 0

Chyba trochę się pomyliłeś.
poppers rozszerza naczynia krwionośne, czego skutkiem jest podwyższenie pulsu, ale OBNIŻENIE ciśnienia. Więcej krwi trafia szczególnie do mózgu - skutkiem tej wazodylatacji jest uczucie ciepła na twarzy.
Erekcja się nie poprawia, a może to spowodować nawet problemy z nią (chociaż działa to z osoby na osobę różnie), najpopularniejsze jest wąchanie albo przed seksem (rozluźnia mięśnie gładkie waginy/odbytu) albo przed samym orgazmem - przedłuża i wzmacnia orgazm.
  • 516 / 76 / 0

poppers to jedna z największych chujowizn jakie są. N2O 42534567755 razy lepszy
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata