Podrażnienie dziąseł i jamy ustnej

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Siemka poprosiłam dziś kolegę o załatwienie działki i dostałam z innego źródła. Ogólnie wali jak jakieś środki czystości, wciagajac nie zauważyłam różnicy między tym a innymi które miałam, ale jak włożyłam pod język to szczypalo nie do wytrzymania a o wcieraniu w dziąsła nie ma wgl co mówić. Ktoś coś wie czemu tak jest, że od jednego jest ok a od drugiego wali jak domestos i szczypie niesamowicie?
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

Kwestia zanieczyszczeń oraz tego, z czym żeni towar dany Seba.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Zakończył się proces "dilera gwiazd". Prokurator nie uwierzył w "427 działek na użytek własny"

Zakończył się proces Cezarego P., zwanego "dilerem gwiazd" oraz osób, które miały mu pomagać w handlu kokainą. W czwartek prokurator i obrońcy oskarżonych przedstawiali swoje wnioski w kwestii kary. Oskarżyciel chce dla P. 8 lat pozbawienia wolności i wysokiej grzywny.
  • 1528 / 246 / 154

Zanieczyszczenia to raz, one tu najwięcej ,,bigosu'' robią. Ale zdarzają się też problemy z dziąsłami i śluzówką jamy ustnej po częstym wcieraniu w dziąsła / podawaniu sublingual.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata