Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
Weź tu nie pierdol, skoro mielona działa tak samo jak cała gałka, przynajmniej na części badanych. :)
I’m medicated, how are you?
Wszystko, co zostało tutaj napisane przeze mnie, to fikcja literacka i wymysł chorego umysłu.
Wczoraj po tych dwóch mielonych z kamisa oprócz suchości w ryju która utrzymuje sie do teraz, nic innego nie wystąpiło.
Efekty - jedynie piekące oczy, jakby zmęczone.
Receptory muszą przywyknąć? Dopiero drugi raz podziałał.
gałki spróbowałem jakiś rok temu - wtedy zarzuciłem bodajże Prymat 10g i czułem się bardziej wyluzowany i w sumie nic poza tym, a dzień później był całkiem na przyjemnym luzie. Także w sumie mnie nie porwała wtedy.
Dopiero tydzień temu postanowiłem do niej wrócić...
Wziąłem 20g z Kamisa o godz: 17:20 i poszedłem grać w GTA V. Ok 19:30 zaczynało się z wolna wczytywać. Po 20:00 już czułem się trochę inaczej. W tym momencie wypiłem 2 piwa i naprawdę byłem i do dziś jestem w ciężkim szoku ale bawiłem się przednio. Czułem się jakbym był zjarany naprawdę genialnym zielskiem. alko musiało fajnie podbić działanie. To był naprawdę przegenialny trip: śmiechawa, mega dobry nastrój, mega pozytywna zmuła, lepszy odbiór muzyki i mega gastro :D Następny dzień na totalnym luzaku. Przewertowałem prawie wszystkie strony w temacie o gałce i byłem pełen zdziwienia, że dla ludzi dzień po to zwała. Ja się wtedy czuję naprawdę zajebiście. Kij z tym, że oczy czerwone i sucho. Grunt, że żyje się tak leciutko i przyjemnie i to jest naprawdę piękne! :D
Także mija dziś tydzień i przed chwilą poszło znowu 20g Kamisa. Liczę na co najmniej tak fajną zabawę jak tydzień temu :D Pozdro dla gałczących !
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/amnesia_ibiza.jpg)
Największa europejska imprezownia tonie. Karetki błagają o pomoc – jeżdżą tylko do nocnych klubów
Ibiza – symbol beztroskiej zabawy, dźwięków techno i drinków za 25 euro – pęka w szwach. Ale, co ciekawe, nie z powodu tłumu turystów. Pęka system ratownictwa medycznego. Jak podaje lokalny związek zawodowy służby zdrowia, nawet jedna trzecia wszystkich interwencji karetek dotyczy klubów nocnych, gdzie dochodzi do… „bad tripów” po wiadomych zakazanych używkach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.