Pierwszy lizergamid, czyli 1P-LSD vs 25-ALD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 91 / 3 / 0


Siema,

zwracam się do Was z pytaniem i prośbą o pomoc. W połowie stycznia planuję spróbować pierwszego lizerga. Trip ma raczej na celu zapoznanie się z tą grupą związków niż celowe zajebanie się jak to było w przypadku chociażby 2C-P, czyli 10mg do nosowo na pierwszy raz. Szczególnie, że to była moja pierwsza psychofenka w życiu.

Wiem, że te związki to już cięższy kaliber w stosunku do tryptamin czy psychofenek dlatego piszę ten wątek. Który z w/w związków nadaje się na pierwszy raz? Różnice w działaniu w stosunku do LSD. Moje "podobne" doświadczenie:

-25C i 25I- NBO-Me. Pojedyncze tripy. Dostałem jako gratis. Ostatni raz latem 2014 roku

-DOC i DOI- pojedyncze tripy. Też dostałem kartoniki jako gratis. Odpuściłem dalsze eksperymenty kiedy to nie mogłem przebić męczącego tripa 12,5mg lorazepamu

-DXM dużo razy, max zjadłem 600 mg po 4 piwach

-2C-P- w sumie 100mg- w tym około 75mg drogą nosową, więc nagły body load i agresywne wejście nie było mi wtedy obce. Ale to było w 2011 roku.

Dodam, że zawsze miałem estazolam przy sobie.
Rejestracja: 2018
  • 393 / 46 / 0


Według mnie 1P to super psychodelik na pierwszy raz z lizerkami. Brałem jeden karton, doświadczenie wcześniej miałem tylko z DXM i zielskiem wtedy i generalnie było spoko. Niepowtarzalne wizuale, mentalnie siadło trochę tylko. Cały trip byłem zadowony i szczęśliwy, ciężko było wkręcić sobie jakąś schizę czy coś takiego. Generalnie czułem się bezpiecznie. Jak brałeś inne psychodeliki to polecam candyflipa zrobić, doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Skoro jesteś obeznany z DXM to możesz też obie te rzeczy wymieszać, tylko wtedy to tylko łóżeczko i muzyczka xD

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Stanisław Michalkiewicz szczerze o narkotykach. „Byłem we Francji i byli tam tacy hipisi…” [video]

Stanisław Michalkiewicz w serii swoich videoblogów odpowiada na pytania Internautów. Jedno z nich dotyczyło stosunku publicysty „Najwyższego Czasu!” do narkotyków. Jego odpowiedź wielu może zaskoczyć.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości