Pieczenie oczu po fecie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 394 / 26 / 0

Witam, jesli w zlym miejscu temat to prosze o przeniesienie bo zalezy mi na opinii. Z gory zaznaczam ze towar nie jest trefny tylko wrecz swietny ale faze psuje owe pieczenie oczu, ktore zaraz opisze

wale juz fete pare lat i nie przypominam sobie by kiedys mnie tak piekły oczy juz np.: drugiego dnia walenia albo pod koniec pierwszego. oczy mnie szczypia, mrugam nimi czasem jak pojebany, nigdy tak nie mialem po fecie a walilem rozne nawet chujowe, od jakiegos czasu wale tylko dobry sort , rożny i pojawilo mi sie takie cos ze mnie oczy szczypią co powoduje ogromny dyskomfort.. mial ktos tak?? kropelki do oczu typu visine cos zdzialaja ??
  • 4 / / 1

Norma, wiadomo oczy zmęczone, jeszcze ręka gdzieś dotkniesz co wcześniej mendę wachlowałeś i gotowe :) Zwykła ciepła woda pomaga i jak jest możliwość to jak najczęściej myc ręce i twarz.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Przerzucał narkotyki do więzienia. Wpadł dzięki czujności strażników więziennych

26-latek ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 100 gramów narkotyków. Wpadł dzięki czujności brzeskich strażników więziennych, którzy zauważyli jak przerzuca podejrzany pakunek przez mury zakładu karnego.
  • 845 / 57 / 0

Sama zatarłam sobie nie tak dawno oko 2-FA i od razu zrobił mi się paskudy jęczmień. Przez kolejne parę dni musiałam robić sobie okłady z naparu ze świetlika, bo oko strasznie piekło i łzawiło na potęgę. Podejrzewam, że Ty właśnie zrobiłeś coś podobnego, tj. zatarłeś sobie oczy rękami brudnymi od fety.
  • 7 / / 0

Jak masz w zwyczaju potykać materiał palcami, to czasami się robią takie niespodzianki. Bądź co bądź, to się przeżera, i podrażnia tkanki organiczne :P Mi kiedyś piko sie dostało pod paznokcie, piekło jak cholera, albo wysypało mi język białymi zajadami na dwa dni, mimo że go nie kąsałem. Przejdzie jak się zobojętni
  • 72 / / 0

krople do oczu jak najbardziej pomogą

F10

• 36 / 3 / 0

Zawsze po ciągach trawjących dłuzej niż 3 dni odczuwałem silne łzawienie/zaczerwienienie oczu. Nie mówiąc już o źrenicach które albo były wielkie jak 5zł albo malutkie jak czubek szpilki.
  • 36 / 2 / 0

jak nosem walisz i masz juz dobrze wyniszczony to nie dosc ze idzie ci prosto w pluca to i w oczy jak walne longa 15 min mam oczy rozowe
  • 1 / / 0

krople Starazolin wypróbuj!!! ;D
  • 8 / / 0

05 czerwca 2015nosownik pisze:
jak nosem walisz i masz juz dobrze wyniszczony to nie dosc ze idzie ci prosto w pluca to i w oczy jak walne longa 15 min mam oczy rozowe
napiszesz coś więcej o tym? jak to leci z nosa do płuc i oczu? śluzówka czy co??
  • 195 / 11 / 0

FankaNatalka pisze:
05 czerwca 2015nosownik pisze:
napiszesz coś więcej o tym? jak to leci z nosa do płuc i oczu? śluzówka czy co??
Zatoki.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 89 uczestników Wejdź na czata