pharmahuasca - pierwszy raz

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 37 / 12 / 0

Cześć Wam :) Od dłuższego czasu czytam to forum, ale teraz przyszedł czas na napisanie pierwszego posta. W najbliższym czasie planujemy z chłopakiem spróbować pharmahuaski i w związku z tym mam kilka pytań:

1) W jakiej dawce to wziąć na pierwszy raz? Mamy moclobemid, już przeczytałam, że jego powinno być 450mg, ale co z DMT? Jako że na dobrą sprawę będzie to dla nas pierwsze poważne spotkanie z tą substancją (wcześniej mieliśmy kilka nieudanych prób palenia), to nie chcemy się przebijać. Znalazłam gdzieś informację, że dobra będzie dawka 50mg, ale nie wiem jak to się ma do naszych planów i mas ciała - podejrzewam, że w przypadku 50kg (ja) może to wyglądać trochę inaczej niż przy 80 (chłopak).

2) Jak długo trwa trip? Przeczytałam sporo bardzo różnych informacji, generalnie rozbieżność była od 4 do 12h :) Która opcja jest bardziej prawdopodobna?

3) Czy w przypadku pharmahuaski należy się spodziewać wymiotów, jak przy ayahuasce?

4) Czy możemy zjeść to razem, czy lepiej, żeby jedna osoba była trzeźwa w trakcie gdy druga będzie tripować?

5) Od pół roku biorę amfetaminę w dawce około 70mg dzienie, chwilowo z okazji DMT (a właściwie IMAO ;)) robię sobie przerwę, dziś mijają dwa tygodnie. Czy taka przerwa jest już wystarczająco długa, czy radzicie poczekać jeszcze trochę? Po jakim czasie od zażycia IMAO mogę bezpiecznie wrócić do fety?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
  • 400 / 140 / 0

Nudności mogą być.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pharmahuasca
"Z reguły im mniej β-karbolin, tym mniej nudności; im więcej DMT, tym bardziej spektakularne są wizje."

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Uprawiał marihuanę na terenie muzeum. Został schwytany kiedy doglądał roślin

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi, która mieściła się na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej. Do sprawy został zatrzymany 46-latek.
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata