pFPP

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

Posty: 562 Strona 56 z 57
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 4 / 0


No nie, czysty pFPP nie ma sensu, a Ty jak masz te 10g to lepiej je sprzedaj, chociaż coś kasy z tego będzie
Rejestracja: 2009
  • 294 / 2 / 0


heh jak była wyprzedaż to kupiłem tego trochę więcej ;p Trochę sprzedałem (przed delegalizacja oczywiście) i część zostawiłem sobie jako zapas na lata do miksów. Teraz w sumie nie mam z czym miksować bo próbuje ćpać jak najmniej a samo nie bardzo mi się widzi. Na razie niech leży, jeść jeszcze nie woła ;)

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Operacja top secret. Wciągali kokainę na łodzi podwodnej z pociskami nuklearnymi

Trzech marynarzy Royal Navy zostało przyłapanych na wciąganiu kokainy podczas służby. Płynęli okrętem podwodnym uzbrojonym w broń nuklearną – informuje „The Mail on Sunday”.
Rejestracja: 2011
  • 676 / / 0


czy mix pFPP z hometem da radę?
Rejestracja: 2010
  • 2338 / 1 / 0


Jak dla mnie nonsens. Tylko do ketonów to jakoś pasuje.
Rejestracja: 2011
  • 676 / / 0


Zżarłem około 140mg. Dosyć szybko faza się władowała: na początku silna czapa euforyczna, pluszowość i nawet trochę zamocność. Potem doszła delikatna psychodela, nie nachalna, ale wyczuwalna bez problemu. Trzymało mnie dosyć długo, około 8 godzin, ale proszę państwa zwała niczym średnie męczarnie po 2C-P - tragedia! Potężny wjazd na serce utrzymujące się do teraz, silne zmęczenie dekla. Spać nie śpię do teraz, wrzucałem około 22 dnia wczorajszego. Ponownych prób definitywnie nie przewiduję.
Rejestracja: 2010
  • 2338 / 1 / 0


Bo tego się nie je samego i więcej niż 30mg.
Rejestracja: 2010
  • 30 / / 0


Ciekawa substancja ale niesamowicie kapryśna. Czasem nie działa wcale, innym razem tworzy przedziwny klimat. Z pewnością warta uwagi ale jak dla mnie za duża rosyjska ruletka. W mixie sprawdza się dobrze z paroma piwami albo marihuaną. Absolutnie nie polecam wciągać do nosa, niesamowicie masakruje śluzuwki.
Rejestracja: 2010
  • 65 / 2 / 0


Śluzówkę bardzo massakruję, strasznie gryzie... Bardzo dobre do miksu z 3mmc :) Ja po pFPP mam straszną śmiechawe...
Rejestracja: 2010
  • 231 / 2 / 0


Tego sie nie wciaga z jakichs tam powodow.

Kiedys mialem 2g tego cudu, latalem z tym jebanym workiem chyba z 2 dni i ciagle zamaczalem tylko koniuszek palca i zjadalem. Po calym dniu zarcia tego mozna bylo sie naprawde niezle porobic, mi ogolnie sama substancja sie podobala
Rejestracja: 2014
  • 40 / / 0


Żrące bardzo na sluzuwke i trzeba uważać z tym maczaniem palca :v bo mozna sie przeleciec. Substancja na plus jak najbardziej
Posty: 562 Strona 56 z 57
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 68 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości