pFPP

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

Posty: 562 Strona 54 z 57
Rejestracja: 2010
  • 993 / 21 / 0

Za dużo negatywów. Ale kiedyś, jak jeszcze miałem więcej odwagi, to często waląc pFPP nie przeszkadzały mi negatywy. Czasami działało jak mocny psychodelik, czasami jak euforant. Dziwne to jest ^^
Rejestracja: 2006
  • 1199 / 2 / 0

jak sobie przypomne to to cale pFPP takie zle nie bylo. Przy odpowiednich waunkach i odrobinie szczescia potrafilo dosc mocno euforycznie zadzialac.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Badanie kierowcy na narkotyki nawet bez jego zgody

Każdy policjant może przeprowadzić wstępną weryfikację kierowcy na obecność niedozwolonych substancji. Kierowca musi się jej poddać.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 6 / 0

Prawie dobrze powiedziane, nie przy odrobinie szczęścia ale przy ogromie szczęścia :D
Rejestracja: 2008
  • 982 / 1 / 0

nigdy o tym nie pisałem człowiek jest na tyle głupi ze potrafił zjeść parę gramów pfpp,w pare dni bo nie wiedział co z tym zrobić .(chleba i narkotyków nie wyrzucamy :finger:) potem się dziwiłem ze dlaczego mam kłopoty z oddychaniem ,trudność z skonstruowaniem łatwych zdań , częste wymioty,slinotok ,żeby wstać z łózka musiałem poprosić kogoś o pomoc bo wszystkie mięśnie były tak sztywne i odmawiały posłuszeństwa żebym dal rade samu wstawać po wybudzeniu.Bylem chyba jedna z paru osób które poznało pfpp jako narkotyk w dawkach powyżej 500mg+ jednorazowa jedząc je coś koło tygodnia ,co mogę powiedzieć na temat było warto i nie warto ,euforia jest naprawdę potężna, odrealnienie od rzeczywistości są bardzo interesujące i nie zaznamy ich po innych narkotykach ale skutki zdrowotne jakie dostajemy jej kosztem przy tych dawkach nie są chyba warte takiego eksperymentowania.

tu na koniec chciałem dodac, miałem to białe pfPP które jak sadza,było złym pfpp ,dobre to takie jak mamy na pierwszej stronie tego watku i wyglada tak ,to tylko moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać.
[cut]

brałem je kiedyś działało naprawdę świetnie kilak razy lepiej od tego białego brałem w miksach z meopp ,bufem i potrafiłem się na tym kreci kilak dni , dużo bym dał by jeszcze kiedyś dostac takie pfPP jak na zdjęciu czyli teprawdziwe pfPP .

WARN. Na forum obowiązuje zakaz podawania adresów sklepów - PcP
Rejestracja: 2008
  • 202 / 1 / 0

mnie się wczoraj bardzo ładnie wkomponowało pFPP w wieczór. dorzuciłam do tego jeszcze buchy i kilka szklaneczek Cuba Libre i było przepięknie. Tylko zjazd był nieciekawy, a tak to od czasu do czasu polecam. Na mnie podziałało podobnie jak MDMA, takie wydłużone wejście. Dotyka się fajnie, abstrakcyjne myśli i słuchanie muzyki. Jami ;)
Rejestracja: 2009
  • 142 / 2 / 0

Próbował ktoś przytłumi efekty uboczne paracetamolem?

wg. nie do końca wiarygodnego składu legendarnego kokolino:
Mefedron - 46,39%
Paracetamol - 12,24%
Pochodne piperazyny - 11,87%
Pseudoefedryna - 10,91%
Nikotyna - 2,18%
Ketoprofen - 1,22%
Pozostałe (żelatyna, wit.c, etc.) - 16,19%
Mogłoby się wydawać, że ten paracetamol był tam nie tylko po to, żeby złagodzić bul głowy po mefedronie.

Poza tym:
Uważa się też, że wpływ paracetamolu na układ serotoninergiczny w korze mózgowej, moście i trombocytach (podczas krótkotrwałego stosowania paracetamolu dochodzi do zwiększenia poziomu serotoniny; długotrwałe podawanie prowadzi paradoksalnie do odwrotnego efektu
Rejestracja: 2010
  • 1963 / 42 / 0

Brałem 1000mg paracetamolu na zbicie "gorączki" po 120mg pFPP i gówno pomogło :-) .
Rejestracja: 2009
  • 142 / 2 / 0

"po" to znaczy w jakim odstępie czasu?
Rejestracja: 2010
  • 1963 / 42 / 0

Godzinę może.
Rejestracja: 2010
  • 993 / 21 / 0

A jak z browarami się komponuje?
Posty: 562 Strona 54 z 57
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 1355 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości